Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • podle me recenzet tuhle hru nehral :D jako uznavam ze to je podobne dead island nicmene v zabavnosti to nemuze dying light cuchnout k prde.. jak se jim povedlo skloubit komba a to to rozmlaceni a rozsekavani zombuku a parkur kolikrat staci jen pozorovat chovani zombiku a chcipam smichy + ve vice hracich to je jina dimenze kamos odkopne zombika a ja ho ve vzduchu rozpulim :D a takovou interakci s prostredim si nepamatuju ze zadne hry az si pripadam blbe jesi nejsem nakej uchilak :D dead island me absolutne nebavil a tady sem stravil nejvic hodin nez ve hrach za poslednich 2 roky :D absolutne nesouhlasim s recenzi
  • N0isy
    Tady s nima musím souhlasit. Hraju hru na "Best Settings" a tak úžasný mi to opravdu nepřijde. Jo, textury, obličeje jsou úplně v pohodě, ale to by mělo být v dnešních hrách základ. Nechápu, že se u toho všichni na fórech rozplývaj.
  • Dobrý je, jak autor recenze píše, že je město nedetailní a nudný a působí krabicoidně a nejsou v něm výrazný prvky, a kluci v přiloženém videu si vychvalujou distinct areas that you really get to know by heart and an immense level of detail.
    hru jsem nehrál, ale podle gameplaye bych se přiklonil na stranu redakce.
  • "A grafika bohužel kráčí ruku v ruce s nulovým prokreslením prostředí. " Tohle nechápu. Grafika vypadá fakt skvěle.
  • Děkuji! Konečně normální recenze a normální hodnocení! Jen tak dál !

    !
  • flash789
    proste další hra se zombikama, kdyby aspoň ten proklamovany parkur byl intuitivni a fluidni, jenze kolikrat nekam skocit je pomalu o zlamani prstu. třeba když chce clovek skocit z rimsy na rimsu která je 45 stupnu od nej..musí zmacknout dva knoflíky a k tomu ještě natocit pohled tim smerem, když chce skocit na rimsu nahore musí se na ni koukat..tudíž si nevidi pod nohy atd atd..Kdyby to aspoň obslehli poradne z toho Mirrors Edge...
  • Asi takhle jsem to očekával. Prostě další Dead Island, akorát s jiným názvem, novější technologií (aspoň ta se posunula výrazně kupředu), střídáním dne a noci a parkourem. První DI byl fajn, protože to byl nový koncept a i přes nedostatky působil dobře. DI:R bylo spíše zklamání, protože nepřineslo skoro nic novýho. A tahle hra? Jak jsem už psal, prostě další DI. Dobře, že ten coop zůstal docela dobrej. Závěr: Techland je prostě Techland a změna vydavatele jim nijak neprospěla. Takže jsem zvědavý na DI 2 od Yageru a na jeho Unreal Engine 4.
  • nebo miluju
  • hru miliju.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit