Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na všech screenech a videjí jsem nenašel jediný náznak toho, že by byla grafika podprůměrná.
  • a ten autor musel bejt asi nalitej hra vychazí 24 května :-D bo nevěděl co psát
  • spíše je vidět že lidi jsou nároční poslední dobou tak budte rádi že ta hra vůbec víde !!!! a že na tom nedělá jiní studio
    • Spades
      Hru dela 2K a GearBox - Takze na tom dela jin studio
  • to neznamená že se to jednomu člověku to nelíbilo a jak člověk pozná z članku třeba hráčum se ta hra bude líbit prostě tyhle lidi miluju že pořád říkaj nic moc ale hlavně že na COD skoro nic nenajdete atd prostě lepší jsem nepsat už ani nic
  • Spades
    Sakra...
    Co jsem čekal:
    Konečně hra bez stupidního auto doplňování zdraví
    Konečně hra bez koridorového nesmyslu
    Co jsem dostal ? Přesný opak.....

    Doufám, že to bude aspoň vtipné, protože s Dukem to ma (podle preview) v gameplay pramálo společného
    • mě by teda zajímalo co mají všichni proti auto heathu když dřív byli lekárničky a jeden měl dost zdraví tak ji na tom místě nechal šel dál postřílel pár protivníků oni mu ubrali zdraví a on musel běžet zpátky pro lékarničku, s autohealthem se nemusim nikam vracet a nic hledat
      • měl by ses poučit o tom, jak fungovalo Dukovo EGO ve starších DN.
    • Co máš proti auto uzdravování?
      • Spades
        Je to stupidni zjednodusovani. Takhle kdyz mas nejtezsi obtiznost, tak te musi sejmout na nekolik ran, protoze se stejne po chvilce zase healnes, takze by to nebylo tezke, ale v starych hrach byl hardcore chodit o 10ti zivotech, a potom ta radost kdyz si konecne nasel lekarnicku
    • Spades
      A co jako ? Však duke byl vždy střílečka, kde bylo nehorázné množství tajných místností a několik možností, jak projet úroveň. Pokuď je to jak psal autor, že se furt chodi jen vpřed, tak to není moc podle mého gusta. O automatickém doplňování životů radši ani nemluvím...

      Duke 3D byla mocná střílečka, takže se samozřejmě na DNF těším, ale jen nechci být zklamaný.
  • vyvojari neumely?
    • ales.smutny
      Pátek večer...člověku se snadno splete podmět "vývojáři" s "prvky" a je z toho Y.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit