Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tahle recenze je spatnej vtip. Kremsere jdi se zahrabat. Proc davaj recenzovat datadisk cloveku kterej nepochopil nesnasi puvodni hru. Dying light byla jedna z nejlelsich her minuleho roku a datadisk je mozna jeste lepsi nez puvodni hra. O datumu vydani recenze snad lepe ani nemluvit.
  • By mě zajímalo, jestli je Kremser nějakej protekčák. Kolik tak asi musí platit, že jeho články publikují?
  • Jack1947
    6 je zas málo a většinu hloupostí které kazily minulou hru bylo vychytáno, i když zase na druhou stranu přišli další neménaě otravné.
  • Jack1947
    Přesně to mně napadlo v Levelu Nářez tady jen 6.

    Já bych tomu dal pomalu i osm, i když je tam hoodně neduhů no. ( Na parádní Dead island to holt nemá, to pískovištátko na vyblbnutí s buginou je až moc omezené a někam se nedá ani pořádně jet).
  • Udělej aspoň to málo a zahraj si to
  • Femto
    Ale tebe si natřu kdykoliv *7*
  • Ty bys nenatřel ani chleba. *7*
  • Ty jo já čtu ten tvuj koment a říkám si sakra Mass Effect má nějakou odbočku kde hraje hlavní roli ten catalyst? hmm pak mi došlo že myslíš mirrors edge
  • Ristoro
    Podíval jsem se na verdikt a číslo a hned jsem věděl která bije. Kremser. Jedna z nejpovedenějších her minulého roku, výborný datadisk a píše se tady tohle :D.
  • Femto
    Del si zase přišel pro pravidelný nátěr? Ty jsi strašný sebemrskač *4*
  • Vtipná recenze :-D recenzent asi nemá rád Poláky
    Za mě v rámci Zombie akce ... aktuální top hra ... obří pokrok oproti DI
    v rámci parkouru .... mnohem kvalitnější parkour systém než ME:Catalyst (aspon dle bety)
  • Pánové, na alze bundle poslední kus se splatoonem a mariokart 8. Pravdu máte a zároveň nemáte oba - nintendo na peníze bylo vždycky a to říkám jako fanoušek, stačí se podívat, co udělali s Fire Emblem Fates/If. to že u nás je problém sehnat pořádný bundle je ale problém toho, že se na evropu kašle, kromě zásobení amiibo. Přesto bych tu radši bych tu viděl víc recenzí na nintendo než milióntou recenzi na nudu na pokračování od telltale
  • :D vtipne hodnoceni. Recenzent zrjeme hodne umiral.
  • Koukám, že tady někomu trhaj žíly hry, kde je třeba skill. Prej herní odpad... takovej denial. *15*
  • "Vizual a design sveta je v Xenoblade X pomalu to nejlepší co lze v openworldu videt"

    Vizuál / design týhle hry a vůbec většiny JRPG (pomíjím slabou technickou stránku, což je problém hardwaru) je hlavně velmi specifický. Objektivizovat jeho kvalitu je tudíž hloupost. Ne každého bere tahle stylizace - což jsou tvoje vlastní nedávná slova. Mě to třeba přijde vizuálně silně nepřitažlivý.
  • Pane kremser jste to vy?
  • Femto
    No srovnávat výborné Age of Conan s naprostým herním odpadem pro chorobo-mozky je docela odvaha :)
  • Femto
    Aspoň se podívej, jestli Nintendo vydělává/prodělává, než tu začneš šířit moudra ty trubko. Bundly jsou normálně v prodeji. Za 8K dostaneš bundle s Xenoblade na Alze. Splatoon bundle seženeš na Amazonu.
  • Veskoslav
    Dota 2 měla spuštění 2013, ale říká ti něco beta atd, ta běžela od roku 2011 mimo jiné a to mluvím o otevřené betě od července 2011, předtím ještě byla uzavřená beta. Poznáš to i pode toho, že máš v inventáři Bloodstone jako hráč, co hrál dřív než hra vyšla.

    A tobě, nekřiví se prsty, jak neustále drtíš DS v rukou ovladač? Ty už musíš mít křivé, že sotva můžeš psát rychleji než 20 znaků/minuta.
  • tak ja bych vesku za 2140 hodin v Dote po hlave nebil. Obcas se to takhle semele, ja mel svého casu v Age of Conan 390 dnu cisteho casu odehrano:) (cca 10 000 hodin:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit