Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • janchor
    Nerouhej se!

    (oprava: pochopil jsem to naruby, jako že Etherlords > KB, když samozřejmě platí, že KB > všechno ostatní)
  • kovar.jakub
    Doporučuju koupit 3DS a zkusit tahovky z 3DS i DS: Fire Emblem, Ghost Recon: Shadow Wars, Advance Wars, Age of Empires, FF: Tactics a další.
  • deridon
    trojka byla dokonce zadarmo na jedné české prodejně podobné gogu
  • Ja tomuhle chlapíkovi prostě nevěřím...tísíce a tisíce hodin hrál ufo...tisíce??? Velkohubý prohlášení, ale skoro každá featura co uvádí je HyperMegaCool, ale není to zrovna to co jsem žral a žeru na ufu..do dneška ho aspoň jednou ročně dojedu. Dopadne to asi tak jako JA:BIA. Asi částečně zábavná strategie, ale s originální atmosférou původního titulu to nebude mít nic moc společnýho...šanci tomu dám, ale rozhodně nejdřív jen warezem. Xenonauty už mám koupený, takže to zkusím vcelku s klidnou hlavou:).
  • miker17
    Lepší exot než imbecil(jako ty). *3*
  • USER47
    Kupodivu se takovejch lidí najde celkem dost. Koneckonců teď jsou ve vývoji tuším minimálně čtyři remaky/klony starýho ufa. Kromě toho oficiálního z článku jsou to třeba Xenonauts, UFO: Alien Invasion nebo UFO: Extraterrestrials 2.
  • Az se jednomu nechce verit, ze v dnesni dobe se najde nekdo, kdo se pusti do takoveto hry (ufoni, turnbased). Kazdopadne pro mne je to jasna koupe. Ukazky vypadaji opravdu skvele a pan vyvojar opravdu vi o cem mluvi. Navic hral evidentne, jako ja, puvodni X-Com. Moje penize maji uz ted jiste.
  • rancor1223
    Jo, vyloďování, hádám, že to opraví *1* Bude mi chybět ta "bezpečná vzdálenost od nepřítele" kdy loď přistála 3 metry od ufa *15*
    Sakra teď mám chuť dát si Enemy Unknown znovu!
  • Jako sorry, ale v druhé polovině hry, si svoje vypiplané vojáčky chráním jako oko v hlavě a není mi líto znovunahrání savu, kterýžto úkon, byl už sám o sobě v X-COMu hardcore ;) Navíc, ne vždy byla jejich ztráta zapříčiněna mojí chybou, viz. vyloďování . Jediná mnou tolerovaná poprava se konala po vytříbení psionických schopností jednotlivých vojáků *1*
  • rancor1223
    No já to dělal podobně, co tah to save a bavil jsem se skvěle *1* Každopádně zde jdu do Iron Mana! (a pokud možno nějaké limitky *3*)
  • Jeste jo, ale bohuzel je nas uz dost malo, holt casualove nas svymi pocty mohutne prevysuji.
  • presne tak kdyz udelam chybu a nekdo me tam chcipne tak je to proste cena kterou sem za to zaplatil, ne ze dam load a delam ze se nic nestalo, takhle se hned vytrati atmosfera ze hry.
  • Vsak rikal, ze na to bude rezim IronMan (asi neco jako HC).
  • no vždycky se najde pár exotů
  • kostejnesmrtelny
    Pokud vím, Commandos se mají dobře a nic jim nechybí *14*

    http://www.gog.com/gamecard/commandos_ammo_pack

    (trocha reklamy ještě nikoho nezabila)
  • Paulcz
    Neustále používat save/load není výzva a beze ztrát není radosti. Pamatuju kamaráda co první X-COMy hrál tak, že ukládal po každém pohybu s vojákem.. :) Kontinuální hraní, podle mě přináší daleko větší zábavu a že o něco přijdete to k tomu prostě patří. Akorát většina her na to není stavěná.
  • tohle bude nářez KONECNE pořádná TB strategie hrát furt dokola JA 2 heroesy civku je sice furt dobry ale chce to novou krev
    nemužu se dočkat
  • Neměla být reakce, omlouvám se. :)
  • Tak na tohle se těším. Hlavně mám dojem, že ten týpek je fakt nadšený pro věc. Snad se mezi vývojáři najde i podobný fanda Jagged Alliance. :)

    Btw. nevíte jak je to s hrami typu Commandos nebo Desperados (snad se to tak jmenovalo)? Jestli vůbec ještě něco takového existuje nebo to definitivně zmizelo na propadlišti dějin.
  • Tak na tohle se těším. Hlavně mám dojem, že ten týpek je fakt nadšený pro věc. Snad se mezi vývojáři najde i podobný fanda Jagged Alliance. :)

    Btw. nevíte jak je to s hrami typu Commandos nebo Desperados (snad se to tak jmenovalo)? Jestli vůbec ještě něco takového existuje nebo to definitivně zmizelo na propadlišti dějin.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit