Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě se taky líbí Dying Light, ale není perfektní. Prostě sedmičková možná osmičková hra.
  • Ale grafiku to má hezkou.
  • repcak.petr
    Pravda Bioshock Infinite byl skvělej,ale mě se líbí i tohle *3*
  • repcak.petr
    Pokud tě tento druh her nebaví nemá cenu to komentovat *5* .Já si to ale užiju.HAWK
  • repcak.petr
    Já mám intel 4770k s msi 7970 lightning a jede to naprosto parádně bez sekání na plno,takže za mě v poho *3*
  • Jack1947: btw mam oranzovou panga machete s base dmg 240 ;)
  • Na Dead Island tiez kopec ludi nadavalo a nakoniec som to presiel 4x v coope s 3mi kamosmi na 100%. Riptide detto. Jedno z naj RPG...milujem zombie filmy i hry. Toto bude urcite tiez pecka len by ma zaujimalo ci ostal zachovany ten porcovacy model z Dead Island, ze slo katanou zombikovi poodtinat ruky nohy i hlavu?
  • Já tomu dávám 8/10
  • Jack1947
    Já fakt nechápu co si lidi slibují od patchů když hra je pokydaná hůř jak půlroku starý hnůj. Ty malé efekty jso ale krásné. Škoda že ta hratelnost není taková jakou jí prezentovali. Dead island komplex tady je cítit až moc. Ten Inventář taky humpl dumpl.
  • Jack1947
    Protože siu nebyl kještě ve městě, já jsem například se mylně domníval že už hraju hru a pak bylo you finished prologue, unlocked coop, FPS sjeli dolů jak kdyby je někdo silou vůle srazil. *1*

    Ne to fakt nekomentuji, že ty zbraně musí mít člověk až v polovině hry aby měli nějaký účinek. Např nožík, i když tedka mám sekáček na maso s plamenometem a hned je to jinej zážitek.

    Nožík je parádní, šmyk šmyk zombík má hlavu pryč nebo ruku, navíc v outfitu alá Ninja to je víc atmosféričtější opomalu stilth kunfu. *5* Ještě chybí ta katána *14* a byla by to jedna krvavá básen. Jo musí se jim nechat ta krásná brutalita, ohořelé části těl - ustřelené končetiny *14* *14* *14* dá se říct že potom sadomase co hráč absolvuje každou chvíly aspon ta vizuální stránka je pomalu pastva pro oči kdyby to co chvíly neškublo. Nemluvě o tom když hraju déle a vjedu na plochu tak mi trvá než se mi zmátoří systém.

    Jinak souhlas.
  • ta hra je strasna... dokud nema clovek lvl nakej poradnej tak se to skoro neda hrat, zbrane nekdy nic nedelaj i kdyz jsou v super stavu... mam zbran co ma 5x vetsi dmg nez trubka na zacatku a nekdy zadnej rozdil ( markantni zlepseni bylo po perku co mi dava vetsi sanci na crity) ted mam zbran co ma 10x vetsi dmg nez trubka a uz se da i pouzivat... coop je docela uz zabava kdyz jsou lidi naexpeny... ale pribeh i vedlejsi mise jsou naprosto nudny a uplne mi to sere to hrat... takze sem dodelal vsechno v prvni casti mesta a v druhy jedu jenom pribeh aby to co nejdriv zkoncilo... jinak by me zajmalo kde jsou v pribehu ty moznosti se rozhodnout jak slibovali...hlavni hrdina je r e t a r d nejvetsiho kalibru... za me tak 3-4 kvuli hypu ktery z toho vyvojari delali... *16* *16* *16*

    Dale trapny veci jako zombici ala L4D... atd. FPS dropy radsi nezminuju...

    BTW: vsimli jste si ze tutorial a kampan jsou zcela odlisny ? v tutorialu sem dal 2 rany zombikovi a lehnul, pote ve hre az tak po 6h hrani :D v tutorialu na max 70fps... ve hre mam 30-40...
  • Druhí diel bude oznámení čoskoro *7* *7* *7*
  • Jack1947
    To říkám no i když když to táhnu tak si řikám že o moc lepší nebudu... to by se muselo vykřičet do světa ne museli by jsme žít jiné době. Jiné dimenzi a jiné soustavě(sluneční?!).

    Možná v jiném životě.
  • Lidi nekupujte tyhle srance. Kvůli tomu že se prodávají takové hovna, tak se přestaly dělat dobré hry. To není úpadek herních vydavatelství, to je úpadek hráčů
  • Dead Island mě vůbec nebavil, ale tohle mě hrozně chytlo.
  • fluffy
    Recenzia skor ako IGN ?:D Tak fajn, len tak dalej... i ked som mierne sklamany zo skore(i ked som ocakaval ze to nebude az taka pecka)
  • Z celej recenzie srší ako to autora nebavilo a ako to (nie som si istý či vôbec) dohral z donútenia. Vyčíta že je to podobné Dead Island. Však to bolo jasné od prvých trailerov a gameplayov. Veď to robili tí istí ľudia ako DI. A práve preto som si to kúpil. Lebo som chcel ďalší Dead Island. By ma zaujímalo či si Dying Light na recenzovanie vybral sám alebo mu ho pridelili v redakcii. V každom prípade mi ho je ľúto. Určite trpel ako zviera. Ale zvládol to. *1*
  • kdo hrál dishonored i toto, musel si toho všimnout také. Mimoto "srovnávat" není zcela na místě. Jen je prostě jedna část hry skoro na chlup totožná.
  • Místama mi ten soundtrack hodně připomínal Kavinskyho. Cože je pozitivum *4*
  • je fakt že ty skřeky okamžitě po tom co něco vybuchne nebo jsem vystřelil ze zbraně, mě budou provázet ještě pár nocí .)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit