Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já jsem se bavil a víc jsem nečekal... Že tam není šipečka která by mě vedla za ručku od začátku až do konce, s raketometem a dalšíma deseti zbraněma v jedné kapse mě vůbec nesmolí
  • Veskoslav
    Na Steamu jsem si to pořídil za 4,99:) S patchem měl už člověk 5 zbraní, hlášky a nepřátelé tam byli. Shake it babe taky bylo. Jenom škoda, že to nebvyšlo tak o rok, dva dříve. To by byla jiná pecka. Bohužel to dojelo na pozdní vidání, ale jinak jsem se bavil náramně a jsem rád, že to mám doma na "poličce".
    • Prosimte, kazdej tvuj prispevek... Vzdycky nez zacnes, tak rikas, jak jsi to koupil a za kolik i kdyz je to uplne mimo tema. To delas porad nebo vsem jako chces ukazat, ze si vsechno kupujes?? Staci jednou, ale co jsem videl, tak je to de facto kazdej tvuj prispevek.
      • Veskoslav
        Co to mektáš? Ukaž mi další podobný ano?:) Aspoň 3 za poslední týden, ať se pobavím:) A ta cena je zdůrazněna jako akce, co byla na Steamu, jelikož se ta hra normálně ještě prodává za 2 kila a je tam zdůrazněna proto, že za tu cenu jsem se královsky bavil. Pochopil?
        • Jak to se mnou mluvíš, ty zmrde vyjeb@nej??? Jenom jsem se slusne zeptal!!
      • Shaker
        Problem? :-\)
  • keby to vyslo o 10 rokov skorej bola by to nezabudnutelna pecka, po ktorej by sa podaktory vyvojari opicili dodnes. mozno by dnes zaner shoot n cover ani nebol a duke nukem by bol uz 3krat sfilmovany. skoda
  • Ringwraith
    Co vy na toto?
    http://www.escapistmagazine.com/videos/view/jimquisition/3326-Too-Cool-To-Be-Cool

    (Je to starší, ještě před vydáním.)
    • Shaker
      No tak Duke mozna nema za sebou na vsechn screenshotech napis: "Smejte se mi, vsechno myslim ironicky" Ale to si kazdej dokaze uvedomit. Jakmile hru pustis, tak to proste poznas a zasmejes se tomu, i kdyz to dost zalezi na tom, jakej humor ma clovek rad (je jasny, ze intelektuala neohromis tim, ze si udelas z kouli emzaka boxovaci pytel, stejne jako hlupaka neohromis vtipama o fyzice). Ve vysledku je DNF proste prumerna hra, ne vsechny fory jsou tak vtipny, abych se valel na zemi, ale usmeju se a minihry jsou jedny z nejlepsich v fps. Secteno podtrzeno, koupil sem to, dohral sem to a jednou si to mozna zahraju znova. Co mi ale hodne vadi je absence coop modu, kterej v 3D byl.
  • MrSanta
    Já jsem s DNF spokojenej. Samozřejmě jsou tam věci, za které by vývojáři zasloužili trestně pít Nektar, ale zábava to pro mě byla, feeling DN3D to taky mělo a tak nějak nenacházím velké mínusy.
  • Hmm DNF nakonec politicky korektní a k uzoufání koridorový .A já chtěl jen policejní prasata , jetpack a příběh na úrovni . Bohužel na té hrůze co zůstala si Gearbox přihřál svoji značkovou polívčičku a výsledek pak opravdu mohl chutnat jen pejskovi s kočičkou - a hordě nadrženců , kteří si doposud nepřipustili jaká to nakonec byla ..ágora .
    • GlaDOS
      Příběh na úrovni? :D Odkdy měl DN 3D nějaký příběh na úrovni? Odkdy měl DN 3D otevřený svět? A nebyl snad pig cop i v DNF? Nevím, co přesně pod "politicky korektní" si představuješ ale DN není o politice ale o svalovcovi vs emzáci. Jediny, s čim souhlasim je absence jetpacku.
  • Asi nejlepší trailer na světě ... ukazuje sice nascriptované sekvence a ukazuje že i přes obsah traileru ta hra nebyla vůbec hratelná. Ale řeknu vám tohle : trailer sám o sobě je lepší než kdejaká dnešní hra jako celek. Co vzniklo nakonec nevím, nového DN jsem nehrál. Možná časem.
    • No právě ... Nevzniklo nic z toho na co tě tenhle trailer lákal , jen další nová hra s několika dejavu technického rázu z minulosti :D
  • Já bych byl happy, získali silnou značku poměrně levně.
    • Zayl
      Silnou značku která je v dnešním trhu naprosto irelevantní a nevyjít DNF tak poslední generace hráčů ani neví o její existenci...
  • Duke byl dobrej...když jste neočekávali nějaký geniální dílo (pak jste blbci, kdo by očekával geniální dílo u hry, která je tvořena 12 let a během posledního 3/4 roku seštípaná dohromady)...jen je škoda, že se to starýmu 3d nepřiblížilo ani na hony daleko...
  • JJ to byla dost katastrofa, prvních pár minut to ještě bylo relativně vtipný, ale pak absolutně o ničem, po hodince hraní jsem to znechucen smazal... A to sme hrávali na základce MP Duka v počítačový učebně dokud byla škola otevřená...
    • Nebylo to vtipný .... spíš trapný a ..... nudný

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit