Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Archangel ,Messiah ?
  • No nebýt toho majáku a motorových vesel na rozbouřeném moři , skoro bych to nepoznal ;)
  • No právě že to nástupce není , ani duchovní a skoro už ani tím gameplayem . A je to škoda
  • KIMCID
    jasně nepřátelůům se dalo vyhnout haha
  • GlaDOS
    Bohapusté střílení nebylo ani v prvním díle *7*
  • Bioshock II dělal jiný tým, Ken Levine s ním už neměl moc společného. :)
  • Dishonored měla skvělý potenciál, bohužel ale trpěla mnoha nešvary. Byla příliš jednoduchá, a mě osobně tak jako u mnoha her vadila absence dabingu (a tedy i charakteru) hlavní postavy, která se změnila jen na panáka skákajícího dle pískotu ostatních, a pak ještě nepříliš dobré zakončení...
  • Taťka Booker. :) Ách, tyhle dějové spekulace mi chyběly. Very rare these days. :)
  • V jednom z podcastů Side Mission Briefing byl rozhovor právě s Kenem Levinem. Mluvil přesně o tom, co autor článku adoroval, totiž o snaze uvěřitelnosti postav a prostředí. Měli jasně daný cíl, aby postavy byly jako živé, ale peripetie a drobné detaily, které měnily celé vyznění hry, ty jsou až neuvěřitelné. :) Vřele doporučuji poslechnout. Mám doporučeno od kamaráda, takže nevím přesný název, ale nadepsáno je to takto: Side Mission Briefing Episode XXXV.
  • To jsi strefil hřebík na hlavičku. Problém je, že dnes se hry dělají jinak. Asi před měsícem jsem viděl rozhovor s Warrenem Spectorem, kde říkal, že nechce, aby lidi savovali, loadovali a zkoušeli různý cesty - jako to v jeho hrách typicky dělali. Naopak, chce, aby lidi nic neřešili "a prostě si hráli". A to jsou přesně quicksavy. Loadovat se pořádně nedá, pokud nechceš opakovat kus hry a některé hry se automaticky ukládají po důležitých rozhodnutích, abys je nemohl změnit a zkoušet různé cesty. Je to zvláštní kombinace zdebilnění a celkového zhoršení hráčského komfortu a zábavy ze hry. Teď nemyslím Infinite, to je obecná poznámka.
  • ringmancz
    duchovní nástupce
  • A bohaplny strileni jsi snad uz nekde videl?
  • MidnighT91
    Ptám se protože vždicky, všude každej tvdí, jak je to nástupce Systemshocku což je blbost když tam není sebemenší odkaz na původní hry...
  • krome lidi co to dela asi nic a to ani zanrove, pokud to bude stejna akcnarna jako bioshock
  • KIMCID
    líbí vic než dishonored?no v dishonored jsi mohl volit jak hru hrát ,tady pujde o bohapusté střílení...
  • Krtecek-GT
    Na hru se těším, líbí se mi víc než Dishonored a jen doufam, že mě chytne víc než předchozí díly.. Jen musím ještě dohrát Far cry 3 abych se mohl pustit do něčeho jiného, mám to rozehráno na největší obtížnost se všemi ukazateli vypnutými a jako příležitostní hráč se u toho často zapotím.
  • Keyz
    Jsem zvědav jak moc to bude sázet na první dojem.
    Animace toho co dělá hrdina a co dělají lidí jsou působiví ale co na druhé hraní?
    To bude to samé jak to u FPS bývá?

    Pak bude záležet na variabilitě boje a AI.
    Hlavně mně těší, že zde není ten debilní pohyb po zásahu protivníka jako byl minule. Kdy se skácel jako dřevo to dost potěší.
  • Tak on není problém udělat tam obojí že. Já mám také raději klasický save, člověk má mít možnosti uložit si hru kdykoli se jen zamane a ne kdy mu to zrovna nadiktují vývojáři, ale z důvodu, který popisuješ níže nepohrdnu ani checkpointem *3*
  • Byl jsem k téhle hře dost skeptickej, ale musim uznat, že to video je fakt dost působivý.
  • Bioshock Infinite nekoupit by byl HŘÍCH!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit