Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fallout
    Zdenda666: Asi ani neuvědomuješ jak si mi nahrál... ale přesně o tom tady od začátku mluvím o těch co jsou hrozně nadšení z toho, že to není lokalizované, ale jak si správně podotknul, když mají na výběr tak si koupí CZ verzi... a o tom sem vlastně celou dobu mluvil... díík *2*

    Ende...
  • Chyběl ti tam ale takový menší detail, který napsal smejki.Proč by si taky někdo kupoval anglickou verzi hry, když si může koupit českou za stejnou cenu.A než se tu zase objeví nějaká narážka na angličtinaře typu "Proč si kupovali českou verzi když umí excelentně anglicky" tak je připomínám, že nakupovaní v zahraničí není nový trend.
    Ende.
  • A co to tedy je?
  • fallout
    Nic sem si pro sebe nenechal... od začátku sem jasně psal o prodejnosti nelokalizovaných a lokalizovaných her... *3*
  • toco si opisal je na 6 z 10 :) ... pretoze tam chyba poradna porcia textov ktore ti robia tu "story" nie 5 minutove videa ktore su mizerne. ... ta krv( ked si ta elfka porezala ruku to bola sila som myslel ze vykrvaca a umre ked tolko krvi vystreklo)
  • zahrat sa to da hadam to aj dohram ale dej je predvidatelny a moznosti odpovede (dobro vs zlo) to je nudne teda je tam este nejaka vtipna hlaska coz je blbost.... keby to bolo ako Planescape torment to by bolo 100x zabavnejsie
  • Myslim,ze problem je akorat v tom, jak moc to zmenili oproti prvnimu dilu.
    Byt DA2 prvnim dilem, tak by se urcite zvedla daleko mensi vlna kritiky.

    Takhle clovek co hral DA:O musi videt, o kolik se zjednodusil bojovy system, nekomu muze vadit i to,ze se hra z velke casti odehrava v jednom meste, taky se mi nelibi to,ze nemuzu vsechny postavy vybavovat jinyma obleckama, celkove tech zjednoduseni je asi az prilis.
    Nejspis to udelali kvuli konzolim, nebo protoze si kluci z marketingoveho mysle, ze to bude mega cool.

    DA2 urcite neni spatna hra, stejne jako Mass Effect 1-2 neni nudna blbost, ale uz to bohuzel je daleko mene "poctive" RPG .
  • Nechapem ten QQ-thread co tu vypusta tak 80% okrem bojoveho stylu ktory je dynamickejsi sa v hre nic vyraznejsie nezmenilo. Kedze uz mam odohrane nejake to RPG tak tato hra mi nepride o nic odlisnejsia nez predchadzajuci diel a svojou kvalitou ho v niektorych smeroch predbieha. Ked som prvy krat videl herne zabery tak som si tiez myslel ze to bude take to tlachanie palicou a same efekty lietajucich hlav ale hra sama o sebe nieje az tak jednoducha pokial to nejde na casual options a vcelku na par vinimiek som sa milo prekvapil a hre by som dal 8,5 z 10.
    Plusy:
    Grafika, ui-zjednodusenie, vacsia rozmanitost itemov, nove spracovanie buildov, story, dobre nadabovane, koniec hry ostava otvoreny a to kurevsky co zavana bud datadiskom alebo dalsim dielom, redizajn qannarim, boss fighty ktore su oproti DA:O a DA:O-Awakening tak pestrejsie asi tak o 50-60 %

    Minusy:
    Menej priestoru v Deeproads (aj ked sa to da pochopit lebo hlavna postava nieje warden), kratsia herna doba, menej cestovania, zjednodusenie profesii (mozno najradikalnejsia zmena s ktorou sice pridete o vsetku tu namahu s pobehovanim a medzi 2-3 bodmi ale tu som aj celkom odcenoval na DA:O), redizajn elfov, hra kratsia asi o 5 hodin nez v 1, prilis vela krvavych efektov (niekedy pobavia), vyber postavy (ja osobne by som v tom nevidel az taky problem ci je hrdina elf alebo clovek, ved v väcsine hier mate RPG viazane na jeden hlavny charakter ktory je skoro nemenny)
  • hehe nenito v CZ a za 2. pekna mocka konzolova hra skoda no jednicka stala za neco toto odpad sem rad zesem si nekoupyl za prachy
  • Snad ještě lepší jak původní díl, no prostě skvělá hra takhle to má být pořád RPG má nový směr.

    P.S. tohle nebyla ironie
    P.S. 2 skutečně to hraju
    P.S. 3 mám originálku
  • A když už autor píše že sedíme v přítmí krčmy a vzpomínáme na BG tak proč se to sakra dělá jinak??Ale chápu že jde o americkej trh a o jejich vykrmeny zadky a odkrveny mozky aby se v tom RPG nemuseli moc namahat.Tak maji hrát CoD,protože tohle už RPG není...
  • No abych se vyjádřil k samotné hře,první dragon age se mi líbilo,akorát jsem si říkal ubrat trochu akce,trochu víc prohloubit systém,přidat ještě pár questů a bylo by to na 10/10,prostě vyladit drobnosti.I když srovnávat to s Baldurs Gate asi nelze,poslední trochu víc propracované RPG bylo Neverwinter Nights 2,od té doby už jen zjednodušujeme hry pro stádo aby si to mohli zahrát i 12-ti letí puboši(nějakej věkovej rating přece nic neznamená,to víme všichni).Takže hrdina s obouručákem 1,80 m,vážícím aspon 25 kg,ohání se tím jako párátkem,mág má všehovšudy 15 kouzel,hlavně že vypadají maximálně efektně,možnost volby je prakticky nulová....No,co k tomu dodat,hry od Bioware upadají od ME 2,Gothic 4 je něco na blití,TW2 zajímavej koncept ale celý mi to nějak nesedlo....jediný co v poslední době slušnýho vyšlo je Drakensang:River of time
  • vyhon si Karla
  • Je to recenze review verze od EA kterou muze mit treba uz 14 dnu *2*
  • jak může kurva do prdele někdo recenzovat hru, která ted vyšla? to mi chce jako naznačit chlapec, že to dohrál?
  • Presne tak, najednou se dozvidame ze cela diskuze byla zbytecna protoze si autor ponechal "maly" detail pro sebe :-/
  • To zdenda666: v tomto s tebou súhlasim. Tak to fungovalo. Ibaže potom to fungovalo ináč.
    A teraz odrazu niekto iba kvôli peniazom a maximalizácii svojho zisku to chce vrátiť späť.
    pretože aj lokalizácie boli pokrok. Bola to úcta k platiacemu zákaznikovi. Dnes sa radšej
    už aj u nás vrazia peniaze do slávnostných uvedení a iných marketingových somarín namiesto toho, aby sme sa k tomu, čo nás platí, správali slušne. Nie on je pre nás iba chodiaca peňaženka a jediné nad čím sa tu špekuluje je to ako ho čo najrýchlejšie čo najviac a čo najlacnejšie obrať. A podobný prístup je v tomto zasranom svete už vo všetkom. Keď ste chorý aj o vašom živote sa už rozhoduje len na základe toho, či vaša
    záchrana nebude pre poisťovňu príliš nákladna. A my aj touto teľacou ochotou nechať so sebou mávať vo všetkom a všade aj tu pri hrách tomuto iba napomáhame. Namiesto toho, aby sme za svoje peniaze žiadali primeraný prístup. Ale ako sa mi zdá, niektorým z vás
    takýto prístup k nám, ako zákaznikom pripadá už normálny. Holt, dobytok si zvykne.
  • v Levelu byl nedavno PoP-WW v anglictine a oduvodneni redakce? pry na prani ctenaru
  • waw a nikde inde to nie je? akoze jedine SCORE vydalo tento clanok
  • Jo to jsou vždy pěkný diskuze pod článkama o ochranách nebo pirátství.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší