Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Protoze v prubehu reseni sekundarniho questu je mozne narazit i na subquest spojeny s tim sekundarnim.
  • no ked sa na konci nedozviem co sa stalo s mojim wardenom, morrigan a nasim dietatom z DAO, tak to bude vyhodenych 39,99 EUR...Bioware asi nema zaujem o PC hracov ktori chcu aspon v naznakoch klasicke RPG(co DAO s odretymi usami splna), ale o tych co chcu fantasy obdobu Doomu...
  • Tiscaly.... Ty vaše galerie obrázků jsou něco strašnýho. Dalo by se to změnit alespoň na původní systém? Vždycky mi dojde trpělivost u druhýho obrázku a pak zavírám a dál neprohlížím. Někdy už dál ani nečtu, protože jsem otráven, že si k tomu pořádně neprohlídnu vytípaný obrázky...
  • No vidíš, aspoň nějaké plus! Dragon Age II: Hra, která vás vytáhne ven.
  • Ja patrím k tým malo ľudom, ktorým sa táto hra fakt páči. Neskutočne sa u nej bavím. Je ušitá presne na môj vkus. Samozrejme že ak sa na ňu dívate ako na rpg tak ste sklamaní,ale ako hack and slash je to absolútna brutalitka. Proste si nemôžem pomôcť. U mňa 9/10.
  • Daj pak vediet ci sa nieco vyrazne zlepsilo ku koncu. Vzdy je sanca, i ked uz som cital nejake ohlasy ze udajne je koniec velmi slaby koli ocakavanemu DLC.
  • Jsem přesně tam, kde ty píšeš, vrátil jsem se z Deep Roads a než tam odjel, taky jsem splnil všechny questy...a nezbývá mi, než s tebou souhlasit takřka absolutně.. *9*
    Ty boje bych ještě překousnul (ač respawn nepřátel "ze vzduchu" mrví i ten náznak taktizování, zvlášť, když se nová vlna creepů spawne přesně kolem mého mága..), ale co hře neodpustím je plytkost, sterilita a absence jakýchkoliv emocí (ano, pokusy tam jsou, ale vyznívají spíš tragikomicky)..
    Navíc nudné questy k tomu - ve stylu kvantita na úkor kvality..
    Tohle NENÍ Bioware, tohle je EA !! *11*

    P.S. Hru nezabalím, pomalu ji dohraju, ale třeba dneska jsem byl radši celej den s mladou venku, než abych to hrál - u jedničky jsem to měl naopak.. *9*
  • S tvými názory (resp. kritikou) jde polemizovat, ovšem s touhle úrovní psané angličtiny bych určitě s kůží na trh nešel... Chápu, že v zápalu zdrcující kritiky člověku sem tam nějaký ten člen vypadne, ale tohle?
  • Yep, nejak tak si to zhrnul spravne *3*
  • Ta věc s vybavením mi připomíná dost Diablo ^^ . Urychlený byl i ME2, ale ten byl perfektní zážitek, ač krátký. Co tak čtu, tak oni proste zmršili celý koncept Drago Age, který původně měl být "nástupce legend jako BG a spol".
  • Zrejme pride i "Druha Strana Mince" ako u predosleho dielu ;)
  • Jednicka tiez nebola bohvieco, ale tu sa strasne recykluje a spawn je este agresivnejsi. Staty by este tak nevadili ale brnenie ma aj dodatocne atributy ako napr +33 attack, + 3% critical atd. a tie sa tiez lisia. Navyse taketo dodatky uz nie su nic extra, skoro kazdy kram ma takovy special attribut - uz to ani neni tak vzacne najst nieco "enhanced". Hra mohla byt i lepsia nez jednotka, darkspawn nikdy nemal pre mna hlbku a personality, tu sa hra viac orientuje na ine co je dobre. Ale je proste extremne urychlena a postrada spetku jedinecnosti. Radsej si zahraj novy Gemini Rue, to je indie adventure pecka aka tu nebola dekady.
  • Aha po přečtení P.S. už jsem pochopil proč je hodnocení tak vysoké
  • Koukám ^^ . Ale... "pushed in favor of sidequests"? "I thing"? Překlepy *1*

    Jinak fakt, že normální equip má stejné jméno a mnohdy různé staty, to schvaluji. Přeci dva split maily nebudou nikdy úplně stejně ukované / uháčkované / upletené. Jinak to zní dost podobně jako jednička, což je takové "hmm, okay..." neboli "no když už jsem si to koupil, tak to dohraji."
  • Navyse, ja som ho vlastne bral ako akcne rpg od zaciatku a navyse celu seriu neberem ako hardcore rpg pretoze par tych negativ siaha az do povodneho dielu.
  • Aj tak by som to hodnotil na 4/10. Su tam veci ktore by mi vadili v kazdom zanri. Ak vies anglicky pozri si moju recenziu:
    http://www.gamespot.com/pc/rpg/dragon-age-2/player_review.html?id=758295&tag=all-about;review1
    Zrovna som ju dopisal, docela fuska...
  • Kdyby byl DAII braný jako hack&slash, tak bys to hodnotil jak? A to se ptám, protože mě to fakt zajíma *4*
  • Jaký je rozdíl mezi subquestovat a sekundárně questovat? Odpovím si sám: žádný, autor se jen pokusil vypotit myšlenku.
  • Celý "příběh a dění" této hry mohl vyplivnout nějaký vožrala v Denerimu a nemusela by tato sračka vůbec vzniknout. Za tento zločin chci od EA zpátky svůj ztracený čas.
  • jo a za 2 v CR sem 4 roky neco a moje cz neni dokonala ale rozumim aspon plno lidi me chvali ze se pokousim psat aspon v cz ale jestlitito nestaci muzem psat po mojim

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší