Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fúha ,keď som prečítal že autor hral v 4K a FPS bolo niekde pri 45 FPS tak amen tma. Radšej to budem hrať v 320x200 (pôvodné rozlíšenie DOOMI) a mať 60FPS ako 4K a 40 FPS
    • pokud mel G-sync, tak 45hz vypadalo lepe, nez 60hz bez a to znatelne. *3*
  • Hra je super, jsem třetí lvl a bavím se hlavně tajnými místnostmi v retro stylu;)
    Každopádně ale nehrajte na střední obtížnost a dejte rovnou Ultra Violence! Jinak je to nuda a lrojdete to sprstem v nose... a ztoho vychází další věc která mě mrzí... a to je že už nebudu mít další obtížnost na zopakování;/ tohle mě štve je to easy až moc na můj vkus....
    • si to zahraj packou, to je vetsi challenge *1*
  • h0p3
    A ten konec si musím koupit jako DLC?
  • Za mě
    7/10
  • Magister_Peditum
    Inu, zase nějaká hra dostala dobrou známku, tak se vyrojí houf haterů, kteří diskusi opět zničí. *3*
    • 8/10 zas tak dobrá známka není. Navíc je potřeba vzít v uvahu, že se jedná o hypovanou AAA hru, které mají to hodnocení většinou nadnesené, protože recenzenti si to nechtějí rozházet u velkého studia. Reálná známka bude někde 6-7/10, což znamená lehce naprůměrná hra.
      • ty si ale pomeranc
      • Still
        Hypovanou? Fakt? :D
      • Magister_Peditum
        Jestli ti vadí číselné hodnocení, tak ho ignoruj a čti samotnou recenzi...tyhle konspirační teorie jsou legrační. *15*
      • Veskoslav
        Bože. Zase budeš tvrdit, že se za tebe někdo vydává? Protože není možní, aby jsi byl takový pitomec.
        • mně je divné, že tebe ještě nemažou. Každému jen nadáváš, používáš vulgarismy, vyháníš lidi z diskuzí. Protekce u cenzorů.
          • Veskoslav
            To víš no, Poláčkovi každé pondělí donesu basu piv a půlku pečeného prasete:) Stále jsi ale neodpověděl, jestli zase budeš kňučet, že to nejsi ty, že se za tebe někdo vydává.
  • Veskoslav
    https://www.youtube.com/watch?v=34fCbCKAdO4
  • dám kafíčko a jdu spinkat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit