Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den pane Smutný .Mněl bych několik otázek na vaše dojmy.
    1-Do jakého aktu anebo kapitoly jste se dostal ?
    2-Kolik muze hlavní postavu doprovazet společniku?Z videi ktere jsem viděl to byla jenom jedna.
    3-A jak je hra volná ?Myslím ve stylu že po tutorialu vás hra vypustí a dělej si co chceš , anebo to je od začatku tunel z pár odbočkama ?
    4-Lucas nemuze mít zadnou střelnou zbran ? Třeba : luk,kuš a pušku .

    Budu velice potešen za vaší odpověd.Nashledanou.
    • ales.smutny
      Dobrý den
      1 - Ha, záludná otázka na mou paměť, hraní jsem ukončil asi před 2 týdny a třemi jinými hrami. Já si teď přesně zaboha nevzpomenu (přiznám se ale, že si ani nějak kapitolování nevšímám, pokud mě vysloveně nemlátí do obličeje jako v DA2, i v Zaklínači jsem nepostřehl oficiální ukončení prologu). Bylo to deset hodin čistého času i s umíráním, postava na levelu 10...nebo 11... Můžu to specifickovat dějově, ale to vám bude jen vyzrazovat děj a víc neřekne.
      2 - Já měl vždy jen jednoho, ale je tu mimo to co-op až pro 4 hráče
      3 - Bohužel, co jsem zatím viděl, je to spíše druhá možnost, tedy tunel s několika odbočkami. Sice většími, aby se daly dělat vedlejší questy, ale svoboda stylu Diabla 2 mi docela chyběla.
      4 - Bohužel ne. Vyplývá to i z toho, že schopnosti se úzce vážou k daným zbraním. Pokud něco dostane časem, to nevím, ale nemyslím si to. Iritovalo by mne to, vzhledem k tomu, že ze začátku často umíráte kvůli tomu, že tu střelnou zbraň nemáte. Pak už se to zlepšuje, jak dostáváte nové schopnosti na obranu i ptok.

      Rádo se stalo, nashle:)
  • Hmmm tak jak to tak posloucham Alesi... tak je to zase pokazena hra... i kdyz uz dvojka byla hodne slaba, za to jednicka byla skvela, hned po Diablu asi nejlepsi diablovka...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit