Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mimochodem, úsměvné jsou "stíny ve stínech", tedy když zajdete s postavou za nějaký kámen, nebo něco co vrhá stín, tak se tam stále zobrazuje stín postavy.
  • Ty tu řveš taky moulo.
  • Mě teda z taktického hlediska štve, že si to nemůžu pořádně odzoomovat, abych měl přehled o bojišti.
  • Tak potom si mozte zacat strhavat body skoro kazdej hre :D, kolko by malo tak CoD BO 1 alebo 0,5 boda ? :D:D:D
  • Tak jelikoz vubec nikomu nevadilo pracovat pro organizaci vrahu delajicich pokusy na lidech, tak mne takovyto "genialni" pribeh neprekvapuje. RIP Bioware.
  • Ne, nebude. Radeji anglictinu, nez zmrsenou cestinu, kde veci stoji 50000 autoru misto kreditu a jine excesy ceskych prekladu. Jenze to je vec, kterou clovek, co se nechce naucit jiny jazyk (nemusi to byt nutne EN) nepochopi.
  • Asi proto, ze si kazdy normalni clovek koupi hru v zahranici, mnohdy i za vic jak polovicni cenu. Jenze to ovce, co neumi ani kvaknout jinou reci, proste nepochopi a dal bude rvat, ze chce cestinuuuu.
  • První věc co se mně na DA2 líbí, je to že na Nightmare se opravdu trošku zapotím a musím taktizovat dobředu, velký +, jinak vzhledově je to trošičku lepší, i když některé změny mě zarazily, třeba darkspawn jsou fakt hnusní ale hnusní jako hnusní né hnusní jako dobře hnusní, prostě blé, a bohužel nejen oni... větší akčnost se mi líbí, zjednodušený strom to beru jako neutrální změnu a zbytek hodnotit nemůžu jsem na začátku hry... :)
  • Čistá pravda..ale čas nevrátíš, nezbývá, než se s tím smířit.. Já už hry z nedostatku času skoro nehraju, ale na časy hardcore RPG vzpomínám s nostalgií.. *4*
    DA 2 ještě prubnu, ale asi to bude moje labutí píseň..
  • Jde to nejak obejit pres aktivaci,pokud se tvaris ze jsi z USA
  • Me nevadi preklepy,nelpim na gramatice,ale ten tvuj post-to je jaky jazyk? Cestina urcite ne.
  • Jak sam pises-prakticky zadny rozdil oproti minulemu dilu. Diky tomu bych klidne jeden/dva body ubral,protoze neco co uz tu bylo(navic jen pred rokem+-) si proste tolik bodu nezaslouzi.
  • Hm, takze nic pro me, mam na sluzebnim notasi net (kde nejsem admin) a nemam ho hernim PC.
  • StarForce a spol. se nekonají:-) Hra vyžaduje jen počáteční připojení pro ověření data.
  • Souhlasím, hra vypadá výborně - líbí se mi zejména příběh, který se neodehrává v návaznosti na první díl, jak by se nabízelo, ale v podstatě souběžně a o kus dál. Demo jsem dohrál a líbilo se mi a dnes jsem si domů přinesl origošku spolu s 1600 BW body, předměty, lokací a příručkou zdarma. Za těch 1099,- mi to na áčkový titul přijde výhodné. Teď už jen počítám minuty do půlnoci, abych mohl začít pařit:-)
  • Hele jak je to s DRM - je nutna aktivace pres internet, nebo stale pripojeni, nebo je tam Starforce nebo jina sr*cka
  • fallout: Jsou 3 zákazníci.První anglicky neumí vůbec.Druhý umí přůměrně anglicky.Třetí umí výborně anglicky nebo pro rejpaly dostatečně dobře a lokalizaci nepotřebuje.Všichni mají 3 možnosti jakou verzi a za kolik si mohou hru pořídit
    a) Česká verze hry prodávaná u nás za dejme tomu 1099,-
    b) Anglická verze hry prodávaná u nás za dejme tomu 1099,-
    c) Anglická verze hry prodávaná u zahraničí za dejme tomu 750,-
    Zákazník č.1 a 2 si anglickou verzi hry ze zahraničí kupovat nebudou, protože by ji i za tu nižší cenu nerozuměli.Taky samozdřejmě odpadá i možnost b)
    Volba zákazníka č.3 je jasná.Ano kdyby tady nebyla možnost c) tak i já, patřící do kategorie zákazníka č.3 bych si koupil verzi českou.Z anglické profit nemám naopak je větší šance, že ji prodám později pokud budu chtít.Tvůj výše uvedený průzkum nepracoval s možností c).On samozdřejmě ani nemohl, protože se nedá zjistit kolik zákazníků v zahraničí nakupuje.Jo kdyby ta u nás prodávaná anglická verze hry stála stejně jako v zahraničí, tak to by bylo zase něco jiného.Odpadl by důvod nakupovat v zahraničí a ten průzkum by ukázal zcela nepochybně něco jiného.Opřel jsi se o průzkum, kterému uvěří jen ....Nemužu najít to správné slovo.Tolik k tomu o čem jsi celou dobu mluvil *1*

    Edit: Ve zratce je ten pruzkum k ničemu, protože nezahrnuje možnost c).

    A k tvé reakci na Meauw : Ano 100% jich není, ale řekněme, že ti co chtejí ušetřit 350,- za každou koupenou hru v zahraničí ano.A tolik milionářů tady nebo na Slovensku tady zase tolik není kterým je to jedno :]
  • fallout
    Meauw: Jo takže podle tvojeho tvrzení si 100% lidí kteří ovládají jazyk kupuje hry v zahraničí jo... *1* to vykládej dětem v první třídě ty omyle...
  • Drom
    az na to, ze originalka zacnu u nas fungovat az o pulnoci *7*
  • Jenže ti co hrají v originále nenakupují tady kde je eng i cz verze sa stejně vysokou cenu, ale v zahraničí kde je ta eng verze vyjde levněji! A to že se v zahraničí dřív nenakupovalo je jen tvůj další omyl. *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší