Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho
    stejně jako je tady na diskuzi každý hrdina, že si hry kupuje a přitom většina lidí krade jak straky :D (no a někdo se k tomu přiznává i veřejně :D)
  • Lem: Chápu, že jsi tu dobu nezažil, ale vážně se nemusíš ztrapňovat.
    Specialně pro tebe popíšu jak to fungovalo.Lokalizace her se u nás nedělaly, ale vznikaly fanouškovské češtiny ( Mimochodem ještě jsou stále k dispozici na bonuswebu ).Lidi si, kteří jazyk anglický neovládali popřípadě ovládali, ale jen tak její zaklady si nestěžovali, protože vědeli, že tu češtinu časem nějaka skupina nadšenců udělá.TAkhle to fungovalo a jak se zdá, ta doba se pomalu ale jistě vrací.
    Takhle to "dospěláci" fungovalo.
    Ještě něco Leme ? Nezapomeň se mě pokusit nějak urazit >:]
  • Pokud to přesně takto bylo, tak ten úvodní příspěvek není tak úplně pravdivý, n'est-ce pas?
  • fallout
    Ano máš pravdu... přesně tak to bylo...
  • fallout
    Přesně o to mi jde... že tady 80% z těch co jim angličtina nevadí sáhnou po titulkách hned jakmile to půjde... jinak s těma létama bych ti lhal, musel bych to najít a přečíst znova...
  • smejki
    jestli se nepletu, tak nulová byla pouze v případě, že kupující měl na výběr mezi CZ a ENG verzí. CZ bude vždy pohodlnější. I pro anglináře. Nicméně je jisté, že prodeje ENG only budou nižší. Budou nižší, ale ziskové. Prodeje CZ by podle jejich propočtů (a páč znám pár čísel, tak tomu věřím) byly sice vyšší ale ztrátové.
  • Nevěř všemu co tady čteš.Ne všichni angličtináři skutečně tu angličtinu ovládají tak jak uvádí.Jde jim o vyvolání flamu, o nic víc.
    K tomu průzkumu.Několik let zpátky je přesněji kolik ? 4,5 let ? Už nevím přesně kdy se rozjely lokalizace her u nás ve velkém.To v tom taky hraje svoji rolia ne jen to.
    Nakupování her v zahraničí tak úplně nový trend není.Já sám nakupuju hry v zahraničí takové 3 roky možná déle.
  • fallout
    kdyby jsi více četl než hloupě psal, tak by ses dočetl, že jsem to četl v časopisu Score... čti celý příspěvek ne jenom první větu! *3*
  • daj aj link k tvojim statistikam, nie ze by som ti neveril ale mas blbe reci
  • Prostě tu jde jen o to že tady na diskuzi je každý hrdina co umí anglicky a nic pro něj neni problém. Ale právě tito lidé jsou jedni z prvních co hned skočí po titulcích. Holt anonymita internetu dělá divy.
  • fallout
    já bych řekl, že pravdu nemáš ty...
  • fallout
    Souvislost je úplně jednoduchá... kdyby bylo tady tolik angličtinářů jako je v této diskuzi... (v podstatě pomalu více, než lidí kteří anglicky neumí) pak si nedokážu vysvětlit proč je prodejnost nelokalizovaných her v ČR nulová... a kupování nelokalizovaných her v zahraničí není žádné vysvětlení, protože ten průzkum byl dlouhodobý a počítal prodejnost i několik let zpátky a trend kupování levnějších nelokalizovaných her v zahraničí je spíš novým trendem...
  • To je fascninující.Škoda, že to není pravda.
  • fallout
    přesně...
  • fallout
    To byl ale dlouhodobý průzkum... kupování levnějších her ze zahraničí je docela nový trend...
  • Společně s lokalizacema vznikly i prodejny. To co tady bylo předtím, bylo jen pro nepatrný počet lidí a neschánělo se to přes to co by jsme dneska nazývali prodejnami. Slyšels něco o ekonomickém pokroku, nebo jsi terpve v prvním ročníku učňáku?
  • Zdenda: Debilní argument, říkám si jak může být někdo tak hloupý?

    Rumik: Třeba nechce čekat a chce profi překlad, na to má jako zákazník právo, nauč se něco o poptávce. Absolutně mi nedochází jak se tu maj lidi pořád pocit vyvyšovat jak uměj anglicky a šlapat na ty co ne? To vám dělá dobře hádat se o debilitách?

    Anglicky umim a hru si tak v pohodě zahraju, ale neuvěřitelně mě ser*u lidi co pořád někoho poučujou ať se naučí anglicky.

    Tak a je to venku *1*
  • Zdenda666
    Jaká je souvislot mezi prodejností a lidma ovladající anglický jazyk v této diskuzi ?
    Mimochodem jak to ty prodejny přežily v těch dobách kdy profi lokalizace nebyly ?
    Zkus to znova.
  • a muzes me rict jeden duvod proc kupovat nelokalizovanou hru v CR ?
  • fallout
    Mě se líbí kolik je tady najednou angličtinářů... nedávno byl ve Score článek o prodejnosti her v ČR. Průzkum prokázal, že prodej ,,nelokalizovaných,, her je v ČR v podstatě nulová... prodávají se jenom lokalizované hry. Takže vzhledem ktomu počtu angličtinářu tady jsem opravdu překvapený... *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit