Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • K těm hodnocenim na metacritics konkretně u DA2.Vetšina nebo převážná čast uživatelů tam, která DA2 hodnotí 0-2/10 tam žádnou jinou hru nehodotila a pokud ano tak hodnoti hry 0 nebo 10.Těch pár procent seriozních hodnocení tu úrověň nezachrání.Hodnocení uživatelů na metacritics je spiše k smíchu.
  • Musíš si dávat pozor s kým mluvíš a jakým tónem.
  • Mysleno jak? Nejakej priklad?
    Hral jsem fakt spis jen kousek, tak nevim...
  • Přibližně stejně vážně, jako místní diskuze. Což de.
  • Podle recenzí velkých webů už hry dávno neposuzuji. To se rovnou můžu podívat na web výrobce. A pro whinery, opravdu? http://www.metacritic.com/game/pc/dragon-age-origins/user-reviews
  • Precetl jsem si komenatere a to review.
    Radsi si precti review http://www.gamespot.com/pc/rpg/dragon-age-2/review.html?page=1

    To co tu prezentujes, tak je stranka delana pro "whiners".
    Ale jo, ja vas nazor beru, ale je fakt spatny to odsoudit po hodine hrani.
    EA to posrala a dal posravat bude, o tom zadna. Ale ani tak to neni hra, ktera si tu na metacritics atd zaslouzi 3/10 apod.

    Btw na to review na gamespot je dobry. Jeto review... ne clanek delanej s jedinym zamerem. Vse kritizovat.
  • Ale no tak.Brát vážně hodnocení uživatelů na metacritcs nikdo brát nemůže :]
    Když už tak si radši čtěte recenze a hodnocení uživatelů na gamespotu.
  • Lidi naklikali nuly kvůli to týpkovy z Bioware a jeho kladné recenzi.
  • Musíš použít vlastních schopností a nebýt úplné trdlo. Pak se můžeš vyhnout soubojům třeba s Dály.
  • Za 45 minut ses dozvěděl z děje určitě hodně. Jedničku jsem hrál, několikrát, ale problémy prokousat se 33 hodinami jsem neměl.
  • A jak muzes rozsahly RPG hodnotit podle prvnich minut? Ne ze by to pak obratilo o 180, ale zlepsi se to kazdopadne.
    Jednicka byla v mnoha ohledech lepsi kazdopadne. Zrovna ten system skillu mi tady ale prijde lepsi. Minimalne prehlednejsi...
    Jestli se system schopnosti podoba WoW ja nevim, ale ono uz taky nebude tak jednoduchy vymyslet dneska neco uplne novyho...
    Jestli se ti libila jednicka, a budes tady schopnej privrit oko, misto oplakavani kazdy absence puvodnich prvku, tak si v tom urcite taky neco najdes.
    Jeste to zkus ; P
  • Mmmm.. To je teda mizerie : /
  • Sranda je, ze zbytku sveta to tak spatn neprijde :)

    Opravdu? http://www.metacritic.com/game/pc/dragon-age-ii/user-reviews
  • Co čtu tady i jinde, nemalému procentu lidí se to nelíbí, viz user reviews na gamespotu a na metacritic. 4.2 na metacritics? Oh, pár hnidopichů... Dokud nebyli Bioware pod EA, tak je komunita zajímala.

    Ptal jsi se, kde se "questy neopakovaly". Akorát s horší gramatikou. Nic o nelineárnosti neboe nestereotypičnosti v původním postu nebylo. I tak, nepamatuji si snad žádný úkol z NWN, který by spadal do těchto kategorií. A žádný "Newer" neexistuje.

    A ty pořád s tím akceptováním, jak zaseknutý gramofon. Neakceptuji, nekupuji. Prosté.
  • Jen jedno slovo - motivace a pozadí. Ve vypsaných hrách nechyběla, tady ano. Jak v Gothicu, tak v Zaklínači, BG i NWN hráč věděl, proč dělá to, co dělá.
    Tady postava najde na naprosto nesmyslném místě předmět, vycucá si z prstu, komu ho dát, NPC poděkuje, konec příběhu.
    TVOJE porovnání je směšné.
  • no neni to tam, jediny co tam je ze kdyz mas zrovna nekoho v parte kdo k tematu ma co rict tak ho muzes pozadat aby odpovedel za tebe ale to ti moc boju neukeca :)
  • Jako ja celkem dohraju ledacos, ale tuhle hru sem nezkousnul. Nevydrzel sem dele nez 45 minut. Rozhodne zklamani, jednicka byla o dost lepsi. Navic kdo hraje WOW a k tomu za warriora, ten kdyz si rozjede warriora tady, tak se bude celkem smat. Kopie jak prase. system, spelly, bary. Ve hrach zasadne hraju za warriory a tady je to proste tak, ze sem to uz videl, tudiz me to nebavi.
    Dej me nejak nevtahnul, atmosfera nic moc. Proste kdo hral jednicku, bude mit problem se prokousat pres prvnich 20 minut.
  • Heh.. To asi jo..
    Ale tak.. co... ? Da se nejak ukecavat, nebo ne?
    I v ME se odemykaly moznosti aspon podle inklinace k Renegade/Paragon.
    Jestli tady nic takovyho neni, tak uz teda definitivne nasrali i me... : /
  • "Prehlidl jsem neco, nebo ze hry uplne zmizely presvedcovaci skilly? Jestli jo tak to fakt posrali. Uz jen v tom prvnim aktu bylo tolik situaci, ze kterejch by se v jednicce (nebo jinym slusnym RPG) clovek vykecal... Tady ne. Proste fight"

    no to je proto ze hrdinove po vzoru magicky ve vypetych situacich neumi vytvaret slova natoz vety :))
  • Tak ty hruzny obavy z dema se mi nastesti tak uplne nepotvrdily, ale stejne mam pocit, ze si kluci dali nejvic prace s pohupovanim "D"eckovejch koz a kroutici se prdelkou : D
    Hmmm, v pradle je hrdinka fakt sexy, no. Co dal?
    No ne - nakonec to nevypada tak zle. Pribeh bude snad vazne zajimavej, ale na nejaky casty volby to zatim nevypada. Nakonec asi precijen koupim. Casem. Ve sleve.
    Prehlidl jsem neco, nebo ze hry uplne zmizely presvedcovaci skilly? Jestli jo tak to fakt posrali. Uz jen v tom prvnim aktu bylo tolik situaci, ze kterejch by se v jednicce (nebo jinym slusnym RPG) clovek vykecal... Tady ne. Proste fight *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit