Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Robotron3
    Tohle právě očekávám od trojky, že když se tak chtějí soustředit na lineární příběh, tak ukážou tenhle spor z více stran, což se dá připodobnit samozřejmě ke středověku, ale i třeba druhé světové válce. A nebude tam přímo vyřčené kdo je zlý a kdo dobrý, ale hlavně důvody, proč někdo jedná tak jak jedná, protože musí. Kdyby tohle bylo dobře udělané (i k zamyšlení), tak bych i trochu odpustil, že neni Dragon Age pořádný RPG :)
  • jak pise Rob Inkvizici bych videl neco na zpusob Templari-Kruh? co ve 2ce potirali,hlidali a vychovavali magy..jestli je ta organizace v jadru spatna nebo dobra neni vubec lehce urcitelne
  • celoush
    Přečti si knížku "Dragon Age 3 - Rozštěpení" ... ten ději hry předchází (a potkáš v ní i některé postavy z Dragon Age: Origins)
  • Robotron3
    Inkvizice je jakási instituce vyšetřovatelů, procesů, rádoby ochránců nějaké víry, nebo ideologie. Jak jsem hrál Dragon Age a byly tam ty pogromy na mágy, tak předpokládám, že inkvizitor bude mít přesně tu povahu, jakou by člověk očekával.
  • inkvizicia na americky sposob..lol :D
  • Tyhle řeči o úžasnosti připravované hry je potřeba vždycky brát s rezervou, ale stejně se na hru docela těším.

    Jinak by mě zajímalo, proč se rozhodli nazvat organizaci co hráč povede a vůbec celou hru zrovna inkvizice - inkvizice ve mě evokuje hlavně nesmyslné procesy, mučení a podobné záležitosti, což není zrovna moc sympatické. Předpokládám, že ve hře to bude klasicky organizace, co bude zachraňovat svět, takže proč to spojovat s inkvizicí?
  • d
    https://www.facebook.com/pages/YT-Scene-CZSK/748313128530926
  • neuvěřitelné sexuální scény? pokud to nebude jako v zaklínači 2 tak to bude opravdu k neuvěření
  • Takže to bude mít hned na poprvé normální konec a bude to konečně dobrá hra a né ta šílenost jako dvojka? Nu uvidíme.
  • porad mam pocit ze to proste nebude dobra hra.Skoda ze klasických rpg je tak malo strasne rad bych si nejaky zahral.
  • Robotron3
    To je uplně jedno, jaká premisa, nebo omáčka kolem. Dobrý RPG vždycky stojí na detailech spojených s postavou a detailech světa. Čím propracovanější, tím lepší. U Dragon Age mi přijde, že se soustředí na opak, dojem z celku a detaily na druhý koleji.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit