Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • IO 151...to není inteligence :-) jde vydět, že u PC sedíte ještě hodně krátkou dobu :-).
  • co ty pises je Dragon Age 2: Bioware Signature Edition + 1600 Bioware points a tu nesezenes pod 999 no a kdyz srovnas ostatni hry tak to je taky mazec uz jen treba SCII tam sezenes cca za 700 a tady se porad drzi na 1099 a vice *5*
  • Je to troll *1* . Rohlíky si taky kupuješ jen "amerikánský"? Pokud je to pokus o nejotravnější trololo, tak gratuluji, u mě to je druhé místo.
  • Tím naznačuješ, že máš IQ přes 140? A mohu se zeptat podle čeho?
  • Amik: tak ta první věta je ten největší blábol co jsi zatim vymyslel. Koukám že nemá cenu ti cokoli vysvětlovat buď jsi moula nebo to děláš schválně.
  • LTM3
    Však já netvrdil, že je to od Bioware. A ano je to ten Force Unleashed.
  • kdyby vás rodiče od narození vedli k těm správným lidským hodnotám, lásce k Jůesá a jejímu všemocnému jazyku, tak by jste si ušetřili spoustu problémů, kterým musíte v současnosti čelit...diktovat z téhle zaprděné zemičky podmínky nadnárodnímu koloseu a navíc jazykem, kterému rozumí míň lidí než jazyku Muhehe, hraničí s mezinárodní ostudou, která jen rychleji přispěje ke konci českých lokalizací, ostaně slovácké taky nejsou a ani pes po nich neštěkne
  • Drom
    rekl hrac prvnich 3 minut demoverze
  • zas ten tupy klikaci bojovy system toje jak pre dementov...ten nech si strcia do pr.ele
  • Thorgal: Asi tak nějak :-D
  • Asi tak nějak :-D
  • fantasy mass effect, cize nudna blbost na ozaj mizerne vecery
  • Amiku fakt jsi mě dostal :-).K tomuhle už není co říc........amikuuuu :-). "Hlavně kupuju jen výrobky mejd in jůesej a čínský obcházím velkým obloukem" kdybys věděl co kupuješ....:-)
  • Presne. Porad dokola. Uz tu bylo 100x receneo ze cestina bude. Dokonce o tom vysel clanek tusim primo tady na Tiscali. Tak v cem je problem? Neumis jazyk? Musis si holt mesic co dva pockat.
  • Takoví tu byli před 5,10,15,20ti lety.Bez profi. lokalizací to přežili tehdy a přežijí to i dnes.
  • Ježiš to je pořád dokola všichni neumí anglicky tak jako ty. pochop to
  • no nevim kdyz umim anglicky tak proc potrebuju prekladat .... snad rozumim rovnou a tim padem me nic nezdrzuje
  • Ty si tak blbý, že ešte aj prezývku si si dal Amik. Predpokladám, že aj slipy máš s hviezadmi a pásikmi. Poučuješ druhých o demokracii a pritom ani netušíš , čo to je. Základným krédom demokracie je, že tvoja sloboda končí tam , kde začína sloboda druhého. A mojou
    slobodou je vysloviť názor na niečo s čím nie som spokojný. A tuhľa veľký demokrat made
    in USA začne mne a podobným nadávať do obmedzencov. A mimochodom, ak ti je táto
    kotlina primalá, čo v nej ešte hľadáš? To ty si ten chudák, ktorý síce sníva o Amerike, ale nikdy tam nepôjde, pretože sa v kútiku bojí toho, čo by tam našiel. Odporúčam ti úvodnú
    scénu z GTA 4.
  • To ale nijak neřeší problém co napsal i kdyby to bylo v čínštině pořád by to musel pracně při hraní překládat.
  • Drom
    kdo te nuti anglictinu? muzes si to nainstalovat asi v 10ti jazycich. Od rustiny az po nemcinu *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit