Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • NOPE ! Námitka Dead Island byla mnohem lepší hra. :)
  • Očekával sem vylepšenej Mirror's Edge se zombie tématikou a otevřenym světem. Moje očekávání to teda splnilo na 100%. Vývoj postavy taky dobrej. Za mě minimálně 8/10.
  • Veskoslav
    Nejlépe v 1 ráno, co? Chápu, že to tvůj omezený pidimozeček nechápe. Nebo chceš rovnou napsat, že jsi ta klikací dě*ka? *7*
  • ja jen abys pak nebrečel když ti na prispevku pristane 40 minusek
  • Veskoslav
    Tak to by mě zajímalo na čem jsi to vyrostl.
  • Mne to příjde luxus, ale asi jsem vyrostl na něčem jiném než ty *4*
  • flash789
    evidentne to funguje, i ty patris mezi ty co udelali klik:)
  • Veskoslav
    Otravuješ s tím už docela dlouho. Máš nějaké upozornění, že jsem napsal příspěvěk, aby jsi pak přiběhl jak postižený čokl a napsal to? *7*
  • Recenze okopírovaná z gamespotu a hodnocení sníženo o jeden bod pro větší senzaci a více kliknutí. Co tam máme dál? *6*
  • Inquisitor
    Koho bavil Dead Island bude bavit i Dying Light, ale pro ostatní nic převratnýho nepřinese. Což se dalo asi očekávat.
  • flash789
    za tyden si na ni ani nevzpomenes..
  • S tím naklikávánim - hlavně nenápadně :))
  • repcak.petr
    Perfektní hra,nechápu ty negativní hlasy.
  • Jakou myslis proboha interakci, v te hre zadna neni, stejne jako fyzika a vyuzitelnost prostredi. Jedna plynova lahev a 3 moznosti jak zabit zombie, tomu ty rikas interakce s prostredim?
  • Keyz
    K čemu tam je ten parkour? Věrohodné to očividně být nemá, když tam borec skáče jako kamzík a dělá u toho kreace jako akrobat a to vše se železnou tyčí v jedné ruce....

    Je to nějaká uzavřená zóna, tak by se dalo očekávat, že to někdo prostě vystřílí apod. Nebo nějak normálně vyřeší...
    I když vlastně to není možné. Kdyby se NPC rozhodly pro boj, tak vyběhnou -> začnou bojovat a po 20 seknutí si musí opravit zbraně... *15*
  • S recenzi ve vsem souhlas. Ta hra je pusta a nudna. Akorat znamka me byt 4/10
  • a? dead island byla osmičkova hra. nedavno jsi tady psal že na kopirovani starych hernich mechanizmu není nic špatneho
  • flash789
    tak nekomu ke stesti staci malo, zrejme si v Techlandu mysli ze takových lidi je většina..je dobře ze se spletli..
  • hodnotit pribeh ve hre ktera je o apokalypse je hloupost. proste se snažíte prežít! dayZ taky nema pribeh. možna jste tu hru jen nepochopili
  • Veskoslav
    Tohle je vylepšený Dead Island s parkourem. Více bych od toho neočekával.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit