Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A jak to všechno nakonec dopadlo ? (Sorry ,byl jsem právě po noční a po snídani v MCDonaldu na 28.října jsem byl až do večera mezi dětmi v Letňanech, holt jsem myslil že to je 13....)
  • Dick párty kde se bude bavit jen o hrách a kdo lepší Grafik. Ne děkuji
    • njn ty se bavis jako ostatni na party jen o tom kdo kde skvele zaparil a kolik toho kdo vypil a co poblil ne dekuji to se radsi pobavim s lidma jen o hrach
  • Pete.palis
    TheGGG Nedělě, 13.října:

    https://www.youtube.com/watch?v=Z25X1TwcQcE
    • JustinBieber
      Dělas jako by se ti to nikdy nestalo *11*
      • Přesně tak, zvracení na pódiu to je vostřejší než koncert Marilyna Mansona. Bieber je prostě tvrďák.
    • I mistr tesař se někdy utne. *5*
      • Pokud jsi mistr tesař, tak já jsem Chuck Norris.
        • V tom případě já jsem Bruce Lee
          http://doblelol.com/uploads/18/funny-gif-gallery.jpg
  • duris.marek
    Zdravicko. Chystam se dnes na sraz a chtel bych se optat jestli by jste nekdo nemel zajem dostat darem volat od Thurstmaster kompatibilni s PC a PS3. Nema forceffedback ale jinak je celkem v pohode. Prekazi mi na policce a vyhazovat ho nechci.
    Kdyztak mi sem napiste at ho netaham zbytecne.

    http://www.thrustmaster.com/products/ferrari-gt-experience-racing-wheel
    • *8* On tu na takovou klasiku vážně nikdo nereagoval ?
    • duris.marek
      http://www.thrustmaster.com/products/ferrari-gt-experience-racing-wheel
  • diky ale trapne společenske konverzace mam dost v praci a taky netoužim po spolecnosti adolescentu kteri si musí zvyšovat sebevedomi a pridavat odvahu chlastanim alkoholu *3*
    • Jdi s tím AMD do p*dele.... to žádnej normální člověk do herního PC nekoupí... (Officiální PC na MČR je všude intel a nvida kde máš svůj AMD... ? a pokud čteš DD World, tak se nedivím že máš černobílé uvažování..)
      • nvidia si to šine rovnou do zelenýho h*jzlu, next gen patří AMD
        • AMD-Mrazak-del42sa
          Uprav si tu fotku v profilu. Nybrž Justin Beer je homosexualniho charakteru hoch, a to se nezlucuje s pravidly AMD clubu *10*
          • Co třeba one direction? Ti používají AMD?
  • Kr.Pa
    Když už je druhé setkání, mohly byste jej udělat i třeba v Brně nebo Bratislavě, svět se netočí jen kolem Čech a Prahy ...
    • blixa
      cca za měsíc se objevíme na Next-gen Expo v Blavě :)
    • Trisska
      Přesně tak, jakýkoliv město na Moravě a velmi ráda se tam ukážu. Ale až do Prahy, do toho korupcí, prostitucí a drogami ovládaného města, mě nedostanou ani heverem. *6*
      • Hahah! Opravdu jsem se zasmál. To já taky bydlím na Moravě a kde se podívám samý bordel, h*vada jsou všude a drogy tu sice nikdo snad nežere, ale však se to taky množí. V Praze jsem byl, bylo to super! Na zastávce jsem našel výkal a nablito, ale McDonaldy mají v Praze všude! Nicméně dělat čáru mezi Čechy a Moravou, lze dělat jen v zeměpisu. Lidi jsou stejní všude.
        • AMD-Mrazak-del42sa
          drz se temy zrazu. Nahodou mi v šumperku sme hodni lide. Venujeme se cteni naucne literatury a dobrych pc stranek napr,,Tiscali a DD world´´
          • GlaDOS
            Ty se věnuj studiu pravopisu negramote.
        • Jack1947
          Nahodou, v praze maj noviny metro a to mi vzdy prijde vhod. *3* Obcas tam maj i neco k tomu takze jak rikam , jen uhel pohledu.
        • Jack1947
          Vidis a ja (bez urazky) myslel ze ta nevrazivost mezi, cechy a moravaky potazmo ostravaky je celkem realna nebo aspon byla takze bych netvrdil. Ze jsou lidi stejni... na druhou stranu kdyby nebyla Praha hlavni mesto , bylo by to zas o nicem jinem ze.
          • Trisska
            http://www.youtube.com/watch?v=2PKIYwRCrHA
            • Slotermeyer
              Worhammer: V Praze jsem nebyl už bezmála rok, ale nikdy nezapomenu na oranžový hárekrišny v metru, cikány vnucující mi "značkový" hodinky u výlezu z metra, fetky u Hlaváku, somračky na Čerňáku...

              http://www.youtube.com/embed/5EGJLydOMwA?autoplay=1&vq=hd1080
            • Praha je hlavní město, to nese s sebou negativa, ale i pozitiva. Dostaneš třeba koblihu zadarmo v metru. XDD (hodně špatný vtip já vím) XD
          • Robotron3
            Nevraživost možná je nějaká z Moravy do Prahy a Čech, ale na druhou stranu nic takovýho neni. V životě jsem se nesetkal s čechem, co by měl něco z principu proti moravě. Ale s moraváky, co něco řikali proti čechům už jsem se setkal.
            • Jack1947
              Tak jsem to myslel, proto jsem nepsal "vzajemna" i kdyz mozna je to by se dalo i polemizovat o slovacich, o nich se naopak myslim ze ne vsichni ( ale) vydaj i za lepsi lidi nez co jsou cesi. Tim bych zase neurazel nas narod teda jestli uz vic urazit jde? *15* Osobne mi nevadi z nich nikdo a verim ze jsou vsude dobry lide. *4*
      • Jack1947
        Nesmis verit vsemu co slysis/vidis v tv , prahu nemusim ale je sice pravda ze treba tam prosperuje dobre drogovy byznys a fetaku tam taky je spoustu. Na druhou stranu , to neni tak hrozne a vzhledem k tomu ze tam stale zije spoustu lidi, tak se tam i zit celkem da . Tohle jsou tedy vymluvy... ktere jsou na nic. *4*
        • Trisska
          Já se nevymlouvám - říkám přeci, že až bude sraz na Moravě, tak tam ráda přijedu. *4*
          • Robotron3
            To víš, že jo. A jak to uděláš. Se převlečeš za holku? Bejt redakcí, tak hned to udělat v Brně, protože to bych chtěl vidět *2*
            • uz se tesim az na Triska ukaze svou punani :D
            • Robotron3
              Fakt ti přeju, ať to brzo v Brně udělaj. Držim palce *15*
            • Trisska
              Proč bych se měla převlékat za holku, když holka jsem? Fakticky nechápu, proč pořád píšeš takový hlouposti, Robotrolle! *7*
          • Jack1947
            Jiny by to ale tak mohli brat, no sak uvidis co ti nato napisi. *7*
    • MickeyMutant
      V Brně? Já měl dojem že tohle je Games.cz ne .mor
      • *1* *1* *1* pekne, Mickey Mouse!
      • Kr.Pa
        takže budeme blokovat ISP z Moravy, Slezska, Slovenska i ostatních státu, protože to je CZ games a protože Tiscali nepotřebuje moc čtenářů
        chápu to dobře ?
        • MickeyMutant
          Chápeš to zcela bezchybně, přesně takhle jsem to myslel. Tyhle státy na východ od Prahy, jako Morava, Slezsko a Slovensko, nám Čechům stejně nikdy nic dobrého nepřinesly.
          • Závidíš, že nemáme povodně. Cha!
            • Jack1947
              Byly jenom jedny velke, ty co byli letos nepocitam... to si myslim neni o zavisti. Nekdo radsi Prahu, narodil se tam a zije dodnes, ja ji nerad jenze , bohuzel v praze to zije a je to centrum veskereho deni coz u nas, i prestoze sme par let mesto ( zrovna ne velka vyhra, uz jen videt ta stredoceska korupce...) Jako kazdy rad ono, druzi onoho, tak kazdy radsi... vim ze to myslis vtipne. I kdybych nemel na Morave strejdu, tak by mi Morava nevadila, vzdyt jaksi psal lidi jsou vsude stejni (skoro).
        • Amylee.Anderson
          Morava a Slezsko jsou státy?
      • vlastik.plaminek
        a já měl dojem, že tohle řeší jenom kok*ti
    • Kozy
      V Bratislavě? Já měl dojem že tohle je Games.cz ne .sk
      • Kr.Pa
        že je doména cz nic neznamená, min 1/4 čtenářů zde je ze Slovenska
  • škoda že niečo podobné nie je v Bratislave, došiel by som kuknúť...imho v Prahe som už bol asi 7x, keď tam ešte robil frajerkin brat a to sa nedá porovnať :-) tuto čistý Sedlákov, ale zase sa tu aspoň nemusí človek predierať cez hordy Rusov :-)

    na nextgen expo nepríde niekto z redakcie ako minulý rok?
    • blixa
      Viz výše - budeme tam.
  • Předpokládám, že to tam bude vypadat nějak takhle: http://performinsider.com/wp-content/uploads/2012/01/geek_party.jpg
    • Sympatičtí lidé.
    • Kr.Pa
      Tahle fotka je legendární a byla i použita http://www.youtube.com/watch?v=g7b1Y05STiU
    • smejki
      podle všeho tam nemaj kostkovaný ubrusy. Ale my si je donesem.
      • Amylee.Anderson
        Ty ho bereš? Tak já ten svůj necham doma.
    • Jack1947
      Asi tak no jsem si te predstavoval. Takze ze bys tam pekne zapadl ? a pijes vubec ale ne ono to tam stejne bude drahe. *15*
      • Neandrtálština ti jde fajn, teď se zkus naučít česky a pak teprv diskutuj.
  • TheGGG
    Konečně mi do schránky přišla pozvánka osobně poslaná panem Grygarem. Mohl mě ji sice předat už v klubu mladých (a středně mladých) intelektuálů, ve kterém pravidelně popíjíme šálek čaje, ale voňavý papír se zlatým okrajem má také něco do sebe. Doufám že přijdou i ostatní lidé z elitního klubu čtenářstva. *14*
    • V modré ústřici ? Ty by sis s Doktorem rozuměl *3* třeba si na akci padnete do oka chlapci *3* PS: nezapomeň na lubrikant v tomhle vztahu budeš dělat ženskou asi ty *15*
      • Urážka od anonyma co nemá ani účet mě zcela míjí *3*
        • Tilwaen
          Že zrovna Ty jsi to s tou svou "skrytou identitou" vyhrál *2*
          • Co je na ní špatného?
    • PravyMonty
      Sice je to off-topic, ale strašně by mě zajímalo, co říkáš na Beyond:Two souls.
      • Perfektní hra a naprosté selhání redaktorů games.tiscali. Hru jsem zatím hrál jen chvíli, ale musím říct že působí perfektně. Nepočítaje grafiku, která je nepřekonatelná se mi zatím příběh i QTE sekvence zdají zábavné a napínavé. Až hru dohraji dám vědět. Každopádně už vím proč jsem 4 dny před uvedením recenze Beyond dostal BAN. Bylo potřeba odstranit z cesty člověka který má opravdový vkus na hry a nebojí se to říct. K videorecenzi GTA V se pak nebudu raději vyjadřovat vůbec, to jsem si trhal vlasy zoufalstvím.
    • Jednou snad vyrosteš a budeš litovat, že jsi tyhle blbosti zde a kdekoli jinde říkal. Jdi do kouta a tam stůj jako vidle v hnoji, protože pokud neděláš machra, tedy přijdeš na sraz, tak to s tebou nedopadne dobře, minimálně budeš někde na kraji urážen a nebudeš zapadat do kolektivu. Ale nemysli si, že tvému komentáři někdo alespoň trochu věří. Děláš jen machra, byl bych překvapený, kdybys tam přeci jen byl.
      • TheGGG
        Tss jsem zvědavý jestli tam budeš ty. Hlavně tedy jestli tě pustí rodiče. Já si za svými názory stojím, ale to co tu občas čtu od tebe je vážně typickou ukázkou nezvládnutého slovního průjmu.
        • Určitě pojedu až z Moravy celej žhavej do Prahy (mám to daleko). Ale o proti tobě tu nelžu, že tam budu. Víš?
          • Já jsem taky z Moravy a jedu tam *14*
            • Ale já ano.
            • Děti nemlátím *5*
            • zdovořilý
            • Buď zdvořilí a nabídni Worhammerovi odvoz. Můžete si to vyříkat cestou do Phy *1*
    • x_ander
      Proč mám ten pocit, že máš (opět) silné řeči, ale nakonec se tam stejně neukážeš?
  • jindra.veliky
    Rad bych se stavil, ale chodim jen do luxusních restauraci a ne do takových chlivku pro prasata. Jinak si myslím, ze vám tam nikdo nepřijde. Přece jen, tady je to sama socka, co si kupuje hry jen ve slevach na steamu a najednou by si měli koupit 10 piv po 40-,...
    • po 10 Plzních bude většina zdejších nerdů ležet pod stolem, jen Veskoslav a GGG se budou v rohu hospody držet pod krkem a rozbíjet si židle a flašky o hlavy
      • TheGGG
        Obávám se že takovémuto barbarskému způsobu konverzace neholduji. Lehce ironickou poznámkou usměrním pana Pleskoslava jíž na začátku a zbytek večera strávím poklidnou konverzací.
        • Styx
          To vypadá že se tam snad půjdeš podívat . Nejspíš přehodnotim plán na večer a místo nálevny navštívim zmíněnou kavárničku . *2*
    • Black_Hand
      :(( budes nam chybet. mohli bychom si na tebe aspon pripit. co ty na to?
      • jindra.veliky
        Podle deníku se tam platí a za obyčejnou vodu, takže smůla. *3*
        • Black_Hand
          tak ja nevim jak u vas, ale u nas si nepripijime vodou. obycejne volime nejaky alkohol. pokud nevis co to je, tak si ho najdi na wikipedii *1* .
          • jindra.veliky
            Ten je tam na vas pravé moc drahej. Můžete si koupit třeba Pardala a propašovat ho tam.
          • TheGGG
            Alkoholy jsou nearomatické hydroxylové deriváty uhlovodíků. Tyto organické sloučeniny obsahují skupinu OH a mají velký význam. Nejznámější ze skupiny alkoholů je ethanol, který je znám pro své hojné využití v průmyslu paliv (biopaliva), potravinářství (alkoholické nápoje), kosmetice a především v mnoha reakcích v organické syntéze.
            • TheGGG
              To abys tomu i ty rozuměl.
            • Black_Hand
              no vidis, vubec bych do tebe nerekl, ze umis pouzivat wikipedii, nedej boze tu ceskou *5* .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit