Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Perfektní pařba skvělá hratelnost na GF1060 to jede vse na full 60fps *1*
  • Honzo, je hodně krátkozraký udávat jako zpestření QTA momenty a skripty. Nikdo po tobě nechce příklady, ale uvádět zrovna ty nejméně inovativní, je podle mě blbost. I hamburger se může udělat skvěle, ale taky velice blbě. Ve Valve umí pracovat se skripty, třeba. Každopádně, když přiznáš, že je hra repetetivní a i tak dostane 8/10, tak to radši ... no ... škoda slov.
    • TheGGG
      počkat, ve valve umí pracovat se skripty? Příklad prosím?
      • Veskoslav
        Ano chápeme, CoD je geniální. Všichni to víme, HL hry jsou sr*čky, Doom je sr*čka, všechno v FPS kromě CoD je srač*a. Teď si jdi hačnout a tichučko.
        • TheGGG
          ale kdepak, je tu spousta dobrých fps her, i mnohem lepších jak cod...
          • cmd42
            presne napriklad Doom ci Half-Life ;)
          • Například? Uvádíš, že nemáš rád arénovky, takže předpokládám něco s příběhem? Nebo hry jako resistance nebo killzone?
            • TheGGG
              než doom si radši zahraju cokoliv (teda kromě těch blizzardích nesmyslů, nebo half life)... jistě killzone, halo a resistance jsou králové, ale já si klidně dám i CoD, BF nebo MoH... docela ujde i metro série, bioshock série, nebo třeba i ten stalker (i když tam je to vždy sranda až tak po 5 hodinách hraní). Dokonce i ty poslední díly wolfa se dali a peněz jsem moc nelitoval. Bohužel kvalitních FPS moc není, ale pořád lepší jak TPS, tam už jsem hrál snad všechno co kdy vyšlo...
              u takového shadow warrior jsem se tak strašně nudil, že už jsem se skoro modlil za konec...
          • BangMeInBangladesh
            Zastřel si svého GGG, ta je super.
    • Femto
      Každá hra je občas repetativní, teď záleží jestli tě ta repetativnost baví...
      • To snad ne ...
  • "Naběhnete do místnosti, která se uzamkne, a do arény se začnou teleportovat nepřátelé. Po zdolání posledního se dveře zase odemknout, projdete chodbičkou a následuje to samé. A zase. A zase. A pořád dokola."
    ----
    zní to jako docela nuda. Tento typ stříleček nejspíš není pro mně. Já mám rád radši příběh, atmosféru a třeba ten pomalý taktický postup a vykukování za rohem, než zběsilou řezničinu bez valného smyslu. System Shock je taky střílečka, a krom toho má atmosféru, příběh, výborný design levelů atd. Alespoň že to hledání barevných klíčků pro barevné dveře že vypustili, přece jen tak moc retro to být nemusí.
    • Máš pravdu, že to není hra pro tebe :) Pokud si od toho čekal to, co zmiňuješ, tak si buď nikdy žádný díl Dooma nehrál a nebo jsi blázen :)
      • hrál, a bavil mě jen ten třetí díl. Ty první dva moc ne.
        • Jack1947
          Přesně si to napsal je to jen bezduché střílení, takže není nad to že to nemusíš hrát *3*
    • A pro takové jako vy by to chtělo to demo. Řekl bych, že po pár rozstřílených lebkách by jste změnil názor. Osobně mám podobný názor a také preferuji spíše příběh, ale není nad to jednou za čas někomu narvat brokovnici (v tomto případě jde o BFG a velkou hnusnou potvoru) mezi zuby a zmáčknout spoušť. To vše podkreslené soundtrackem, který to zabíjení pěkně "oživí".
      • představuju si Dooma tak, že je to podobné Bulletstorm. Jo, nejspíš to bude zábavné, ale plnou cenu za to nedám. Nejspíš si to časem zahraju.
  • 9/10 minimálně
    když tu tupy fc4 dostane 10/10 tak je tohle hodnocení výsměch, ale už sem si zde zvykl brát to s nadhledem, když tu páni nedokážou napsat ani nadpisy bez hrubek :) :) :)
    • Kozy
      Vždyť na osmičce neni nic špatnýho.
      • já radši 15+
    • sgt mkV - a co bys čekal od týhle stránky... *7*
  • Nevychovaný parchanti s přístupem na net jako iD nebo aaa sou důvod, proč by se tady měla udělat povinná registrace.
    • od povinné registrace je už jen krůček k diskuzi pod jmény jako na idnes. Kdysi jsem tam diskutoval. Nejprve to bylo bez registrace, bylo tam spousta trollů, ale taky legrace. Pak zavedli povinné registrace, člověk ale nejprve u nicku musel nasbírat určitý počet kliků, než mohl diskutovat, navíc tam dávali trestné body a po deseti bodech rušili nick. To jsem ještě se skřípěním zubů překousl. Jakmile ale začali vyžadovat jméno, tak jsem se na to vyfakoval a od té doby tam nechodím ani ty noviny nečtu. Ani falešné jméno se mi nechtělo vymýšlet. Dnes už jsem registrovaný pouze na Disquis.
      • Veskoslav
        Drizlíčku, PC GAMER, Eurogamer, hrej, IGN atd. Všichni mají povinné registrace. Games je poslední, kdo je nemá a taky to tak vypadá. Mimoto, fakt by mě zajímalo, když PC GAMER má povinné registrace už nějaký ten pátek, kdy přejdou na ty povinná jména, jak tu strašíš.
        • PC gamer má Disquis, takže tam klidně může zfleku diskutovat. Pokud chceš, tak tam teď hned vložím do diskuze, že veskoslav má o kolečko navíc. I když to bych musel prozradit svůj nick, a to se mi nechce.
        • PC Gamer a IGN má worldwide publikum. Což je trochu nesrovnatelné. Hrej moc nevív z čeho je financované, ale třeba mají fakt dobrýho obchoďáka na reklamy. TAm mi přijde, že to někdo musí dotovat. EG nevím jestli je vhodný příklad. Kolik vlastních recenzí (ne pouze překlady z mateřské stránky) měli třeba od začátku roku?
          I u takto zásadních her:
          http://www.eurogamer.net/articles/2016-05-05-uncharted-4-review
          http://www.eurogamer.cz/articles/uncharted-4-recenze
          zkus najít deset rozdílů v textu :-D
    • podle typu argumentace je to GGG, kterému zřejmě zablokovali na den účet a máš to jedno, protože každý si může založit kolik účtů chce. Navíc redakci se tyhle kontroverzní příspěvky hodí, protože generují čtenost článku, proč si myslíš, že je jeho příspěvek na hlavní straně? Protože jsem všichni nalítnou a budou se snažit rozmetat jeho příspěvek argumentací, jenže je to troll takže se tímhle baví, nechápu proč na něj vůbec reagujete
      • Tak hodi .. hodi se to i diskutujicim jelikoz taci, jak jsi poznamenal/a, vytvari v diskuzi dynamiku. Podle me, jde v podstate pouze o meze, ale nudna diskuze je .. nudna. Druha vec je rekneme uroven diskuze, nicmene kontroverze neni bytne negativum.
        • jedna věc je dynamika, kdy se bavíš s člověkem, který hru nemá rád, ale má validní argumenty a druhá věc je "diskuse" s trolem, jehož "argumenty" se dají použít přesně na ty hry, které tu sám obhajuje a je mu totálně jedno, jestli si sám odporuje a jeho argumentační logika je úplně mimo, protože mu nejde o diskusi, ale o nakrknutí co největšího počtu lidí
          • S tim mohu souhlasit s poznamkou, ze trolove bez zradla hynou. Nekdo asi rad krmi, kozicky na capim hnizde ci ve svete virtualnim a nekdo o tom snad ani nevi coz je svym zpusobem taky zabavne.

            Vem si tohodle: http://i.imgur.com/CWY47u5.png

            https://www.reddit.com/r/KenM/?count=25&after=t3_4jjn8u

            Ken M, ten je napr zlatej :)
      • Veskoslav
        Jeho příspěvek je na hlavní straně, protože je registrovaný a má nejvíce +, které mu naklikala zdejší nula. Žádný jiný důvod není:)
        • No dobře ale redakce může "olajkovat" vlastní příspěvek, kterým toto přebije, je tady spousta rozumných příspěvků
    • Raději ne. Je třeba si ovědomi, že košaté diskuse a flamy generují zobrazení stránky, tedy zobrazení reklamy a to generuje příjem. Jakmile začneš ve velkém moderovat diskuse, skončíš jak krachující konkurence, kde sice mají dikuse hezky přehledné protože je u každého článku max 10 příspěvků. Ale taky to tam už celé dělá jediný člověk, takže veškeré zpravodajství spočívá v blogískování pár screenshotů či videí. A když do měsíce vyjde jedna nebo dvě recenze, tak je to jen překlad ze zahraničí, protože není na recenzenta.... než tohle, to fakt raději pár anonymů v dikusi. Aspoň je v práci sranda.
      • Veskoslav
        Fakt? Jakto, že nekrachuji všechny velké servy jako PC GAMER, IGN atd. Všechny mají povinné registrace.
        • Ty jsi prikladem ze i kdyz se zavede povinna registrace tro(t)love budou porad prispivat.:)
        • Protože píší v angličtině tudíž mají návštěvnost z celého světa? Takže i když ji něčím srazí dolů, tak jsou na tom nepochybně lépe, než české webíky s volnou dikusí.
          • Veskoslav
            Můžeš mi napsat nějaký server, co má volnou diskuzi? Kromě Games?
    • a naco, vsak uz odcupitali do fitka robit si selfie fotky s kotucmi o zrkadlo ;)
      • fitka už maj dneska taky wifi, můžeš jednou rukou zvedat činky a druhou trollit diskuse na Games
  • Jack1947
    8/10 stejně jako před lety dostal Wolfenstein: NWO. To je myslím bez debat *3*
  • Původní Doom vyházel koncepčně z Wolfensteinu a tak se neubráním srovnání, protože obě hry mají podobnou budoucnost - před pár lety vznikl Doom 3, podobně vznikl Return to castle Wolfenstein. Obě pokračování se tu více (Doom 3), tu méně odchýlila od původních her a teď tu máme podobný remake - Wolfenstein New Order a Doom od Bethesdy. A mě je bližší koncepčně pojatý WNO než nový Doom. U nového Wolfa se to dle mého názoru povedlo, u nového Doomu ne, protože ten vidím jako splácaninu Unrealu a Quaka. Jestli Bethesda neměla Doom nechat klidně spát do doby, než vymyslí něco, jak lépe odkázat na původní odkaz (jestli je to vůbec možné). U Wolfa se to zdařilo, nápad posunout alternativu střílečky do roku 1960 a tím si otevřít dveře k neuvěřitelným vychytávkám je určitě zábavnější scénář, než nový Doomo-Unreal-Quake.
    • líbil se mi nový wolf a teď si moc užívám i nový doom. wolf se za těch 20+ let posunul od čistokrevný střílečky (spoustu času člověk trávil mimo přestřelky, stealthem apod) a hodně mě dostal atmosférou. kolikrát mi přišlo že tam je nějak málo přestřelek ale vůbec mi to nevadilo, když se střílelo tak to bylo zábavný a když se nestřílelo/odvíjel se příběh tak mě dostávala atmosféra. ale když jsem ho dohrál tak už jsem neměl moc motivaci to pustit hned znova, zatímco teď finishuju doom a už se těšim jak to pustim na těžší obtížnost

      nový doom jde naopak cestou zůstat čistokrevná rychlá střílečka jako originál do který přidali nějaký "modernější" prvky (trochu mi to přípomíná styl jakým byl udělaný remake shadow warrior s tím že doom se drží výrazně blíž originálu než SW). schválně jsem si nejdřív dal cca prvních 9 levelů dooma II a pak hned pustil ten nový .....původně jsem chtěl dát ve dvojce jen tak 2-3 levely ale prostě mě to zase chytlo, a nový doom mě pak chytil úplně stejně
      já si je užívám všechny, shadow warrior, wolf i doom i když každý z nich se k odkazu postavil jinak (škoda duka :-( ). teď ještě aby se někdo podobnym způsobem chytil původního BLOODa (prvního dílu) ...docela mě zajímá co by z toho mohlo vzniknout *3*

      takže co se týká srovnání který jsi uved wolf vs doom ...mě přijde že wolf šel od čistokrevný fps řežby, doom se jí snaží držet. a je jen otázka každýho z nás co mu vyhovuje víc ...nebo v ideálním případě kdo si totálně užije oba směry *1*
  • Jack1947
    Vynikajicí pařba nářez, atp dokonce i ten Mp na chvilku se dá... prostě pocta Doomovi v tom pravém smyslu a se vši brutalitou která k tomu patří ! *5* *14* (Občas je tam až mooc brutality krve a vnitřností - ne že by to vadilo jen pomalu člověk neví kde je *1* jk néé je to pařba.)
  • Mně udivilo že fyzika je úplně stejná jak ve trojce.
  • R-BLOG
    2/2
    "Gore?fak yeah"

    Na ůvod si neodpustím poznámku na adressu bethesdy coby promotéra Dooma nové generace.Moji pozornost v té době upoutal video trailer na ůdajně zrušenou verzi hry.Přišlo mi totiž dost divné prezentovat video kde vidíme bandu partyzánů pronášící vítězoslavná hesla,prostředí moc neodpovídající invazi s pekla atd.Pochybnosti o pravosti tvrzení v krátkem sledu jen narůstala.Umělecké ztvarnění postav má blíže těm z Rage,je to až zarážející.10 let vývoje?Nesmysl.Názor nechám na vás.A na závěr hádanka.Co má společného prezentace hry doom 2016 na e3 a Martyho video stream?Nádšení ze štavnatého násilí.Osoba co měla na starosti gameplay je vážně profík,zároven máte možnost vyčíst psychologický profil osob v blízkém okolí.Komentáře často prozradí víc než je zdrávo.Na e3 obecenstvo jakoby nereagovalo na dynamické dění.Weapon komba,přesné načasovaní,dramatické skoky,užití terénu v dočasnou výhodu.Ale jakmile dojde na lámání kostí a vyhřezlá střeva,celý sál ožije.Yeah oh yeah hell yeah woooooo.Totéž v bledě červenem u Martyho streamu...hm i like it ozve se s ůst pána vpravo.Nejsem psycholog,jen konstatuju,že nekteří lidé mají problémy s vnitřní sebeindentifikací.Ná otázku proč na násilné vyjevy reaguji instinktivním nadšením by těžko našli rychlou odpověd.To asi nikdo.Projevy mírného ego exhibicionismus z řád některých herních žurnalistů?Možná...ale vratme se k důležitějším věcem.Likvidacedémonů je společensky důležitý ůkon.na to nesmíme nikdy zapomenout.Naštěstí je tu "hodná" korporace uac,aby censored všechno co mohla,aby zanechala po sobě aspon ůžasně nadesignované zbraně,propracovanou structuru otevřených i uzavřených levelů.Umělecké ztvárnění Zplozenců pekla představují idealní kompromis mezi "gothik lovecraft feelingem" a komerčním výdobytkem dnešního trhu.I like it.Vážně vypadají k světu/snad ne doslova/.Idtech si zažil dost kontroverzních přijetí technologického průmyslu.Neduhy jako texture pop nebo podivný pokles fps je snad u verze 6 budou minulostí.I tak si připravte cca 50 gb textur střední až vyšší třídy.Metodika renderování se mi moc nezamlouvá.Pokles fps v některých pasážích byl dost patrný.Dost výrazný pokles na tak výkonou konzoli jako je ps4.žádné dynamické stiny,jen statikum včetně ne moc kvalitních textur skrýtých v temnotě.Vážně zvláštní issue.Samozřejmě nejsem naivní.Problémy očekávám,ale jen technického rázu.krystalická hratelnost s duší dooma s přehledem přebije porodní bolesti každého předčasně narozeného softwaru.Engine od Carmacka má samozřejmě i své klady.Id tech nebyl vytvořen aby konkuroval ostatním enginům,na Davida Copperfielda/třeba Unreal/ absolutně nemá.To neznamená ,že není schopen vykouzlit zajímavé moderní efekty,a spolu s velmi realistickým fyzikálním modelem poškození/doufám,že/ uspokojí potřeby jak vývojářu tak židlařů/Pc master race,Konzolisté/.Id tech/kompletně přepracován/,nabízí vyvážený poměr vizualní kvality a hardwarových nároků.Nechme jeho srdce být/bít.Suma sumárum.Doom 2016 má vše,co se od legendárního nástupce očekává.Citlivý přístup idsoftwaru k legendární značce se vyplatil.Snaha vývojářů zaujmout je znát v každém detajlu.Takhle se to má dělat.Palec nahoru 9/10.
    • kdybys to neprokladal tema anglickejma vykrikama tak bych si to i mozna precet, takhle to na me pusobi retardovane a mam pisatele za pitomce a cist to nebudu..
    • Tiez ma irituje "tupy" gameplay, preslaveny youtuberi to hraju ako male deti a na vacsine promo akcii pustaju zostrihane verzie.
    • takže jestli tu tvou vnitřní sebeidentifikaci správně chápu, tak nový Doom je takové gore péčko pro psychicky narušené jedince, co se sexuálně vzruší u vyhřezlých střev a stříkajících hektolitrů krve. Prý tam jsou nějaké brutální gory kills, kdy démonovi vytrhneš z hrudi srdce a dáš mu je sežrat atd. Yeah oh yeah hell yeah woooooo
      • Mam pocit ze to vhapes naprosto spatne :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit