Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co máš za PC rozumbrado?
  • Intel? snad MS né? sám si pleteš pojmy s dojmy a zrovnatak tvůj dojem ohledně mne byl vadný, XP jsem opustil v době vydání W7-64bit..... ono jaksi maximum 4GB RAM u XP je dnes hodně málo a používat XP u herního PC je dost omezující
  • Od dob W7 jsem nezaznamenal hru která by mi naprosto perfektně nejela ( pravda až na epic fail Rage, ale to byla chyba ID softu, že pustí ven hru kterou se neobtěžují otestovat alespoň na jedné ATI grafice) a patch to opravil pak jela i tahle hra bez problémů...Možná to bude tím že PC bych si v Tescu nikdy nekoupil a zajímám se o to co má ve vnitř za komponenty ono vybírat podle procesoru velikosti RAM a HDD jaksi nestačí *3*
  • neboj doporucena i7-3770 je take jen 4 jádro to jen zdejší redaktůrci si k popisu připsali "osmijádro"... *3*
  • Podle mě to nebude tak horký, hrál sem na high hry, který sem na svém PC rozjet na high rozhodně neměl. Tvůrci zase jen přestřelili odhad podle mě.
  • Je to jenom o lenosti, případně nemožnosti optimalizovat hry na Pc. Stačí si představit, kolik možných kombinací různého HW existuje.
  • fck celej ubi a jeho "hry" letim do shopu pro upgrade zeleza abych mohl hekofat futra smartphonem :D
    rofl.
  • Tak to je až komické.
    Já jsem si v loni kupoval za těžce vydřený prachy 4 jádro, 8gb ram,GTX 650 Titan a nyní jak tak koukám, tak mám sestavu z pravěku.
    To abych ty chlápky z Nasa (Ubisoftu) požádal o dotaci na lepší komp
    *3* .
  • Hele, máš tam ještě pár chyb, ale z toho se nestřílí *2*
  • Ty mínusy a pro tebe plusy byly nutné? *16*
  • Tohle nebudeme tolerovart !! Ubi se bude muset vyrovnat z naší ztrátou,jen čas ukáže jestli budou ochodtný prřistoupit na naše podmínky, nebo radši prohlasí bankrot!
  • To je prave ten hlavní rozdíl mezi PC a konzolí...na PC ti jedna hra jede a druha zas ne a je jedno co mas za mašinu...na konzoli ti jede vše stejne a stabilně..i nekolik let...

    Nekomu to stačí a nekomu ne...

    Ale radeji pojedu vše na hratelné urovni npř na střední nastavení (ted na nextgenu to bude par let zas high) než jednu hru ject o trochu lepe nez na konzoli a druheou zas skoro nerozject...
  • Veskoslav
    Je vtipné, že to na staré generaci vypadá fakt otřesně, takže když si na pc dám low detaily, což je úroveň toho Xboxu, tak nějakých 120 fps budu mít. A pak přijde kamarád, který má prakticky to samé pc pouze jiný typ procesoru (AMD) a pojede na 35 fps. A to je o tom, že na to Ubisoft naprosto sere na optimalizace svých her (snad kromě FC3: BD), kdy AC III jela dokonce některým lidem se 780 u Bostonského čaje na skvělých 15 fps.
  • Veskoslav
    To není pravda. Je to dáno pouze tím, že Ubisoft sere naprosto na optimalizaci. Co na tom, že takový Crysis 3 mi jede stabilně při 1920*1080 při všem na max (včetně vyhlazování) na stabilních 50 fps. AC IV prakticky na 60 fps, ale až poslední patche opravili optimalizaci a jiné srandy. V den vydání to jelo při stejném nastavení pouze na 35 fps.
  • JezboX
    Jak to vypadá, že je lépe chlazený? Pokud není aktivně chlazený v nějaký krabici tak pochybuju, že je lépe chlazený, než disk v PC který ma vyřešený tok vzduchu. V externím provedení je ještě minimálně jedna vrtstva mezi diskem a vzduchem v okolí který ho má chladit + na stole zase moc ten vzduch neproudí. Já zálohuju na disk kterej mám normálně v PC, ale není stále připojenej. Zálohuju jenom svoje fotky a videa, takže mě netrápí jednou za čas sundat bočnici a připojit kabel. Externí disk by mi doma na stole s dcerkou a tou chlupatou koulí, který moje drahá žena říká kočka, moc dlouho nepřežil.
  • Vrook
    >pasivně agresivně naznačit, že konzolisti se tahaj po hospodách a nedokážou si vydělat
    >"nechci flame"
    >PC master race logic
    *7*
  • Jo nejlepší je jak se pc-fanatici pořád ohánějí 60 FPS, ale že na to potřebují stroje za desetísíce už neřeknu. Zrovna AC IV mě jede stabilně na 20FPS a to mám o dost parametrově výkonější pc než ps4
  • Co jaký mínuska. Dyť HS napsal naprostou hovadinu a turbo ho krásně vykoupal.
  • mas mít konzoli tam takove blbosti nemusíš resit, prostet ti to jede...

    je vtipne ze na 30 fps to rozjede i oldgen s 256 mb ram a dnešní kompy maj problem
  • Ty budeš patřit k těm, co včera měnili Xpčka počůraní strachy, že ti vybouchne písíčko co? Intel se prostě chce napakovat, je to tak vždycky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit