Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chybý mi tam prvky hororu, jako u dooma 3.
  • važne? vetšinou když zmačkneš wasd tak postava reaguje okamžite, bez prodlevy ktera by odpovidala setrvačnosti. mne osobne to taky dost vadí
  • To snad nemyslíš vážně? Skoro každá hra má formu setrvačnosti pohybu.
  • ve ktere hre je setrvacnost pohybu? prvne jsem to videl na ukazkach ze star citizena.
  • to je bohužel neduh současných her, v ukázce z Fallout 4 je to ještě horší. Postava nemá žádnou setrvačnost, fyziku, nic, vznáší se jako duch nebo nějaký robot se stabilizací obrazu, který je navíc schopen zastavit se na místě během nanosekundy.
  • p.s.
    nechteli jsme my fanoušci po trojce nahodou otevrenejší levely? a čeho jsme se dočkali? - stejnych stisnenych koridoru *7* tady je videt že spatna vazba na fanoušky je pro ne velice duležita... alespn tam už není tma. (a taky atmosfera se vytratila nekam)
  • proč musí všechny hry klást duraz na rychlou akci, proč nemuže byt akce pomala = realna?
  • Ten gamepadový pohyb :D
  • po shlednuti gameplay videi (tech, kde nekdo hraje a nepredvadi) musim uznat, ze to neco do sebe ma

    sice to nebude takova freneticka smrst jako brutal doom, ale sanci tomu nakonec mozna dam *5*
  • Aha to jsi psal přímo ty, sorry jsem ocas :D
  • BoB.2
    Já měl tet malou erekci. *8*
  • Taky mi připadají nemastný, neslaný jak už tu někdo psal.
    A třeba flak canon, nebo jak se to jmenuje byl v Unrealu náhodou bezva :D
  • No je to reboot Dooma, takže se asi nedalo čekat nic víc než tupá střílečka. Nicméně když už je to opravdu jen o tom kropení, čekal bych trošku lepší pocit ze střelby. Dokončovačky jsou ok, motorovka je bomba ( jediná zbraň u který jsem pociťoval onu satisfakci), ale u všeho ostatního jsem hodně zíval... k mulťáku se radši vyjadřovat nebudu vůbec abych to neschytal ještě víc než to schytám teď...
  • Pro me je podstatna hratelnost. A tohke ma k naskriptovanym tunelum s baterkou hodne daleko.
  • Odporúčam navštíviť oftalmológa.
  • Teď ještě Quakea.
  • Tak jestli ses u jedničky a nebo dvojky bál tak se omlouvám... Hrál jsem to když mě bylo asi šest nebo sedm... *1*
  • C-BEAM
    možná jste si to pánové nevšimli ale toto má k Doom 3 daleko blíže než k Doom 1-2. Jde o velmi podobní scifi design prostředí i nepřátel, střelba je také velmi podobná, zvuky zbraní jsou také utlumeny jako v trojce. Animace nepřátel rovněž jakoby přes kopírák, přibyly snad jen teatrální výskoky. Scriptované nabíhání nepřátel je zde také přítomné. Koridory se pouze trošku rozšířily a přibylo pár nepřátel na scéně a samozřejmě gore efekty.
  • C-BEAM
    nejlepší Doom je Brutal Doom, konec diskuse :)
  • Pilgrim66
    díky :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit