Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nepřesnost v článku:
    Blizzard se pouze snaží o to, aby značka DOTA byla značkou veřejnou. Dotu má totiž zaregistrovanou Valve a Blizzardi se teď už jen snaží, aby se ta jejich hra mohla jmenovat stejně.
    Jinak celkem nepřekvapující informace, ale potěší :-)
  • A celou DOTU2, strčí s přehledem HoN do kapsy a to jak počtem hráčů tak kvalitou hry i hratelností.
    • Veskoslav
      HoN je ale jak bych to řekl, pro hráče, kteří to umějí hrát a umějí používat skilly. HoN považuji za nejtěžší verzi Doty.
      • JohnyTheZik
        prosim? O.o
        • Veskoslav
          Tak mě to osobně tam přišlo. Nikdo se s nikím nemazůí, neumíš, letíš. Přístup k novým hráčům je prostě takový, že buď umí hrajou nebo neumí a pak jim ostatní nadávají. Tomu odpovídá i nákup předmětů v HoN:) A to říkám jako dlouhodobý hráč:)Když jsem ale zapnul třeba LoL, tak to je opravdu dělané jednodušším způsobem. Ať už typem hrdinů či předměty.
          • JohnyTheZik
            To sice, ale tys napsal, ze to je nejtezsi verze doty, coz neni :D..
            Co se tyka pristupu k novackum, tak je na tom dota a hon dost podobne. HoN nicmene rozhodne neni tezsi. Je spis zmatenejsi.
            • Veskoslav
              tak uvidíme, jak to nakonec dopadne:)Ale každá dota je fajn:-D
            • JohnyTheZik
              Vubec mi neslo o nejakej system, jde mi o to, ze teamfight je podstatne min prehlednejsi nez v dote. To ovsem hru nedela obtiznejsi, spis horsi. Hral jsem HoN asi pul roku a DotA 2 je, co se tyce technik apod., rozhodne tezsi. Navic pokud by to, o cem mluvim, bylo o zvyku, tak pak bych tvrdil, ze je HoN tezsi, protoze v dote mam nahrano o dost vic..
            • Veskoslav
              Mě připadal těžší:-X Protože v systému, kde to vypadá "zmateně" jsem si našel řád:)Ale je asi fakt, že je to jenom o tom, jak to člověk umí hrát a jak dlouho to hraje, tedy o zvyku.
    • Nesouhlasím, HoNko odchází do věčných lovišť zvlášť pro přechodu na F2P model, aby byly konkurence schopní LoLku... noví hrdinové jsou neoriginální (proti jejich původním konceptům ze začátku - puppet master, zephyr apod.) a dost stížností padalo i na to, že to byly poslední dobou samí AGI ranged hrdinové, kteří byly přístuponí jen v tom EA, tak aby na tom něco vydělali. Tvorba přídavného obsahu, hru znehodnotila, obyčejné skiny jsou celkem těžko dostupné pouhým hraním, nemluvě o slibovaném editoru (zatím alfa/beta). Kdyby se soustředili a udělali od začátku nové mapy 1vs1, nebo jen jednolinku, případně nějakou tu TD hru. Je to škoda HoNko mělo dobře našlápnuto, ale dota 2 ho zašlápne. Po době co jsem zkusil betu jsme žasnul, že ta menší dynamika má co do sebe, více counter hrdinů, hustý hlášky (kolik jich je). Něco dotě zatím chybí, ale budou to mít taky, třeba hrdina nebude jen jiný skin, ale budeš si ho customizovat a mnoho dalšího
      • v dnesnim updatu HoN je mm verze mid wars... a ze to ma koule!
        • Jo četl jsem v Hon newslateru co mi chodí na mail, k druhým narozeninám a ještě jsou tam element TD
    • Fanboy *6*
    • JohnyTheZik
      :D +1!
      Na HoN je nejsmutnejsi to, ze to zabili sami tvurci. Jinak hra se samozrejme neda s dotou 1/2 vubec srovnavat, je to uplne nekde jinde - podstatne horsi nez predloha.
    • Shaker
      Myslis tu kopii prvni doty? dvojku sem jeste nevidel, ale prijde mi to vsechno stejny... dota, LoL, HoN, tak sem zvedavej, jestli to Valve udela aspon prehledny, aby clovek behem boje nemusel odhadovat, kde se nachazi jeho postava v tom bordelu kolem. Do bety sem se prihlasil nedavno, tak cekam...
      • Já mám nahráno 290 hodin a musim říct, že i při velkých teamfightech, kde lítají ultiny všech herů se v tom dá krásně orientovat (a to už od začátku :-))
  • Počkať.. Steam štatistiky vyzdvihujúce Valve hru..

    Hmmm....
    • smejki
      Radši už se odpoj, sledují tě!
    • Veskoslav
      A co jako? To mají fašovat statistiky aby nebyly obviněni takovými šášuli jako ty z podjatosti či podvodu?
      • Samozrejme že si tie štatistiky interpretujú verejnosti po svojom.. Šášulovia sú tí, čo veria všetkému, o čom sa píše...
        • Toť otázka, jedni věří všemu co se píše a druzí všude píšou své velké konspirační teorie. Ale zamysli se nad tím, proč by vlastně měli falšovat statistiky? Chceš říct, že je Valve na tom tak špatně, že si potřebuje zvednout ego, tím, že řeknou světu, že jejich FREE beta je nejlepší???
          • Dafuq !?!?!?!

            Neviem o tom že by som niečo blokoval a pokiaľ ste to nerobili ani vy tak pardón..
          • Aká konšpiračná teória? Hovorím, že si tie čísla i samotnú interpretáciu nejakým spôsobom upravia...

            Každá spoločnosť sa snaží za každú cenu všetkými možnými legálnymi spôsobmi budovať si svoju IMAGE..

            Valve nie je výnimka..
            • smejki
              děti, klaun, to je klaun!
              sám jsi teď záměrně zablokoval možnost reakce na sebe. Je dobré, že ses to už naučil.
            • Veskoslav
              Jsi se zbláznil? To nedělají přispěvovatelé proboha...Nebo jsi tady první den?
            • Reakciám podo mnou:

              Dobrá taktika, provokačne reagovať a potom zablkovať reakcie na svoj príspevok..

              Bravó ! Tlieskam ! Kde vás to naučili ?
            • Ze ty sis zase zapomel vzit svoje prasky?
            • Dotu 2 hraje denně necelejch 50 tisíc lidí. Smiř se s tím.
        • JohnyTheZik
          Az na to, ze pocet hracu online, co se zobrazuje ve hre, odpovida tem cislum ;).. sorry
          • Jasné, ty rozhodne vidíš to reálnych čísel.... Dobrú noc... :-)
            • Nevěř jim je to spiknutí, všechno je to spiknutí ani tys nedostal 12 mínusek to tě jen pohlaváři z gamesu nemaj rádi
            • Veskoslav
              Dobrou noc? Já ti nevím, ale když jsem přímo v té hře a to číslo na mě bliká, tak to určitě Valve falšuje:)
            • JohnyTheZik
              Urcite je ve hre jakysi counter, ktery pridava +30k, aby si clovek nahodou nemyslel, ze se to nehraje.
              Nevidim do konkretnich cisel, ale vim, kolik se denne rozdavalo klicu na playdota.com, kolik se zhruba poslalo klicu z ofic. stranek v urcitych varkach a nejsem uplne pitomej, abych si nespocital, ze to zhruba +/- vychazi.
              Ovsem na to, abych tady rozumoval o tom, ze si Valve posunulo svou dota krivku o par stupnu na ose y vys, odvahu nemam :D..
    • Izmæl
      :D
  • Kr.Pa
    to je zas článek ...
  • dirt 3 hraje presne tolko ludi ako dota 2...ale skor je to nejaka chyba *4*
  • Trol.diskuzni
    Není možné - vždyť Skyrim hraje v coopu s marťanama i slovutný Jyrka Parub! *5*
    • To tě jednou rodiče neudrželi v kleci a ty si se náhodou podíval na televizní noviny že tu ted pokřikuješ jména politiků
    • Kdyby blbost kvetla, tak ty seš samej květ *7*
      • Veskoslav
        Si založí botanickou zahradu:-D
  • Veskoslav
    Nevím, co je velikán u CoD MW 3....U SKyrimu beru, to je rozlehlý RPG svět, co nabízí desítky hodin hraní a s módy je to ještě větší herní možnost. Ale u MW 3? Single projede člověk za 4 hodiny a není důvod se k němu vracet a MP je plný lidí s WH a podobnými sračkami...Jinak Dotu si jistě pořídím, ale osobně se těším spíše na "dotu" od Blizzardu, kde se utakjí proti sobě hrdinové jejich světů.
    • Multak u COD je zabavnej ať tomu veris nebo ne ;-)
    • Hrám MW3 každý večer s kamošmi a priemerne 1-2 krát za večer som nazvaný cheaterom...

      .. a existujú omnoho lepší hráči než ja...

      Tá paranoja sa vám chlapci začína vymykať kontrole.. :-) Niekedy si myslím že plačkovia sú ešte horšia pliaga než cheateri...
      • Veskoslav
        Tak když někoho trefíš přes půl mapy nebo běháš tak rychle, že Tě nikdo netrefí, tak se nediv:) (myšleno jako ironie)
        • :)
    • Série Counter-Strike se taky hraje už desetiletí :D - v jednoduchosti je zkrátka krása (a ne, nemám rád ani CS ani CoD, ale chápu, že někdo ano)
      • Veskoslav
        V CS není to, že když ti někdo nechá 1 život, že se schováš za bednu a čekáš, až se ti doplní. Je i trochu o taktice a o tom, jak se zbraně chovají. V CoD pomalu člověk může držet těžký kulomet a střílet, aniž by to mělo +- nějaký vliv na přesnost střelby. To zkus v CS a myslím, že holubi Tě budou nenávidět:)
        • Zkousel jsem MW2 pres freeweekend na steamu a tolik headshotu behem hodiny jsem v zadne jine MP hre snad jeste neudelal,natoz pak v CS.A to nejsem kdovijakej hrac.
          Takze srovnavat CS s CoD je prinejmensim hodne usmevne no *1* .
          • Veskoslav
            A tak to zase když jsem ještě hrával "závodně" v klanu, tak to tam padalo docela často, ale je pravda, že v CoD je to někdy až šílené. Když vidím celý svůj tým vedle sebe a hned za 2 sekundy 6 lidí s headshotem mrtví, tak si říkám, že něco je špatně.
    • Žeby byl "velikán" proto že je během celého roku v první desítce nejprodávanějších her na Steamu? *7* ..já vím, smutné.
      • Veskoslav
        No to mě taky napadlo. Ale tohle nepovažuji za "velikána" jenom za to, že se pořád najde dost lidí, co mají rádi jednoduchost.
        • Bla, bla, pitomče. Tvoje jednoduchost zase spočívá v tom, že to prostě nejsi schopnej nechat být a furt musíš někomu vnucovat, jaká je CoD sra*ka a jak moc je jednoduchej, že to hraje. Ne, každej to bere tak vážně, ty magore, a chce se jen bavit. Táhni už vážně do prd*le!
          • Jdi ss RAGEovat někam jinam :D
            toto mi připomina chat již v zminěném COD, asi ho máš oprvadu rád!
            • A nám zase vadí tvé přehnané reakce u každého článku tykajicí se COD, a to že ti vadí jak se chovají jiní "NENÍ DŮVOD OTRAVOVAT S TÍM V KAŽDÉM ČLÁNKU"
            • 2Dany-Hele frajere klidek,nebo ti praskne nejaka zilka.
              Na to,ze te CoD udajne nazajima,tady trochu ujizdis,nemyslis?Nemluve o tom,ze jedinej,kdo tady nekoho urazi,ses jedine ty *3* .
            • Tak proč jsi, do prd*le, z toho článku nebyl schopný vyčíst, že je to "velikán" z důvodů prodeje a masivního hraní? Místo toho se začneš ohánět pyčovinama. A ano, to s tou jednoduchostí urážka byla.
            • Veskoslav
              Tady někdo urážel hráče? Kde? Ukaž mi jeden pitomý příspěvek! Napsal jsem, že Cod je pro lidi, co mají rádi jednoduché FPS. To je urážka? No paráda, to jsem opravdu nevěděl. Jdi se léčit, jelikož tvé dedukční schopnosti jsou nad rámec lidství a jsi nejspíš geneticky vylepšený člověk. Já jsem se ke CoD vyjádřil, že to není žádný velikán a napsal jsem důvody, to že ty to vidíš jinak, to spíše vypovídá o tom, že neumíš porozumět psanému textu. A to se učí s prominutím na ZŠ.
            • Další imbecil, který nepochopil, na co reaguju. CoD jako takové mě nezajímá - vadí mi tyhle neustálé reakce u každého článku, který se týká CoD.

              ANO - spoustě lidem se to očividně nelíbí. To soudit nemohu, o hry se už zajímám jen pasivně. Čas hrát opravdu není. TO ALE NENÍ DŮVOD OTRAVOVAT S TÍM V KAŽDÉM ČLÁNKU. Věřím tomu, že spoustě lidem se to líbí. Proč je pokaždé urážet? Ale tohle, počítám, nepochopíš ani z části.
          • Veskoslav
            Kde jsem přímo napsal, že CoD je sračka?:)To jsi napsal ty.
            • Veskoslav
              Já mám CoD rád, dokonce mám většinu dílů doma a originálních:) Ale když to bereš takto, tak je to tvůj boj;)


              P.S: Kdyby jsi nebyl takový fanatik, tak by jsi třeba veděl, že jsem se několikrát zastal BO či toho, jak by nové BO měli dopadnout, ale to ti asi tvůj fanatismus zakazuje a rudo před očima, kam se jenom člověk podívá.
            • Možná jsem měl já PŘÍMO napsat, že tahle reakce je následkem čtení tvých stupidních příspěvků u každého článku, který se jen vzdáleně týká CoD.
          • Hairy_Ass
            Bacha, aby tě netrefil šlak. *7*
          • *Ne každej
    • Izmæl
      Na PC možná, ale na PS3 jsem zatím žádný hackry nepotkal a to to hraju hodně často. *6*
      • Veskoslav: Můžeš mi říct, co je zase tohle za kokotskej příspěvek? Koho, do prd*le, zajímá tvůj názor, že CoD je sra*ka. Ten multiplayer nebaví tebe a hned ti to dává právo pyčovat o tom, jak je to vůbec možné, že to někdo hraje? Bože, ty jsi opravdu zakomplexovanej hul*brk. Otravuješ s tím úplně normální lidi, které to baví.
        • Veskoslav
          Kde jsem napsal, že CoD je sračka? To jsi vyčetl z toho, že jsem napsal, že SP je na 4 hodiny a MP je nehratelný kvůli lidem s WH? No když to tak berete, já to nechtěl psát přímo.
          • Netuším, co je to WH. Tenhle příspěvek je reakce na všechny komentáře, které máš de facto u každého článku týkajícího se třeba i jen vzdáleně CoD. Chápu - je to tvůj názor. Ale proč sakra neustále urážet lidi, kterým se to líbí??? Poslední díl CoD, který jsem hrál, byl United Offensive - od té doby jsem vyloženě alergický na název CoD právě díky takovým debílkům jako jsi ty a to jsem to v životě nehrál!
            • Ano, vytýkám. Na to abych si byl schopný pod každým článkem přečíst, jak ti padají z huby sra*ky o primitovnosti idiotských hráčů CoD, tohle opravdu vědět nepotřebuju! Nikdo mě to psát nenutil, mohl jsem si to vyhledat nebo cokoliv.
            • Veskoslav
              Takže nevíš, co je to WH a podobné věci, ale něco mi vytýkáš?.....No radší už nic nepiš, já jsem myslel, že o tom něco víš, proč jsem kritizoval to, co jsem kritizoval, ale jak to vidím, ty se tady "zastáváš" a vůbec netušíš o čem je řeč.
        • Hairy_Ass
          Slušněji by to nešlo?
          • Asi se dotknul citliveho mistecka,to pak slusnost jde stranou *1* .
      • Veskoslav
        No jo. Ale CoD na PS3 a PC je propastný rozdíl. Vy se svými pomocnými progrmky na zaměřování vlastně už máte automaticky pomocné programy na "podvádění".
        • Stormangels
          Tak když jsou lidi s prominutím zasra.í kok.ti a vymýšlej samé hacky a cheaty a jiné srač.y.
          cracky a hlavně zkurvené VIRY.Tak se pak člověk nemůže divit že tam jsou wallhackeři atd když to nějakej deb.l vymyslel.Kdybych věděl kdo to je tak už nemá ruce.Nesnáším takové lidi zloděje ,lháře atd
        • Jenze je maji vsichni, takze o zadny podvod nejde.
          • Veskoslav
            To vím, že je mají všichni a proto nikdy nemůžou existovat spojené servry, jelikož konzolisti by fňukali, kdyby ty programy neměli. Jelikož já pomocí myší vystřílím cwelou tvou skupinu než ty vůbec analogem zamíříš.
            • Izmæl
              Poznáš podle Killcamu. ;)
            • Veskoslav
              A jak víš, že mají klávesnici a myš? To ti napíšou?:) (jenom se ptám)
            • Izmæl
              Aha, fňukali prej. Já v pohodě dávám i týpky, kteří hrají na PS3 s klávesnicí a myší a nefňukám, protože proč bych měl?
          • Izmæl
            To si asi pán neuvědomil, když to psal. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit