Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja mám menší problém, keď prejdem istú časť tak už nemôžem používať kúzla, neviete čo s tým ? Odpovede zasielať na elplay@azet.sk
    Vďaka .)
  • co s levelem 22
    • Tohle není diskuze pro Drakensang online! -.- Jste snad všichni slepí?!
  • Prosim vas jak ziskam drakeny protoze me to vubec nejde prosim zasleze na adresa: Peta.604@seznam.cz dekuji
  • nevíte kde se sežnou drakeny
  • No chtěl sem skočit klikl sem na tu ikonku a omylem sem ji přetáhl ven jak ji tam mám dát spátky ?děkuju za odpověď.
  • Dobrí den já bich se vás chtěl na něco zeptat.....Potřeboval bisem aby mi šlo pustit online hra drakensang.Mužete mi napsat na e-mailovou adresu:bart952@seznam.cz.Jestli bi stemito nedokazali ňák opravit.Ďekuju za pochopení *3*
  • Prosím pomoc. V Nadoretu ve hradu, kde jsem bojoval s tou čarodějkou- vykouzli vždy své klony, a pak i moje klony. Ty dám ale pak oživý obrovskou sochu. PLS JAK JI mám zabít- tu sochu
  • Zdravím!Mám dotaz.Při tvorbě postavy a levelování jsou u kouzel ukazatele,u kterých nevím,co znamenají a co ovlivňují.Hned vedle názvu kouzla je číslo,které můžu upravit nahoru a dokonce i dolů.Pak mě zajímá ,co ovlivňuje modifikátor kouzla.Chápu u vyvolaných bytostí,že je to úroveň vyvolané bytosti.A nyní jsem u toho,proč se vlastně ptám.Zkusil jsem hrát za elementalistu a v jednu chvíli jsme s Jaakonem postoupili na 3 úroveň.A jemu poskočil vyvolaný elementál na 3 a mě zůstal na 2 úrovni.Překontroloval jsem si statistiky všech vlastností a právě toho čísla vedle kouzla a vše jsem měl znatelně VYŠŠÍ!!Jak je tedy možné,že mě se modifikátor nezvýšil a jemu ano?Odpovězte mi prosím a nebo odkažte na nějaký web,kde se to dá zjistit.Díky!
  • Nevíte někdo, jak dořešit úkol "Nepříjemní orkové" a "Zdroj hniloby"?
    • DeDy
      Zdroj hniloby vyřeší předmět, který koupíš v Nadoretu za kostelem.
  • normalne je tam nekam dej bude to pokracovat dal toho kluka to nezachrani a pak to reknes carodejovi a ten odjede..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit