Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Milý Jardo samozřejmě že vybírám podle procesoru/ram,ale NEJEN to, nemálo důležitá je i základní deska, časování a frekvence pamětí!
  • Takze Steam hazi v den vydani hry slevu jako pri summer/winter sales? To je teda novinka i pro me.. sem hlupak, ze si kupuju parky za plnou palbu, kdyz evidentne staci hned prvni den jit na steam a koupit to tam za 3€, diky, sem poucen :D
  • mas pravdu je to tady samej r€tard jako ty! Ubisoft udela HW narocnou hru protoze Intel se chce na pakovat... OMG sice se ji proda min protoze nekteri potencionalni zakaznici nemaji dostatecnej HW, ale Intel se napakuje PROTO to UBISOFT dela *1* /facepalm

    PS. Co chemtrails a ze americani nikdy na mesici nebyli tomu taky veris?
  • a ctvrtinovy FPS *3*
  • Tak to rozhejbu v pohodě na svém notebooku:-)
  • No paradoxne v tejto dobe je rozhodne rozumnejsie kupit Seagate, ako WD, su lacnejsie a zaroven rychlejsie, to co das za 1TB Black, co je podla WD rychli disk pre rychlych chlapcov, mozes mat rovno 2TB Seagate s rovnakou a v niekrotych pripadoch aj vyssiou rychlostou...Seagate pouziva 1TB platne v novych diskoch, WD zatial nie a prave kvoli nim je disk rychlejsi, navyse ho oproti Black verzii neni vobec pocut, ani seek, vibracie ma tiez minimalne, zato Black ti rozvibruje aj takmer 1cm plech na skrini, Netreba sa slepo drzat jednej znacky a mysliet,ze je stale naj. teraz proste je rozumnejsie siahnut po Seagate.
  • Intel se logicky chce napakovat na hře, Mska na Windowsech, to bylo jen přirovnání kvůli tomu jak si kňučel že to 2jádro nezvládne. Tady to je jak bavit se s bandou retardů v poslední době.
  • ani nepametam, kedy mi nejaka hra nebezala plynule na maximalne nastavenie a bez problemov. Takze vazne netusim o com to tu hovoris...konzole su vyhodene peniaze, hovorim to stale, PC dokaze aj kopu inych veci, nie len spustat hry a ratam,ze moje PC mi vydrzi celu zivotnost konzoli a stale v lepsom technickom spracovani, nevidim v tom ziadne peniaze na vyse a mrncanie,ze mi nic nejde, to su len keci kolujuce po internete.
    PS: samozrejme,ze niekomu nejaka hra nejde plynulo, aj ked ma vykonny PC, ale to sa netreba zaoberat piratskymi verziami s priblymi crackmi. Diky bohu za Steam a moznosti kupovat hry hned z domu a za par supov.
  • Konzoli mám (PS3) a kromě třetinový ceny mi to jde i na třetinový detaily (otřes) *4*
  • TES online chce pri instalaci 60 ... tak co se divis ... ;D
  • Ona stoji konzole 5k i s televizi? Kde? Abych se tam stavil ... 1k ti dam od cesty ...
  • 1/3 ceny ? myslis tym ze konzolove hry su o 1/3 drahsie, pravda :)
  • hej, a nezabudni dodat ze stoji o 80eur viac, len procesor :)
  • vlastik.plaminek
    Normální větrák. Na provoz to stačí, protože ho zapojuju jenom když je potřeba.
  • kup si konzoli a mas na par let klid, pude ti vše a za třetinu ceny
  • Podle čeho jiného, než je typ cpu a velikost ram, vybíráš ? Podle barvy skříně ?
  • Jack1947
    To je velice omezeny pohled na Konzole, ale nikomu to brat nebudu ze ? I kdyz je to chybne, milne a klamne. Ma to sve vyhody i nevyhody, ale ale pohledy se ruzni PCCkari by mohli mit konzole uplne stejne radi a naopak konzolaci radi pc. Kazdy ma komp to je to hlavni, jenze ne kazdy ma konzoli bud ji vubec nechce nebo ma opravdu omezeny pohled a nevidi dal nez na spicku nosu. Jako nazor ok.

    A ty se ruzni. *3* V poho ja to dokazi Akceptovat. Usetreni no nevim ale minimalne za komp se usetri konzole tv do 25+ ( kdyz se pocka nez budou hry tak treba jen 15-17k) Komp dneska no celkem dost a to je prumer ty za 15-17 (spis 20+ nebylo to ani pred 5-7lety natoz dneska dostacujici). *4* Rikam jen nazor a zamereny trochu jinym smerem ale okolo. Bejval u her na PC splitscreen vubec? *7*
  • Mám konzoli, ale tady se bavíme o požadavkách co nám tady cpou do hlavy.
  • Asi se spletli. Core i7 s HT ma stejne jakoby 8 jader a hlavne je to rychlejsi nez to AMD
  • i7 je 8core ?? odkedy?? to potom asi nerozhybem na C64 ze?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit