Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Osobně z toho mám takové rozpolcené pocity.Grafická stránka je takový dnešní standard, neurazí ale ani si z toho člověk nesedne na zadek, což není nutně špatně, ale od DOOMa jsem přece jen čekal něco víc. Id hry dříve patřili vždy k naprosté špičče co se technické stránky týče. Ale nemůžu říct, že to vypada špatně, takže tady za mě dobrý.
    Na čem by to ale chtělo zapracovat jsou již zmíněné zvuky zbraní a dát monstrům IQ alespoň na úrovni toustovače, protože tady to bylo fakt tragické místy. A taky by mohli trochu navýšit počet nepřátel, třeba střídat klidnější části s nějakými arénami, kde by nepřátel bylo více.
    A to zpomalení času při výběru zbraně je vážně nutné??
    Navíc v roce 2015 mi u hry tohoto typu vážně chybí destrukce a interaktivita prostředí. Taková hrá si o to vyloženě říká.
    Jinak se mi to ale líbí, tak snad to bude podobně zábavné jako nový Wolf.
  • ah, ako ja nemam rad tento IDtech engine, mi pride vsetko vyrobene zo silikonu a potrete lakom, ale tak dufam v dooma, doofam v reinkarnaciu znacky
  • Zase je to tu sami odbornik na všetko *1* *1*
    Vyzera to MEGACOOL *14*
  • Kozy
    Nepřijde vám ta pila moc tichá?
    • MrSanta
      Mě přijdou celkově zvuky zbraní tak nějak utlumené. Ale to taky může být nahrávkou. Navíc teď jim o málo badass zvuku zbraní bude psát půlka internetů, do vydání mají ještě kolem 3/4 roku, tak to třeba ještě trochen potuní.
      EDIT: tak jsem na jednom nejmenovaném konkurečním webu našel odkaz na kvalitnější videa a tam ten zvuk až tak slabě nezní.
  • Btw jednu dobu(cti,kdyz jsem mel asi 13-15 let) jsem si hrozne ujizdel na modu pro dooma jednicku myslim, kde misto normalnich zbrani jste meli ruzne eroticke veci. Misto brokovnice pimpase,kterej strilel ejakulat a treba misto BFG 9000 jste meli roztazene nohy divky a strilely mesicni krvaceni. Uz si to nepamatuju presne, ale poradi nekdo,jak se to jmenovalo,resp hodi treba link. Vim,ze to jsem se v te dobe fakt rechtal,jak malej kluk. Coz jsem take v te dobe byl :)
    • Podle tvýho projevu tipuju, že ti 13 bylo tak asi vloni...
      • ... já mám 8, včera jsem poprvé onan*val, trochu mě to bolelo ale už je to ok.
    • Doom Perverse? *1*
      • Diky moc. Jako vypada to dnes uplne silene hrozne,ale v te dobe, kdy nez jsem sel na vyucovani do skoly a nechal stahovat 20 sec "onrop" (cti pozpatku,pze debilni autocenzor) video a kdyz jsem se po 6 hodinach vratil ze skoly a furt to nebylo stahnute, to byl velmi eroticky zazitek :) Jezis to byla doba :)

        https://www.youtube.com/watch?v=DoUHO-jFVxc
  • Sr_Lobo
    Tak tohle mi udělalo fakt radost *14* snat tam bude i variabilní prostředí a ty dvouhlavňovce daj trochu víc "koule", větší ránu a nejlíp kdyby to třeba hráče ještě posunulo o půl metru zpět *5*
    Každopádně s motorovkou bude asi slušná sranda *8*
  • Kdyby mi nekdo nerekl, ze je to Doom 4 myslel bych si, že koukam na upravenej Doom 3 (E3 video). Docela velké zklamání... těch horor lokací ala "vesmírná (dosaď cokoliv)" už jsem vážně přejeden. Škoda mělo to být na zemi (jako dvojka) a takhle je to jen další horor scifi shooter. A to jsem se na to dost těšil.
    Čekal jsem mnohem, mnohem víc, kort po skvělém Wolfovi ukázat tohle, je špatný. A to, že tam dali děsně cool "dodělej ho" pohyby to nezachrání. Rok 2015 a prostředí je zas sterilní a bez destrukce či jakkékoliv fyziky. Ta střelba taky působý děsně "utahaně". Animace monster jsou stejné (viz závěrečný řez pilou) a navíc nepůsobý vůbec plynule (pohyb, otáčení) a to, že ti naběhne monstrum zády před brokovnici budu dělat jako, že sem neviděl.
  • ...no u mňa to pri tých dorážačkách a animácii ako otvára dvere na prvý dojem zapôsobilo ako ten neslávny Doom film, keď sa prepol do 1st person pohľadu :) ...v každom prípade, ja som si wow efekt z Dooma zažil, keď som prvýkrát videl dvojku na nadupanej 486ke...
  • Pilgrim66
    Je to na mojí straně nebo jsou tu všechny videa i když mám zaplý HD strašně nekvalitní...?
    • Nie, je to tým, že všetky tieto videá sú vystrihnuté z E3 twitch streamu bethesdy, iba tuším DOOM Trailer nový je na oficiálnom youtube kanály bethesdy v originálnom 1080p rozlíšeníu a 60 fps.
      https://www.youtube.com/watch?v=NteAPGprDJk
      • Pilgrim66
        díky :)
  • Určitě tomu šanci dávám, rád bych se na to i těšil. Ale z toho co jsem zatím viděl to na mě působí jako mírně vylepšený doom 3. Chápu, že pokrok se výrazně zpomalil a rozdíl mezi prvním doomem a doom 3 byl za těch deset let obrovský a k ničemu tak zásadnímu asi už dojít nemohlo. Na druhou stranu když si člověk vezme, že od doom 3 uběhlo už 11 let, tak mi ten rozdíl přijde hrozně nevýraznej.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit