Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Videorecenzia od Lukáša? Ako vždy parádička :)
  • Podíval jsem se na to třikrát, abych nesoudil unáhleně, ale první dojem zůstal. Je to parádní videorecenze a více takových.
  • Fajn recenzia
  • https://www.youtube.com/watch?v=wh261nfSn3E
    100,000 Revenants - A Doom 2 Map

    Kupodivu to stará hra uměla. Jestli je důvod ten, že mapy jsou sdílené pro všechny platformy (jak zde někdo napsal), tak stačí přidat možnost udělat to pouze pro PC a hotovo. Pak si tam lidi dají co chtějí a jak chtějí. Zapnu v editor pouze PC a limity se zruší.
    • C-BEAM
      originál zobrazoval max 128 spritů a otázka je jestli by to tehdejší počítače vůbec utáhli, vzpomínám si že na mé 486-tce to byla docela slideshow i s pár desítkama nepřátel na scéně. Ale je pravda, že 12 je dnes skutečně malé číslo, celý tento systém neustálého spawnování a malý počet nepřátel je o ničem, Doom 1-2 zatím prostě nic nepřekonalo.
      • Jinak Dooma 2 sem tenkrát hrával na Pentiu 120mhz (je pravda, že v tý době to byl high-end) a jako neměl sem problém s hromadama potvor. :]] S editorem sem blbnul pořád.
        • no to byl high end jak *12* , nerikam ze to neni mozny, doom 2 vysel 1995 a v tom samym roce vydal intel pentium 120 a 133mz a pak pentium pro 150-200mhz. Ale kua, tos musel vyloupit banku nebo co?:)
      • Holt zastaralost hardwaru konzolí v kombinaci s tím, že se z nich snaží za každou cenu vymáčknout co to jde. Prostě chtěli 60fps a aby se grafika trochu někam posunula (už tak moc nemá kam), tak to musí kompenzovat kde se dá. Spousta starých her i na starý konzole umí tuny postav na obrazovce. Být to cokoliv jinýho, tak je to jedno, ale zrovna u Dooma, který byl právě o velkém množství potvor je to fail. Ironií je, že sem tohle tvrdil už při ohlášení hry. *1*
      • V té době by to asi neutáhlo :) takovou porci pekelníků. Ale kdyby tam dali limit jako dnes, tak dnes nemáš tyhle šílené a dobré levely :)

        Pro konzole ten smysl chápu, tam to musí mít pod kontrolou ale koho napadla ta kravina spojit to do PC?

        To tak ničí možnosti a nápady. Díval jsem zrovna na recenzi od TotalBiscuit a ten tam navíc říkal a ukazoval, jak je ten editor hodně omezený a dělán pro konzole. Ovládání je na PC horší a někdy divné (bavím se stále o editoru ne o hře).
        Opět proč tomu tak je na PC? Pak tam neuděláš něco supr a zapadne to. Hra potřebuje pořádné nástroje bez limitu aby to táhlo lidi více díky schopným moderům.

        To je tak špatný, řídit vše podle toho pomalejšího jako kdyby každý měl to pomalejší. Kdyby tam vydali prostě engine jako Cryengine, tak by čuměli co tam lidí udělají. K*rva, to by klidě udělali pořádné extra kampaně navíc apod.
        • C-BEAM
          snapcrap ani není editor ale skládačka pro děti. Na druhou stranu je to aspoň něco, protože časy když se k hrám dodávaly plnohodnotné editory jsou dávno pryč, dnes je vše pěkně zamčené, zašifrované, protkané různými ochranama. U tohoto Dooma je to speciálně velká škoda, protože ten engine je zdá se výborný a konečně by tak mohl vzniknout plnohodnotný remake originálu ale zase z toho nic nebude.
  • Hanzales
    Lukáši tvorbě tvé, ja klaním se také :)
    Akurát bych zmínil i ve videorecenzi možnost vypnout info/zvýrazňovací prvky hudu a glorykill highlight, který pak tebou zmíněný systém dodělávání nepřátel posouvá o element větší ostražitosti, plánování, načasování a sledování co nepřátelé dělají, jestli už vrávorají, nebo stále útočí.
    Jinak ale paráda samozřejmě, na jakoukoli tvou videorecenzi se vždycky krásně a spokojeně kouká. Palc hure :)
    Edit, ty videovsuvky s brokovnicí z Evil Dead, nebo slazení hudby a střihu, paráda!
    • rami.cz
      Jen opravim. Neni to Evil Dead, ale Army of Darkness ;)
      • Evil Dead2: Army of Darkness ;)
        • když už tak 3 *3*
  • Majkl
    https://www.youtube.com/watch?v=pzOfutYBKaA

    *3*
  • ringmancz
    videorecenze a tvorba Lukáše má jen jednu chybu - je v češtině, takže se nedostane k tolika lidem, ke kolika by zasloužila
  • Videorecenze jednoznačně pěkně udělaná. Dávám 3 bludišťáky. *14*
  • https://www.youtube.com/watch?v=x67JKm8Q2yM *15*
    • Tady jsem to našel. Je k tomu i článek
      http://diskuse.tiscali.cz/games/clanek/doom-videorecenze-pc-verze-277011/

      Takovou radost z porcování potvor jsem osobně dlouho nezažil. Těším na Shadow Warrior 2!
  • Klicovy prepinani zbrani na PC je hadam 1—0, tudiz presne vis kam prehazujes arzenalovou vyhybku. Jenze ja nemam dostatecne vypeceny PC HW (i7–2630QM/555MGT).

    Otazka tedy zni—Da se DOOM vubec hrat na konzoli? Nebo s ovladacem cesta do pekla nevede?

    PS—Napr. beta Destiny byla ovladaci sita na miru. Tam se ale prepinali zbrane tri.

    PPS—Dik za videorecenzi (;
    • Dohrál jsem Doom na xbone na obtížnost Ultra-Violence a nevěřil jsem, že se dá střílečka takhle příjemně ovládat na gamepadu. Za mě osobně určitě ano, pokud nemáš herní sestavu jako já, ale konzoli, jdi do toho. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit