Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co třeba to nějak označit, hm?
  • No jo, jenže jak na něčem ukážeš, jak je to stupidní, když nepoužiješ konkrétní příklady? Kdybych tady mluvil obecně, tak zas každej řekne, že jen nedávám a ani to nemám podložený.
  • Mě ne, ale ostatním bys nemusel nic vyzrazovat.
  • Jenze na bojisti se deje porad uplne to same. V tom zadnou zabavu nevidim kdyz uz dopredu vim,ze az vybiju polovinu tak se objevi dalsi tlupa vsude kolem. Kdyby se to stavalo treba mimo mesto,jako prepadeni,tak to beru,ale tohle se deje porad,to fakt neni zabava.
  • Drom
    Ty nepratele v zadech bych nebral jako hazeni klacku pod nohy, aspon to dava soubojum nejakou dynamiku. Preci jen sablonovite rozestaveni jednotlivych roli v grupe je trochu nuda. To ze vas hra nuti neustale davat pozor, kdo se kolem vasich spolecniku mota je zajimavy herni prvek. Postavit healery/DPSka do kouta a rezat vse tankem umi troba a po case je z toho rutina. Takhle se na bojisti porad neco deje a bitevni linie neni tak staticka.
  • Celou hrou vas provazi tuzi bossove,kterych se jen tak nezbavite a na konci vam hra jako finalniho bosse predchodi asi nejslabsi NPC cely hry. Zatimco v deep roads ste klasicky museli utikat s magame pred tim obrem,aby je vam nezaslap,v posledni misi staci jen stat a klikat..wtf co to je?
  • Pokud cekate pribeh,tak si pockate az do uplneho konce. Protoze pribeh zadny neni. Retrospektivni vypraveni pribehu nema vlastne zadny ucel ani duvod. Nezjistite,proc vlastne ta zenska,udajne seeker,vyslycha Varrica. Po tom,co ho vyslechnte se nic nestane.Hra konci.
    Jedna velka lokace + 5 dalsich co se opakuji. Secteno podtrzeno,urcite jsem na neco zapomnel ale tohle proste neni lepsi hra nez Dragon Age 1. Tohle je degradovani hry nekam na uroven 10+ deti,ktery to ale muzou hrat jen na casual,pac pri vyssi obtiznosti dostavaji zachvaty diky demenci designeru souboju a mohli by skoncit na psychiatrii.
  • Jednicce to nesaha ani po kotniky.
    Bal sem se jednoduchy souboju a rubacky ve styl hack&slash (v jednicce jsem na hard casto chipal a bez taktiky sem toho moc neudeal). No bat sem se vubec nemusel. Nevedel sem,ze recenzenti hraji hry na casual,pac to je asi jedina obtiznost,kde sou souboje opravdu primitivni rubacky.
    Ono rubacky to sou i na ten hard,ale zatimco v jednicce jse chipali kvuli vlastnim chybam,taky chcipate jen pro to,ze vam hra hazi klacky pod nohy.

    Spawnovani nepratel uprostred boje po celym obvodu mistnosti tak,aby zasahli vase magy stojici na druhym konci mistnosti a ty tak hned chcipli?
    Agro -> temer do pulky hry maji mages nejvetsi DPS takze opet na vyssi obtiznost se temer ihned stavaji utokem nepratel. V kombinaci se spawnovanim novych nepratel do stran je to kombinace smrtelna.
    Kazdy debil v DA2 je blood mage,ackoli v jednicce ste jim snad nakopali prdel.
    Kazdy nepratelsky mage v DA2 pouziva na vyssi obtiznost tri spelly porad do kola.
    Na zacatku si hodi PROTECT (asi 5 az 10 sekund invincible)...potom bud hodi kouli do prostred mistnosti,ktera se neda CLEANSNOUT pac to neni debuff,nebo se hodi do STEALTHU (paneboze tohle je prvni hra,kde maji magove stealth,to by nevmyslel ani Sandal) a premisti se do druhyho konce mistnosti.
    Kazdy mage ma vydrz jako vas warrior (tohle by jeste nevadilo,kdyby neplatili predchozi body). HEXy,ucine to zbrane magu v jednicce jsou tady oslabeny,nemaji temer vubec zadny smysl. CLEANSE a templarske spelly nemaji take zadny smysl,protoze krome stunu,ktery magove pouziji az uplne na konci hry,nedostanete zadny debuff. Hra vypada diky tomu komicky,vy mate dost spellu,ale souper jen tri ultimatni a nejde se proti tomu branit jinak nez hrubou silou. Prvni polovina hry je tak na vyssi obtiznost o tom,pausovat hru a presouvat magy a roguny,protoze mi hra "NECEKANE" spawnula dalsi kupu idiotu do zad a do boku.
  • Pokud nebudu hodnotit gameplay a podivam se na pribeh,tak DA2 si zaslouzi asi tak 2/10 protoze tam vlastne zadny pribeh neni.Tuctovejsi uz to byt nemohlo,nehlede na to,ze se to cely odehrava v jedny lokaci + asi dalsich peti.
    A kdyz hodnotim gameplay (kterej je podle me horsi nez v jednicce) ,stejne nemuzu dat DA2 ani 9 ani 8.
  • Je to tak,jednicce to nesaha ani po paty
  • Docela by mě zajímalo, kdo mi dal mínusy...:D Kdo si myslí, že nemám pravdu, je slepý fanatik.
  • Kdybych mohl, dám 100x líbí se, přesně moje dojmy. :)
  • Promiň, nerad bych tě připravil o tu fůru úžasnejch dějovejch zvratů v tomto skvěle propracovánem majstrštyku.
  • Nespoiluj!
  • Hru jsem, bohužel, dohrál celou. Od začátku jsem hru omlouval, říkal si, přece se tam stane něco, co to konečně nakopne... Nevadilo by mi zakčnění soubojů (nemyslím to, jak nepřátelé skáčou ze střech, zdí, nebo se prostě objevují), nadabování hlavního hrdiny taky ok, ale zbytek? Co měl bejt ten super ultra extra epic příběh? Jste nicka, který jen zdrhá a vypracuje se z ničeho, dobrý, to bych ještě bral. Ale to, že hlavní příběhová zápletka je mágové vs templáři a ani nemáte možnost někomu doopravdy pomoct, protože smyslem hry je nejspíš vyvraždit celou populaci města... Jako že jste děvka pro všechno a plníte každou kravinu, jinak by hra byla ještě o polovinu kratší někomu přijde super? Že nemáte žádnou volnost a vaše rozhodnutí nehrajou žádnou roli? Řeknete: bude to tak a vzápětí vás člen družiny podrazí nebo to prostě nemá dopad a stejně to skončí podle lajny, kterou se autoři ani nepokoušeli nějak obohatit. Totální nelogičnost. Někoho zachráníte a on vás za chvíli chce zabít. Jste na něčí straně a co on udělá? No samozřejmě, že se do vás za chvíli pustí. A co sakra maj znamenat ti krvaví mágové? V jedničce, to už bylo něco, když tam byl krvavej mág, natož, když se změnil v abomination a že to byly pěkně tuhý svině. Tady je krvavej mág každej a libovolně si vyvolává démony atd. Nejenže postavili základní principy jedničky na hlavu, ale ani to nebyli schopní dotáhnout do konce. A to nemluvím o otřesným lvl designu. 5 naprosto a totálně stejnech lokací se opakuje pořád dokola. I jiná jeskyně, nebo jiná část stok vypadá ale naprosto stejně, jako ta předchozí. Snad jediný, co zachovali, jsou vtipný rozhovory mezi členy družiny a občas až brutálně sarkastický odpovědi v hlavních dialozích. Mám pocit, že touhle hrou chtěli v EA vyzkoušet, co my, hráči, vydržíme. Nevěřil jsem, že by zrovna Bioware mohli vydat něco takovýho. Nezbývá než doufat, že se poučí a podobným stylem nezprzní i Mass Effect 3. Ale ten si protentokrát radši zahraju dřív, než ho koupím.
  • http://beefjack.com/news/metacritic-users-drag-down-dragon-age-2-rating/

    jj stále to tvrdím
  • Drom
    za 45 minut jsi tak mozna dohral demo :) pochybuju, ze ses dostal aspon do gallows *1* a s tim WoW jsi k smichu jeste vic. Pokud budes tvrdit, ze DA2 okopirovalo povolani z WoW, pak ja budu tvrdit ze WoW je naprosta kopie Everquestu
  • Musím říct, že jsem dohrál DA I a nyní hraji DA II. Kdybych měl oba díly srovnat, tak u mě vyhrává DA II. Jednička se mi líbila, ale něco tomu chybělo. Revoluční byla akorát v tom, že byla oproti jiným RPG podstatně "krvavější".
    Kdybych byl recenzentem, tak bych původnímu DA I dal 8/10 a dnešnímu DA II dal 9/10.
  • dohral sem 1ku 2x a z 2ky jsem docela nadsenej :) sice am svoje mouchy ale v par vecech se me zda lepsi jak 1 dil
  • No jo, každý chce mít co největší vliv. Přes to všechno, první díl má průměr 8,5. Ale ne že by mě to nějak rvalo srdce, dokud se mi demo nespustí bez komplet zamrznutí systému, nebo dokud si neozkouším nějakou tu "veřejnější" verzi, tak to kupovat neplánuji.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit