Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Black_Hand
    Vchod do kavarny Neustadt: http://imgur.com/a/it2Pi#0

    dle mapy to muze byt ponekud narocnejsi najit. zvenku neni videt. omlouvam se za snizenou kvalitu. fotak v mobilu mam mizerny. doufam, ze to pomuze. (fotky muzete uzivat dle libosti)

    a zapomel jsem zjistit tu cenu. kruci... vecer pujdu jeste kolem.
  • nepojedete někdo od Krkonoš?
    • ale jo
  • frag.ment
    No jako mám to pár zastávek tramvají, takže bych se na pivko i stavil, ale netuším, jak jako taková akce probíhá, zvlášť, když není žádný program (hudba apod.). Desítky chlapů, podle Amylee minimálně 3 slečny, a to jako přijdu a řeknu "čau, ja sem Fragment, ty seš kterej? Dáme panáka?" :-)
    • Black_Hand
      v podstate ano :). bohuzel nepocitej, ze tam potkas masera, fargoberga, joea nebo GGGho. osobne bych je ocenil :).
      • nevím zda by je do té hospody vůbec pustili
    • Musíš říct, že seš Pinhead.
  • Rofl na FB stránce tý události k sobotnímu počasí: Chance of a Thunderstorm 61°F / 43°F

    Já bych teda dodal: Chance of a Shitstorm 100%
  • Může mi někdo říct kolik tam tedy to pivo/a jaké stojí, protože sem opravdu cenu nebyl schopnej najít. Právě zatajení jídelního a hlavně pivního lístku se mi zdá velmi podezřelé.
    • Black_Hand
      pujdu se tam dneska podivat. zkusim zjistit co a jak.
      • zajdem na pivo ?
    • maji nove otevreno... asi stejny ceny, jako dalsi podniky toho majitele: http://cafevlese.cz/menu
      • Keyz
        Až tedy na tu Plzeň v láhvi za 40 *1* . Když za podobnou cenu i nižší se prodává Plzeň z tanku v okolí Malostranské.
      • Díky, jestli takhle, tak to ještě jde.
  • Nechapu,když do level a games.cz pišou stejny redaktoř, proč například Rome II ma tady na games 9 a v levelu hodnocení nic moc... Třeba mi to tam někdo vysvětlí :-D
    • Nevšímat si těchto onanistů, samozřejmě že se jedná a těžce neprofesionální přístup, ale abych neustále nekydal jen špínu, i tak je zatim games v mých očích nejzajímavější český herní web. Level jak už sem psal bych si byl ochotnej koupit tak do 70Kč, nad si raději koupim cigára.
    • jak napsal smejki.....recenze je názor jednoho člověka, takže v jedný redakci to dostane od jednoho recenzenta 9 bodů a od druhýho 6. na tom není nic zvláštního mít svůj názor :)
    • smejki
      nápověda: kdo je pod texty podepsán?
  • Budou tam nějaký holky? Neznám žádné, co by pařili a je to můj sen s nějakou pokecat...
    • Treba prijde i Jarka Brokešová http://www.stream.cz/fenomen/840031-fenomen-transsexualove *1*
    • Amylee.Anderson
      Minimálně 3
    • Tak snad dorazí Trisska....
      • Trisska
        Kdyby byl ten sraz někde na Moravě, tak bych přišla na 100% a opravdu velmi ráda, ale tohleto mám bohužel trochu z ruky... *9*
    • To ja jich par znam a drtiva vetsina jich ma v hlave dost nas*ano a na internet chodi hrat jen prave proto, aby byly pro "nerdy" zajimave. Vetsinou nalzou tunu veci a ve finale se ukaze, ze trpi pocitem menecennosti ze svojeho zevnejsku nebo z buhviceho. Tak 10% hracek hraje hry proto, ze je to vazne bavi.
      • Robotron3
        Holky hráčky, co znám, nebo sem znal hrály WOW, nebo Diablo, často obojí. Ani jedna netrpěla pocitem méněcennosti a všechny byly buď hezký, nebo přímo krásný *3* Tim chci říct, že z konkrétní osobní zkušenosti nemůžeš soudit všechny.
      • Zajímavé zjištění. tak sen se rozplynul.
        • Ronox
          Ale prd. Žij si sen dál. Znám hodně pohodovejch holek co hrajou. Převážně paří mmo. Hodně jsem jich potkal ve WoWku a nebo dokonce i v CSku. Hodně se stydí .. nechodí na začátku na TSko atd, ale po čase se zlomí :D a ne, nepatří mezi ně jenom šeredy.
          • smejki
            Ronoxi, s kým se to zase bavíš? já ti ty kamaráčafty zarazim.
            • Hanzales
              Superzelený já rád ;o)
            • Ronox
              Vím, že Corben je Bruce, ale na něj hlásil Chris. Je to suprzelený?
            • Black_Hand
              ...bruce willise...

              a proc negooglovat chucka norrise?
            • Ronox
              Když mě to baví :D Trochu mě mrzí, že se nejmenuje Corben, protože už jsem googloval Chrise Rocka z 5th Element :D
            • Black_Hand
              ale nech ho. hraje si s neskodnym trollem :). tenhle je prakticky toxicity prosty.
          • No ty ses totiz presne ten typ, se kterym si delaji co chteji, protoze neprokouknes jejich zbrane a manipulace, jak ses zaujatej, abys nejakou sbalil.
            • hulení? o jakém srazu to mluvíš?
            • Ronox
              Přesně tak! Mávají se mnou jak s loutkou a potom pomocí mě, zosnují tajemný rituál, který jim dá moc nad celou planetou atd atd. Přijdeš na sraz nebo máš jen na gram hulení a pak budeš somrovat cigára?
    • Asi ja
  • Tvl kucí kdo vybral tu špelunku?..na karláku? za kolik ta maj pivo 80kč? *8*
    • To víš, za pivo se musí platit, to si z warezu nestáhneš, tragédie že? *1*
      • Tilwaen
        Ty si snad kupuješ hry za dvoj-/trojnásobnou cenu, než jakou Ti nabídnou "o dům dál"?
    • I kdyby za 300. Alespoň nebudeš nadrátovanej za tři minuty, a můžeš si s někym i pokecat.
  • Neztrati se na teto akci 27lety veteran i s pritelkyni, i kdyz uz nepatrime mezi nerdiky? :-) ale furt parime a tahle akce vypada jako fajn party ;-)
    • Black_Hand
      no me bude za mesic taky 27. sice bych tam ja slecnu netahal, ale to stejne zalezi na tom jak moc je ta ktera slecna herne pozitivni, ne :)?
      • Hanzales
        Tož mně já už 35, to letí jak šip. Holku bych tam nepřitáh, pač žádnou nemám a pannu vzít nemohu, neboť posledně utrpěla při sexu na kalbě menší ůraz a nedrží tvar :/
        Nicméně taky to naplánujete zrovna když jedu na 4 dny do ostravy :) Jinak bych docela rád přišel, mohla být sranda :/ Tuž doufám, že užijete, řádně zakalíte a třeba i nějaké fotkes pořídíte *3*
        PS: Doporučuji vytisknout Biebra v životní velikosti a vzít šipky, tak jakože na spestření ;o) Minimálně já bych si teda zahrál :)
        • Smutné...
      • Jasne. Souhlas. Ale spis jde o podobny iritujici recicky :-) to si staci otevrit jak lahvove tak diskuzi a nemusi se nikam chodit :-)
        • Black_Hand
          tak trolove maji strach vystoupit z anonymity. toho bych se nebal. minule to bylo ok. a to i kdyz pak prisla alzbeta, jejiz pritomnost v podcastu nebo kdekoli jinde pritahuje chlapecky, kterym snad nebylo ani 15. nepamatuju se, ze by se minule k ni kdokoli choval nejak nevhodne. pri nejhorsim pocitej s tim, ze tam najdes dosti normalnich lidi, kdyz tobe nebo pritelkyni nekdo nesedne.
          • Dik. Vim, ze vetsina lidi je v pohode. Ale nesmime to brat tak vazne. A hlavne bez smajliku. Kazen musi byt, kazen je to hlavni.
        • Bacha aby vam ti smajlici nezustali
    • 27lety byvaly nerd veteran s pritelkyni, hahaha to mi nedelej takhle po ranu !
      • V klidu. Neber se tak vazne. Mel jsem napsat neco ve stylu, ze na gameseni neni tolik casu jako kdyz jsem byl jeste student. A ne ze se toho hned nekdo chytne jako slepice flusu. A o tom to je. Ne jit na pivo a tam se pekne ehm nastvat :-) kvuli narazkam na vse mozne.
        • tak to nesmíš jít na sraz komunity games.cz .)
        • "nerdici, furt parime a fajn party" Opravdu ti je 27 a mezi nerdiky uz nepatris ?
          • Ne je mi 13. Odhalil si me :-( Co s tim? Nic. Nebudu te dal krmit.
            • V klidu, neber se tak vazne.
    • Vem svoji nafukovací pannu a přijeď
      • A ty si ji beres?
        • Beru, nechci tam jet sám
          • Black_Hand
            a co hraje? abych kdyztak vedel o cem se s ni mam bavit az ji pozvu na panaka.
            • Ani jedno, jen jsi ochutnal slabej trolling.
            • Black_Hand
              a ja doufal, ze aspon tu legendardni girl game Heroes 3. takhle to bude trochu narocny :X. zkusila si nekdy aspon nejaky magicy nebo neco takovyho? pripadne tropico, kdyz uz si na ty simsy?

              (... tedy doufam, ze to fakt nebyla antikkova pritelkyne, ale antikk sam hrajici si na svoji nafukovaci pritelkyni :))
            • No tak hraju prevazne farmu na facebooku, the sims a solitaire. A obcas kouknu tady na veterana, jak hraje CoD.
          • Dobre delas. Samota je zla :-)
  • A přijede i Veskoslav s GGG?
    • Co by tam "internet sval" GGG delal ? Smutny oci ? Ten clovek na to nema koule tam prijit. "Ahoj ja jsem DziDziDzi" uz jen si predstavit jeho predstaveni ve mne vyvolava smich.
      • Thorar
        Ja som malá DžiDžiDži, toto je môj mikrofón.
        Ak mi dáte svoj dolár, ja vám zaspievam svoj song.
        • Hanzales
          Kurwa dost, já už smíchy nemůžu :D :D Toto je můj velmi oblíbený song mimochodem :) Hned jsem si to vybavil a zase výprsk :D Sranda musí být, i kdyby trolové pršeli :D
      • Miserius
        Ahoj já jsem džídžídží? *1* Zoo seznamka
    • Prijedu i s kamosema z koleji

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit