Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • corfer
    Lukáš je top a málokdo ze současné videoherní žurnalistiky má na jeho stylisticky geniální kompozici. Takhle spatra mě napadá třeba Jan Vrobel jako příklad naprosto zapomenutelného autora, jehož články jsou přehlídkou těch nejhorších klišé. Třeba jeho recenze posledních Dark Souls v LEVELu byla naprosto příšerná a nedala se číst. Proč to ale říkám... Autorů jako je Lukáš opravdu mnoho není a pořádně mi se*e dnešní výběrové řízení, podle kterého se rekrutují noví autoři. Stará garda je parádní a v podstatě cokoliv dál od Poláčka včetně prakticky nestojí za řeč snad až na Honzu Olejníka. Je to škoda a byl bych moc vděčný za nějakou tu renesanci v českých médiích, která se věnují hrám.

    EDIT: Mimochodem co má znamenat to portfolio autorů, kteří píší do LEVELu recenze? Nesliboval náhodou někdo návrat legendárních autorů. Mně přijde jakoby se mi někdo smál do ksichtu... Recenzenti posledního čísla: Václav Pecháček, Jiří Pavlovský, Vilém Koubek, Aleš Smutný, Daniel Kremser, Adam Homola, David Ryneš (možná hardcore hráč... v žádném případě recenzent...), Jan Slavík, Pavel Válek... Vážně? Děláte si srandu chlapci?
  • perfektni prace. vtipne, zabavne. ten potlesk po "id software" uprimne rozesmal *1*
  • residentevilfans
    He is back !!!! *14*
  • Paráda, videorecenze je přesně tak kvalitní, jak si je od Lukáše pamatuju, dvouhlavňovka je taky moje nejoblíbenější zbraň, hlavně po splnění finální challenge, ale obtížnost mi stačila hurt me plenty, vyšší časem asi taky vyzkouším, ale tahle mi přišla tak akorát. Btw mi to připomnělo, že mi chybí army of darkness na blu ray do sbírky, napravím, i když osobně mám nejradši druhý díl, který už mám, v tom jsou i scény, z kterých mě i přes značné stáří filmu dodneška mrazí v zádech, kdežto u třetího dílu se chechtám od začátku do konce
  • Diky moc Lukasi, parada!
  • Trochu se místním diskutérům a jejich stěžování divím. Doom 1 a 2 byly parádní hry, ktere (ruku na srdce) měly v podstatě nulový příběh. Jen vyvražďovačka všeho co se hýbe. A všechny to nesmírně bavilo včetně mě. D3 bylo trochu odbočení do klasickěho masakrózního stylu, bl ti určitý příběh, důraz více na atmosféru, sci-fi prostředí atd. Mě D3 velice sedl a bavil mě moc, RoE jakbysmet. Toto odbočení mě napak potěšilo. Teď tu máme Doom (2016), kde se nehraje na příběh (stejně jako 1 a 2), hraje se jen na vyvražďovačky (jako v 1 a 2), nechybí secrety a tajné dveře (stejně jako v 1 a 2) + bonusová kola, výzvy, staré levely + výborná vizuální a zvuková stránka, téměř bezchybná optimalizace. Menší věci jako glory kills nebo upgrady už jsou na každém, jak se mu líbí/nelíbí (já osobně bych to klidně vynechal). Nicméně sleduju, že hru většinou hejtujou ti, kteří ji ještě nehráli, protože kdo ji hrál, tak se většinou velmi bavil. Nebráním hru jako takovou, to je čistě subjektivní věc, spíš nechápu ty kydy stylu "to není klasika". Jí vím, že mě nový Doom bavit bude, protže si ho kupuju s tím, že jde o Doom, nekupuju Talos Pronciple. Vešjeré informace před vydáním hry říkaly jasně - vysoké tempo, tuny nepřátel, zabíjení a zabíjení, upgrady a runový systém. Mimochodem kdyby udělali nový Doom přesně jako první dva díly akorát v nové grafice, tak by to skoro nikdo nehrál a plival by na to naprosto každej jak se to nikam za 20 let neposunulo a bla bla bla..
    • souhlas, jen podle mě i ten doom 1+2 pribeh mel. Prostě že si marinák na marsu a sou tam démoni který musis zkosit. To pribeh je. + v dvojce byla ta mapa, kde si chodil po ruznejch továrnách atd, a nejakej te wall of text tam taky proběh. Já to za příběh považuju. Hra bez příběhu je pro mě tetris a pod.
      • Ok, příběh v Doom (2016) je naprosto totožný - jsi na Marsu (D2 byl teda na Zemi), musíš vykosit démony + sekrety, upgrady, staré levely, sbíráš mapy a colectibles.:-)
  • Pohadka mladi :) Ten beckovej film tomu vskutku dal korunu.
  • kubi-wan
    Výborná videorecenze! To, že si DOOMa koupim, v tom mám jasno tak jako tak (až budu mít čas to hrát), ale po tomhle videu mám zas nutkání běžet do obchodu a vyhlásit peklu válku!
    • Ta hra je PEKELNĚ repetitivní. Vběhneš do arény, vyběhne 12 démonů, ty zmasakruješ a posuneš se do jiné arény

      http://www.metacritic.com/game/pc/doom/user-reviews?dist=negative

      "the game is painfully repetitive. you'd be doing the same things over and over again more than you asked for too much too early."

      "This is just a mindless, overly-fast-paced "dude bro" style shooter. If running around and breezing through enemies is your thing, you'll love this garbage."

      "Truly an insult to original DOOM. Ultimate casual fps where enemies instantly heal you if you get too low hp, quick ammo drops if you are too low on ammo. This game is nothing what made the franchise good. People in Metacritic are defending mindless generic shooter that we have seen countless times before."
      • OneLineMan
        Zapomínáš, že tihle "chytří" "důvěryhodní" "vzdělaní" "odborníci" mají stejný názor jako ty, člověk, kterému z čichání vlastních prdů změkl mozek, což jim automatický ubírá na jakékoliv váze.
      • Skutečně si jako backup použil 3 vybrané komenty CIZÍCH LIDÍ někde z Metacriticu, kde jsou jich stovky? To si děláš p*del. Ty nejsi moc sofistikovaný troll viď? *15*
        • OneLineMan
          No tak, smát se mentálně postíženým se přece nemá.
      • kubi-wan
        Řiká kdo?
      • Jo, rozhodně je repetitivní. Ale po tolika jiných střílečkách, kde se člověk musel často krčit a opatrně likvidovat nepřátele ze zálohy, je tohle svěží vítr a pro mě doslova dar z nebes.

        Už dlouho jsem nehrál střílečku, kde bych mohl všechno hodit za hlavu, vletět do místnosti a střílet všechno, co se hýbe, dokud nepadnou všichni nepřátelé nebo já. *1*

        Jinak recenze skvělá.
      • Jj měli tam dát nějaký puzzlíky a morální volby a možná to mělo být open world. A nejvíc tomu chybí ustrašenej Doom marine s baterkou v tmavé chodbě. ...

        Jsem z nového Dooma šťastný. Souboje mě baví i po 40ti hodinách strávených v single playeru a až se vrátím z dovolený dám si nášup na nejvyšší obtížnost.
  • Jack1947
    Sqelá práce, i za těch 10min 45sek pěkné shrnutí, všeho podstatného. Myslím že tady není víc už co dodat *4* Git gud.
    • cizí termity používej pouze na své vlastni rizoto, Jacku. To "git gud" je určené Lukáši Grygarovi? Myslíš že to hraje jako lama?
    • Jacku, jeste jednou napises ten nesmysl co jsi vyzvracel na konci tvojeho prispevku a prestaneme byt kamosi ! *8*
      • Jack1947
        Ale no ták *7* http://knowyourmeme.com/memes/git-gud

        http://cs.urbandictionary.com/define.php?term=GiT%20GuD
        *7* *7* *7* *12* *11* *6* *5*
        • Spis to myslel tak, ze to v te vete vubec nedava smysl a mel by ses naucit kdy je to vhodne psat, kdyz uz to chces pouzivat *7*
        • *3*

          PS: ja vim co to znamena, jen me zacina iritovat jak to kazdej papouskuje jak retard:)
          • Jack1947
            COpák špatně jsme se vyspinkali, stará nedala ? spíme na zemi *1*

            Mně příjde jako by jsi mi chtěl mermomocí zkazit příspěvek který jsem dle mého napsal bez chyby. Já to vtipně glosofoval protože o tom mluvily Pavel ve Fight Clubu jinak byvh takhle neprovokoval jasné ?

            Nevím kdo a kde tohle používá, já to slyšel až ve Fight clubu tuším nebo někdy dáávno jsem netušil že se to vypráví táák dlouho.
            • No vida, tenhle druhej prispevek jsi taky napsal bez (skoro) chyby. *1*
  • Sr_Lobo
    Obrovská radost díky naprosto perfektní a vtipné grygarocenzi, těším se na další počiny a díky ještě jednou! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit