Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co to mektáš za kýčoviny? A srovnávat to s Dishonored? Ty jsi snad na houbách nebo nějakém jiném opojném zboží.
  • co se týče soundtracku, všiml jsem si, že v některých pasážích naprosto TOTOŽNÁ hudba hrála i v Dead Island. Zde byly ale i orchestrální kusy podobné hudbě v Dead Space a také rychlejší elektronické kusy, které mne obzvlášť v noci bičovaly do nepříčetna. Velmi mne mrzí, že hru jsem už dohrál. A to bohužel i se všemi vedlejšími úkoly.
  • než začneš urážet lidi do warezu zjisti si něco o optimalizaci ..bud tak hodný
  • Inquisitor
    Tak jasně, že to neplatí pro všechny :)
  • Dovolím si nesouhlasit s tou částí "na slabých pc" .. Spoustě lidí s high - end počítači to nejede vůbec dobře. Hlavní problém pak mají AMD uživatelé - mám AMD FX 8350 na 4,5 GHZ spolu s R9 280x a na vysoké detaily mám problém jít nad 40 (průměr 30-40 fps) - naprosto neadekvátní. Ale autoři psali, že pracují na vyřešení optimalizace právě pro AMD procesory.. tak uvidíme.

    Každopádně.. to je dneska trend vydávat hry v tak žalostně optimalizovaném stavu a čekat měsíc na opravy?..
  • Tak to já měl úplně naopak, dohrál sem obě. *4*
  • Ta hra je dobrá, perfektní byl Bioshock Infinite :D ale rozhodně neni tak špatná. Je to rychlejší než Dead Island a parkúr je skvěle zpracovaný jako v Mirror´s Edge + ten hák.... prostě nádhera. Rozhodně bych nesouhlasil s tím, že se ve hře spíše utíká, než bojuje, možná teda na začátku. Po několika hodinách hraní a odemčených skillech je to spíše hřiště na vyblbnutí, což by mohl mít kámen úrazu. Co jsem od hry čekal, jsem dostal, za mě naprostá spokojenost.
  • Co je proboha Daniel Kremser za člověka??? Očividně ho zombie hry nebaví, tak proč tuhle hrál? Jak může napsat že hra je generická záležitost nebo si stěžovat na GRAFIKU??? A proč sakra nazývá místo dění po celou dobu recenze HARRAM, když je to HARRAN??? Asi první recenze na games.cz, ze které jsem upřímně zhnusen. Pro mě byla hra nesmírně zábavná. Grafika dechberoucí. Ano, Dying Light si vypůjčuje si mnoho prvků z jiných her. (Jedna příběhová "snová" mise je dokonce téměř na chlup stejná jako v Dishonored) ale přesto je to skvělá zábava. Rozhodně ne nuda. Ví vůbec autor kde najít tlačítko shift? Ví, že až po jeho zmáčknutí mohl začít provádět parkour? Ví, že ve hře se vyskytuje dokonce grapling hook, tudíž se může přichytávat lanem na vzdálenější budovy a místa? A do toho lze mrzačit zombíky způsobem, že po nich například vyběhnete, v letu jim ukopnete hlavu nebo během skluzu zlomíte nohu? Velice by mne zajímalo co pan Kremser považuje za zábavnou hru, když ho tato NUDILA. Ale jak praví jeden můj oblíbený spisovatel: "Jenom nudní lidé se nudí" A nudit se u takovéhoto typu hry, tak bych skoro řekl, že autor je předčasně v důchodovém věku a už by nikdy neměl hrát hry a už vůbec NE je recenzovat.
  • On tam je nějakej soundtrack ? *1* Že jsem si ho teda moc nevšim.
  • Dead Island možná taky nemněl příběh ale mněl určitě mnohem zábavnější pojetí hry,celkově lepší skill tree,lepší zbraně + to hlavní příjemnější a zajímavější prostředí.
  • MikeiXX
    Alespoň maličkou zmínku v recenzi si zasloužil soundtrack od Pawla Blaszczaka a celkově zvuková složka hry, která je dle mého naprosto boží.
  • Jack1947
    No proto 6/10 je adekvátní nebál bych se jít níže s tím že hra začne být zajímavá až po 40%, konečně se něco děje i když ty dropy to je něco hrozného. + Že ste recenzovali na pc a ne jak bývá zvykem na konzoli.

    Dal bych tomu tak 5/10 s tím pokud to opraví může se to vyšplhat ke 7/10. Pak se ještě zeptám proč by měl někdo kupovat takovéhle hry, hlavně protože nejsou dodělané mají bugy. Hratelnost je dost diskutabilní.
  • Za mě 8 v coopu za 8.5. Čekal jsem nižší hodnocení ale 6 opravdu ne
  • Hlavně nechápu co tady od toho kdo čekal, prostě zombie rubačka za 800 s nějakejma přidanejma elementama, já se teda bavil...
  • To víš, pro místní indie fagits je tam moc mainstream zombie shite *11*
  • Počkej, co mělo teda Dead Island za příběh, když tohle je nudný? Ve srovnání asi extra mega nudnej ne ?
  • S tim nesouhlasim.
    Dead Island me hodne bavil a tohle nudilo *1* .
    Hrozne male mapy,extremen nudny pribeh.
    Oboji origo.
  • zdejší recenze a nazory pc warez decek jsou dlouhodobe irelevantni :) jdete čeknout dojmy na steamu od lidí co si hru regulérne koupili - jsou prevažne pozitivní. vetšina negativních hlasu je pak o tom že jim hra nejede na solidních fps kvuli slabemu kompu.
  • get out, shill
  • VaZqeZ_EU
    Za týden prodáno 1,2 miliónů kusů...
    Kravaťáci daly většinu rozpočtu do Reklamy a PR ..a? Vyplatilo se jim to! *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit