Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ronox
    Zkoušel někdo tu VPNku? Už mám od včerejška preloadnuto, ale teď jsem v práci, tak jen jestli to už někdo zkoušel a hraje :)
    • Jo, funguje to
  • species
    To denuvo v mym pripade pekne backfiruje. Ja si po DA2 rozhodne nekoupim na blind dalsi EA hru a wareznout to nemuzu.

    Tim padem si to proste nezahraju a nekoupim, no co..... do ledna je her dost.
    • Přeložil bys mi tu první větu do češtiny?
      • species
        Uff no nevim moc jak. Denuvo je nazev te ochrany a tim "backfire" jsem myslel to ze ochrana ma docilit toho abych si hru koupil. Nicmene pokud si ji nemuzu nejdriv stahnout a vyzkouset tak jim svoje penize po DA2 rozhodne uz nedam.

        Takze uplne opacny efekt nez dinosauri z EA ocekavali.
    • co jsem tak přečetl, tak je to podobné jako u Lords of Fallen, 780 GTX propady mezí 40- 20 FPS, Denuvo zase způsobuje crashe hry.
  • Chcel by som povedat. ze som tejto hrej moc neveril, prilis farieb, gicovy pribeh... z trailerov a gameplayov som usudzoval kedeco ale ja si to rad priznam.. MYLIL SOM SA :D hra je vskutku masivna, tej farebnosti tam zase moc nieje, RPG system je vskutku vcelku deep a da sa s nim vyhrat, dokonca je aj ORIGINALNy(v ramci moznosti)

    Ja som clovek, co sa rad pouci a nech mi je ponaucenim, ze nemam hru hodnotit pred vydanim... A teraz hor sa na DRAGON AGE :D
  • No na střední škole se naučíš anglicky plynule, takže jo.
    • 99/100 absolvetů středí školy se v velkými problémy potácí s nejobyčejnější každodenní angličtinou, natož aby mluvili plynule.
      • To bude tím že učit se jazyk z knížky nebo ve školách je k ničemu. Prostě jen do země s jazykem kterým chci mluvit a za 3-4 měsíce to člověka donutí mluvit
        • já se naučil anglicky z internetu, a to je mi 17,5
        • Funny. I can't remember ever visiting an english-speaking country.
        • Zivot je najlepsia skola.
    • Vedle, sorry
  • Já tedy taky kupuji. :P Už jsem si na pátek vyhradila volno a pojedu i přes víkend :D Pro připomenutí celé hry jsem před dvěma týdny začala hrát DA od začátku, projela oba díly a skončila jsem v pátek. :P Pak jsem použila Dragon Age Keep a vše mám připravené. Takže mě pak už nic nebude zdržovat. :) Na stole připravený slovník. Teď už jenom nakoupit zásoby na víkend a mám vystaráno. :D Takhle moc se na hru těším! :D Tři týdny připravy XD (Říkala jsem, že jsem fanda :P )

    Ale vážně. Lidi, ruku na srdce. Kolik her jste hráli, které vás na 100% uspokojili? V každé hře se najde něco co se někomu nelíbí. Tu a tam se vždy něco nezdá, támhle má postava divný pohyb, tamhle řekne kravinu, tady byla reakce naprosto nesmyslná, tu a tam bug, prostě vždy se něco najde. A jen hnidopichové na takové drobnosti hledí. :D Vždyť jde přece o celkový dojem a ne o maličkosti co se dají bez problémů přehlédnout. :P
    • ty musíš být hrozná šereda když nemáš kluka a místo toho paríš hry, asi te nikdo nechce že? *11* vsadím se že vypadáš jak fousatá ropucha
      • Tenhle útok byl dost zbytečnej a celkem hnusnej. Tohle už ani není komenář ke hře jen osobní nevyprovokovaný útok. Co je koneckonců špatnýho na tom že holka chce paří hry? Když to dělá kluk znamená to, že ho nikdo nechce a nemá holku? Asi ne co?
        • Přesně. Špatného na tom není nic. Děkuji. :)
      • A tobě je kolik? Sedm? Nebo ti zakrněl mozek? A mozek asi není to jediné co ti zakrnělo.
        ale abych ti odpověděla. Ne, že by mě žádný nechtěl, ale já žádného nechci.
    • trollové z games p*čují pořád a na vše a když nep*čují tak vzpomínají na starý dobrý časy.
      DA III vypadá solidně a rozhodně je to hra, kvůli které alespoň trochu nadšený člověk obětuje sobotu a neděli. Už jen aby to vyšlo, nakoupit nachos, pár pizz, pár litrů energeťáků a de se pařit.
      Jestli to splní má očekávání, tak odpustím bioware i to, že dá do hry černochy a né asiaty
      • musím te pochválit, že se to chystáš hrát. sice je to porad konzoloidní hňupovina, ale alespon si udelal od dark souls krok správnym smerem. možna jednou budeš hrát skutečne rpg
        • Ty tuhle hru nepovažuješ za RPG já ano a navíc za jedno z nejlepších. :P Hold každý máme jiný vkus.
      • Souhlas. :) Jsem ale zvědavá kam až se dostanu za tři dny :D hodlám si dát hru na Hard :D
        Možná příště. Mám pocit, že to je kvůli tomu, že černoši jsou a byli poněkud víc utlačovaní než asiati.
        Škoda, že nechtějí dělat dlc s novýma postavami. Společníci vypadají super :D Hlavně na Iron Bulla se těším :D ale po pravdě mi mezi společníky chybí někdo jako byl Fenris :D a taky mohli dát víc trpošů :P
      • člověk, který hejtuje blizz a WarCraft a pak vychvaluje stejný humus od Bioware, pokrytec. No stačí kouknout na Metacritic, lidi si stěžují na plastový svět a že je to spíše mmorpg a má to silně generitické questy....
        • LoL, tobě připadá docela solidní DA stejný jako sr*nce od blizzardu? Máš ty vůbec alespoň špetku vkusu?
          • tak příběhově je na tom Warcraft daleko lépe než DA, vizuálně? WarCraft vždy měl hnusně stylizovanou grafiku naopak Dragon Age má dil od dílu čím dál větší katron a v současnosti to vypadá jako naleštěné plastické hovínko, které vysral poníček, který sežral duhu...
            • A jaký lore má warcraft? story o vlasatým ga*ovy co se dal na temnou stranu síly?
              Ty o DA víš prd a jen chytračíš na diskuzi, typický čecháček
            • jaký ma lore? když je to splácanina všeho možného. o jakém lore se bavíš? O zplozencích = skřeti ze Středozemě? Utlačovaní elfocvé - kopírka Zaklínače. Tam není ani jedna vlastní myšlenka, totální garbage fantasy. Enjoy...
              • Reakce na příspěvek:

                Hele, nesmíš ho chudáka brát tak moc vážně on si to jisto jistě spletl s WoW to pravda moc dalekosáhlé lore nemá no.
            • warcraft a story? Tak leda parodie na warhammmer
              DA má alespoňnějaký lore
  • TheGGG
    Těším se a kupuju. Pár věcí tam sice vypadá trochu otravně, ale bioware dělají dost dobrý hry a lore DA patří k těm lepším fantasy, které vznikly kvůli hře. Už jsem skoro na konci DAII (bylo potřeba zahrát pro doplnění informací) a už se nemůžu dočkat na inquisition.
    Chytrolíni co tady pomlouvají směšně napsané dialogy při romancích by si měli uvědomit, že bioware bralo vztahy ve hrách vždy dost s humorem a člověk se při lehce trapných a nervózních hláškách dost nasmál. Né jak jedno nejmenované RPG, které je sice jinak skvělé, ale romace je v něm hrozně kýčovitá a rádoby perfektní.
    Jinak že Varric (nebo jak se jmenuje) dělá salta je sice ostuda, ale myslím, že to přetrpím.
    • No tak to lol, ne vlastne LOL. To bylo kecu, u kazdyho clanku o tyhle hre: "Buuuu, je to moc barevne", "Buuu, vzdyt je to plastove", "Buuu, to neni vubec temne", Buuuu, ty vztahy tam jsou tak teple a trapne", "Buuu, ty dialogy jsou spatne napsane", "Buuu, ono to ma barvy a je to jako WoW". A ted "Tesim se a kupuju". To jsem jeste nevidel... :-D
      • Tak to pozor, tak ostře jsem to nikdy nekritizoval. Romance má bioware sice brakový, ale neskutečně vtipný a jaksi hloupě roztomilý. Že je hra moc barevná atd. jsem sice psal, ale po zhlédnutí celé řady hodinových letsplayů jsem změnil názor. Hrozně se mi líbí rozbouřené pobřeží, pouště atd. Navíc jsem si nějak připoměl DA I a II a zase se mi radost z tohoto lore docela vrátila. Já když něco delší dobu nehraju, tak to občas kritizuju, ale o DA jsem nedávno hodil pokec z kámošama a postupně mě to zas chytlo. Saltující trpaslík je sice blbost, ale ten pocit, když člověk shromáždí tým pestrých charů a vydá se s nima na epic battle, to prostě v bioware umí.
    • Nemám tě rád, ale tady se shodneme. +1
    • facepalm
      • na tvou mamu
  • Hru jsem si koupil a těším se až začnu hrát, prudit a říkat co a jak je špatné, to můžu až budu tak v půlce :) a hodnotit jako celek skutečně až po dohrání....jo jsou výjimky jako třeba Black Ops a tak, tam mi začaly pomalu krvácet oči, takže to dohrát nešlo :p
  • Příběh, v jehož vyprávění tkví největší síla hry,... Nevěřim tomu, už jednička měla děj dost plochej a nezajímavej děj a jak byl chválenej. Ale možná měla jen já jsem holt asi zkažený hrama, jako Final Fantasy VII, které prostě mojí laťku vnímání úrovně příběhu (a všeho co k němu patří) v RPG hrách nahodil poměrně hodně vysoko a tak mě prostě jen tak něco nevyvede z rovnováhy a neoslní. Jako hra to byla zábavná, ale něměla ten dějovej šmrnc. Dvojku sem po uvodnim souboji odinstaloval a šel se vyzvracet a to prosim hra dostávala samé osmičky.
    Takže tady u inkvizice nevěřim ani hodnocení ani kvalitnímu strhujícímu ději- ano jsem skeptický, ale ta hra si nic jiného nezaslouží po tom co předvedl předchůdce a kombinace s kolaborátní korporací, kterou je EA tomu rozhodně nepomáhá.
    • každý final fantasy má lepší příběh než příběh od Bioware i XIII- 2 je lepší než Ass Deffect apod. vymažmozky...
      • FFXIII bylo dost špatný a hlavně ten příběh byl pro fanouška FF něco, jako výplach mozku a hrozná muka, bolest, sebezapření. Dost to poškodilo jméno celé serii. Která dostala zabrat teda během poslední let hodně slušně, bohužel... ale to sem nepatří....
        • samozřejmě, že byl špatný, to všichni ví, ale pořád je to lepší než příběh v Mass Effectu, to mě nikdo nevymluví, sice jsou si blízko dna, ale XIII je dál od propasti...
    • souhlasím že ten Gaiderův svět je docela nudný. Osobně mi Thedas taky nepřipadá nic extra. DA1 mělo příběh hrozný, DA2 o něco lepší. Ten konflikt mágové/templáři, co nám ta hra vnucuje mi přijde umělý a tlačí nás do falešných morálních dilemat (osobně se ale těším, že zmasakruju každého templáře co objevím). Mágové i templáři se chovají nepřirozeně. Thedas je pro mne asi nejnudnější z virtuálních světů vytvořených Bioware - Forgotten Realms, Mass Effect, Star Wars, Jade Empire

      FFVII jsem nehrál, ale někdy to třeba napravím (přes emulátor + gamepad). Hrál jsem Xenogears a ta hra má nejlepší příběh ze všech počítačových her co znám, lepší, hlubší a zajímavější než Planescape Torment, jen to provedené těch JRPG je mizerné (dětské postavičky, nudné nekonečné souboje)
      • celoush
        Forgotten Realms (*1987 ofiko) nevytvořilo Bioware (*1995). Jde o campaign set pro D&D (autorem je Ed Greenwood + TSR). Osobně se mi Thedas líbí a přijde mi v mnoha ohledem dobře vyvážený, ale nějaký širším znalcem existujících herních světů teda zrovna nejsem.
      • Ta hra je na steamu takže nepotřebuješ emulátor... Jen je potřeba překousnou tu grafickou stránku roku 96... mě ale absolutně vyhovuje, zkusil sem nějakej grafickej mod, ale to prostě neni ono, navíc mi to pak přijde mnohem hnusnější. Ten syl postav má svoje kouzlo a dodává některým komickým chvilkám větší vtipnost. Jinak pozadí je super i dnes. Ale jak říkám pro člověka co to tenkrát nehrál to bude hodně problematický zkousnout.

        Jinak k DA:I ja to stejně zase pořídim, ale počkám na slevu.
        Jo zrovna Planecape byl z těch PC RPG her muj oblíbenej a měl hodně povedený zvraty i dějovou linku. Planescape je srdcovka.
        Xenogears sem nehrál - tehdá to bylo na PS1 nesehnatelný a po těch letech jsem se k tomu už pak ani nějak nedokopal a tedka zas neni čas a člověk stárne...
        • sám to s tím časem a stárnutím znám, už mám taky 30 na krku :-)
          ale tyto staré hry se dají hrát i dnes. Xenogears jsem hrál na emulátoru asi před dvěma lety. A není to tak dávno, co jsem hrál další skvosty jrpg - Chrono Cross, Chrono Trigger, Secret of Mana. Chrono Cross je další naprsto geniální hra v pohodě hratelná a vysoce zábavná i dnes (odzkoušeno). Final Fantasy jsem hrál jen jednu, tuším číslo V nebo VI, na konzoli asi před deseti lety a bylo to taky užasné. Tato série mne téměř minula, ale věřím je výborná (hlavně příběhově, ty souboje na těch jrpg se mi moc nelíbí)
  • vonTossis
    Podzimní skóre EA: Ubisoft - 1:0 *1*
    • 1:1. Dragon Age má tří DRM, takže si nemají co vyčítát...
      • nemůžeš pirátit, tak brečíš?
        • tak stejně většinu kupuji na PS4, ale rád si hru vyzkouším z torrentů to je jasné, navíc dávat 1500 za omalovánky vážně neminím, ale všem konzumentům dobrou chuť...
  • Škoda že na hru nebude lokalizace, možná bych ji i koupil, ale takhle určitě ne... ale všechno říká že to bude dobrá hra a čísla s recenzí skáčou dost vysoko,
    • třeba časem bude i já bych byl rád.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší