Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DA:O se mi celkem libilo a dvojka usla , ale vzasade jde o uplne obycejna rpg kterych vyslo a vyjde plno. Treti dil se dal cekat a ze do zanru neprinese nic noveho je vcelku jasne,protoze tam uz neni co prinest. Takze se porad vylepsuje stejny koncept , pridavanim detailu jako detailnejsi customizace postav a dalsi ptakoviny ktere letity zaklad RPG nijak neovlivni a zustane stale stejny. Nechapu proc porad nekdo ceka na nejakou spasnou rpg hru ktera bude velmi originalni. Definice rpg ma znacne omezene moznosti a porad pujde o questy,postavy,souboje a nejaky ten grafomansky podany pribeh..a je uplne jedno jestli to bude v koridor nebo free svet..po nejake dobe hrani se tak jako tak dostavi pocit dejavu. Her uz je proste moc a studnice napadu byla uz vybrana do posledniho hrnku. Preju vsem co cekaji originalni a svezi rpg prijemne cekani...ale nebude :)
    • :) Her neni nikdy moc , pouze je přehršel recyklátů na což jsou v EA odborníci .
      Bohužel i ty novodobé herní nesmysly ovlivňují pen&paper , protože skalních hráčů ubývá a ti noví ani netuší kdo to kdy byl dungeonmaster a tak vznikaji nová a "pochopitelnější" pravidla a edice .... a z těch potom nové a opět "přizpůsobivější" herní taky klenoty :/
      • Robotron3
        Jako kdyby byl dungeonmaster nějaká hardcore hra postavená na komplexních pravidlech d&d a složitý RPGčko... Vždyť to byla skoro akční hra :D
        • Však jsem říkal , že ti dnešní mladí ani neví KDO to byl dungeonmaster :(
          • Robotron3
            Mladej už fakt nejsem, a nevim, proč teda píšeš dungeonmaster, vy jste neříkali Pán jeskyně? My teda jo, pač sme hráli v češtině :)
            • walltar
              My sme zase říkali Pí Džej ... přece jenom sme byli ještě mladí a americky naladění.

              Jo a pravda, že my sme hrávali dračí doupě což je něco jiného než DaD
            • Tak to jste ovšem asi hráli Dračí Doupě a ne AD&D ;) Pomalu ale došlo ti to ...
  • Já bych hlavně chtěl, aby to konečně bylo dospělé a temné RPG, něco jako zaklínač. Jen ať tak jsou sexuální scény, ať můžu být parchant a zloduch ať i moje parťáci jsou parchanti. Sakra vždyť to má podtitul Inkvizitor, tak ať mužu mučit a podobné věci. Nevyžívám se v tom ale podle mě tohle dělá s atmosférou mnohem víc, než jen "cákance krve" jak nás naučilo DA 2.
    • USER47
      Dokud Bioware nenajde scénáristu, kterej má aspoň základní zkušenosti se sexuálním vztahem, tak by se těch postelovejch scén měli raději vyvarovat. Obecně romance v DA či ME sériích jsou tak strašně hloupě napsaný a zrežírovaný, že se u nich cítím až trapně za jejich tvůrce. Většinou to působí, jako by je tvořil třináctiletej panic.
      • Robotron3
        A přitom to píše dospělá ženská. Zajímavý :)
        Je s podivem, že si nikdo neuvědomuje, že v těhlech hrách se můžou vyspat i charaktery stejného pohlaví. A rozvádět to víc než to je, na to asi svět neni připravenej...
        • USER47
          Naprosto dementně bohužel působěj i heterosexuální romance, takže v tom to nebude...
          • Cahir
            Romance s Isabelou v DA2 mi přišla dobře napsaná - nenucená, vtipná, podaná s určitou lehkostí (po vzoru dobrodružných filmů, kde se dvojice neustále kočkuje)... Na druhou stranu taková romance s Ashley v prvním ME působí dost tak, jak říkáš, ale zase mi přijde, že s ní udělali obrovský krok vpřed u ME3... Možná je to jinou situací (tedy že odlišná situace tvůrcům dost pomohla), ale celkově působí Ashley i vztah s ní mnohem přirozeněji. Nic moc dalšího jsem ale nezkoušel, osobně na tyhle chujovinky ve hrách moc nejsem (případně mám rád, když končej tragicky, či jsou nenaplněné - viz Cass v New Vegas)...
  • čím to je, že mi v poslední době přijde, že jak RPGčko nejede přez kickstarter, tak je to rovnou podvod, vodpad, konzoloidní shitka... *1*
    • Už někdo někdy viděl RPGčko udělané přes kickstarter?
      • *1*Všichni tušíme kam míří . Při pohledu na produkci EA a úpadek Bioware v posledních létech .....
      • přávě, že jsem viděl DA2... tak na co vsadit, že nám spasí RPG? Na Vávru?
  • Offline rpg lol. Někdo by se měl probudit žijeme v době internetu a mmo.
    • genki.sudo
      To ako je pre niekoho facebook aflou a omegou interentu, platí zrejme pre teba v rámci MMO a RPG.. Trochu by sa to chcelo zobudiť. :-)
    • irdzi
      ty žiješ v době mmo ...
    • Veskoslav
      A někdo by se měl probudit ještě více a vytáhnout přitom ruku z nočníku. MMO je jako "sraček", tak proč dělat další hru MMO? Spousta, tvrdím většina, naopak uvítá přístup offline RPG bez nutnosti internetu. To, že ty jsi pomalu MMO blázen, je věc druhá.
      • Průšvih je , že skutečných výpravných MMO , kde by to nebylo jen o klikání a xpení moc není .
        Takže iluze ti brát nechci , ale udělat fungující MMO s živoucím světem , kde by se jen nepoflaJkovala banda dětí a buranů , kteří si chtějíi stále poměřovat pindíky ... na to 99% massive online multiplayer tvůrců nemá .
        • Spades
          SWTOR je docela dobŕe právě napříběh... Bohužel banda impotentních buzerantů to pomlouvá, protože to není úplně nejdoladěnější hra, ale jinak je to nejlepší MMO co sem kdy hrál...
          • USER47
            V TOR jsem nějakou dobu strávil a spíš než nějakej smysluplnej příběh je to hromada naprosto standardních questů typu zabij pět jezevců, akorát je každej uvedenej blbě napsaným a nezajímavým pětiminutovým rozhovorem. Class příběhy jedou podle neustále se opakující šablony, jedna planeta za druhou, bez smysluplnýho rámce a dynamiky.

            Ono se to těmi cutscénami a voice actingem snaží tvářit jako příběhově zaměřená hra, ale kdybys tyhle dvě věci vykuchal, tak zbyde naprosto stejně jalovej grind jako ve všech ostatních tupejch MMO.
            • USER47
              Inu, Tython je v podstatě tutorialová planeta pro jedi class. Počkej si o pár planet později...Já dojel JK na 50. level, bounty huntera někam ke třicítce a ještě dvě další postavy někam kolem patnáctýho levelu. Neupírám tomu jistou mmočkovou návykovost, ale jak si dá člověk pauzu a vyskočí z tempa, tak vlastně není nic, co by ho táhlo začít s tím znovu. Celá hra je jeden dokola se opakující vzorec banálních úkolů a rádoby důležitejch voleb, který ve skutečnosti nemaj vůbec žádný důsledky.
            • Cahir
              Právě jsem se dostal z Tythonu a dovolím si nesouhlasit. Spousta questů je nebojových, navíc v téměř každém se vyskytuje nějaká morální volba, mnohdy docela komplexně zaonačená. Bioware se u TORu předvedli jako mistři "zkratky" - v rámci krátkého a minimalistického questu na hráče vybalit situaci, jejíž řešení není černobílé a přinutí hráče se alespoň trochu zamyslet.

              Co se dialogu týče, opět nesouhlasím. Jsou krátké, výstižné a dobře odsýpají...
  • genki.sudo
    double.post
  • Robotron3
    Pro mě je série Dragon Age tim nejlepším z velkých komerčních her, ať si kdo chce co chce říká... Oba díly se mi líbily i víc než Mass Effect. Těšim se moc!
    • Zayl
      Dobře ti tak.
    • Pokud se ti líbilo pokračování Mass Effect tak z téhle zprávy teď musíš mít i mass erect ... (no offence *1*)
      • Robotron3
        Jak jsi z toho co jsem napsal usoudil, že se mi líbilo pokračování Mass Effect? Dyť jsem napsal pravý opak :)
        • Pokud se ti líbilo ..... a herně Dragon Age v podstatě kopíroval osud Mass Effectu pod stejnou taktovkou, tudíž jsem si troufl odvodit , že jsi dvojku a trojku také vítal s otevřenou náručí ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit