Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • C-BEAM
    motorová pila = dokonalost ale jinak jde o vylepšený Doom3, čili boj proti pár jednotlivcům naskakujícím na scénu ... a to mě už docela nudí.
  • Neboj, vyrosteš
  • Wau, to je nuda. Jako fakt sorry, ale takovéto FPS někoho někdy bavily? Jen běhat v rádoby chlápáckým stylu kosit démony, kteří se nedají brát vážně, nikdě žádní parťáci a další postavy, jen přebíhání přes náboje a bum bum bum. LoL, nový wolf měl alespoň cool nepřátele, ale tady ti paňáci vypadaj tak ukrutně nezajímavě. Navíc to zas určitě pofrčí na id tech enginu, což je největší fail od vydání source enginu.
    Toto bude těžká nuda, dead space taky nudil od půlky, ale tam se člověk alespoň trochu bál, tady se hororu očividně nedočkáme a dost pochybuju, že tam budou padat nějaký cool hlášky. No, ani ty by nepomohly, jak nám připomíná nešťastný shadow warrior.
  • Zatím tomu vše nasvědčuje - design, gore, "oldschool" záplavy nepřátel... Mě to teda nadchlo - ti, co chtěli žánrový posun nechť utřou *2*
  • Zatím nic tak krvavě Hw náročného nevyšlo. A i kdyby už by bylo na čase.
  • Určitě tomu šanci dávám, rád bych se na to i těšil. Ale z toho co jsem zatím viděl to na mě působí jako mírně vylepšený doom 3. Chápu, že pokrok se výrazně zpomalil a rozdíl mezi prvním doomem a doom 3 byl za těch deset let obrovský a k ničemu tak zásadnímu asi už dojít nemohlo. Na druhou stranu když si člověk vezme, že od doom 3 uběhlo už 11 let, tak mi ten rozdíl přijde hrozně nevýraznej.
  • MalyZeli
    Jestli to bude starej dobrej doom v novym obalu, tak to bude pecka.
  • Brutal Doom > Doom [2015]
  • Half-Life měl hlavně nejlépe zpracovanou základní pistoli historie - ta mě bavila tak, že jsem jen s ní standartně procházel cca 75% hry...
  • Magister_Peditum
    Ty zbraně na mě působí takovým nemastným neslaným dojmem. *9*
  • Já si myslím, že je to genderově nevyvážené...
  • Lukass
    Half Life 1
  • kubi-wan
    Nejlepší pocit z brokovnice mám vždycky v prvnim Soldier of Fortune... to dá takovou ránu, že máš pocit, že tim rozstřílíš zeď *4*
  • pohyb neprirozenej - packovac, nepratele - konzolovej normal, aby to moh hrat i bezrukej (a stejne ti sem prijde nekdo tvrdit, ze by si te povodil proti k+m)
  • Ja fakt nechapu proc v dnesni dobe musej vsechny ty zbrane znit tak utlumene a bez kouli... Ten samej problem mel uz Doom 3 a pritom v puvodnich Doomech to fungovalo hezky.

    Takhle se to dela! https://www.youtube.com/watch?v=mn2J4Loe57g

    I kdyz ted pomineme vsecho to lahodny nasili kreva litajici organy tak vsechny ty zbrane jako zbrane ktere opravdu strili. Zvuk brokovnice z klasickeho dooma je proste skvelej a kdyz to tam rozjede rotacak tak se mi uplne jezi chlupy na zadech!

    V Doom 4 asi jediny co zni alespon trosku dobre je super shotgun ale ze by to byla nejaka velika parada to teda ne...
  • Nějak se nemůžu ubránit dojmu, že šlo po celou dobu o script a ne video hrané člověkem. Nepřátelé byly skoro nepohybliví a velmi pomalu reagovali a útočili. Pohyb hrdiny byl hladký, bez zaváhání, a nepřirozeně plynule dokončoval pohyby.
    Prostě to celý nebylo nějak dynamický, jak to známe z dřívějších dílů, nebo posledního Wolfíka.

    Vizuál se mi ale líbí, jsou tam i celkem zajímavý situace.

    Já tomu šanci dávám a počkám si, jak to nakonec dopadne.
  • No je to trochu rozpacite. Nemyslim si zde dnes staci ukazat haldu enemakov a ich krvavu destrukciu a je vyhrane. Tiez dost neiste posobi ze ukazali iba par lokacii, vzhladom na problematicky vyvoj celeho Doom4. Dufam ze maju aj ine lokacie a aj nejake exteriery spravene. Hranie v MP za prisery ? WTF ?
    Je niekde aj video z toho Snapmapu ? Lebo to je zatial asi jedina zaujimava vec na celej prezentacii.
    Inak tie videa co tu mate su fakt v biednej kvalite.
  • Ježiš co to je? Proč chodí tak pomalu?
  • Po grafické stránce to vypadá moc pěkně, prostě DOOM. Nevím proč jste zas tak všichni negativní soudit hru podle ukázek mg... Nový Wolf se povedl u DOOMa nepředpokládám opak...
  • Vyzerá veľmi priemerne bohužiaľ ...slabúčko

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit