Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přesně takovou reakci jsem čekal. Indie hry se daji většinou skvěle hrát na rozehraní klávesnice + myš, takže není moc důvodů proč si na tohle pořizovat další zařízení. Pokud sis nevšiml, tak herní scéna kolabuje a bude vznikat menší počet her s vysokými náklady, tedy nikdy nebude trh nasycen jen AAA hrami. A jinak tvé řazení podle žánrů na dobré/špatné upřímně nechápu. Nemusíš mít rád hopsačky, ale automaticky to takto hanět? Však můžu s výčtem pokračovat - Frozen Synapse, Sanctum, Inquisitor, Little Inferno, Dust, Bastion, Dust: An Elysian Tail, Surgeon Simulator... a ani jedno není hopsačka, takže vyvracím tvůj názor ohledně většinového vytváření plošinovek.
    • TheGGG
      no a co, vždy jsou to nějaké obdobné rádoby umělecké blbinky, klikačky, posouvačky atd. Nebo rádoby retro RPG, které nás vrací zpět do doby 16bitů. To je jak kdyby někdo usiloval o návrat ke komunismu.
      • jabbo126
        To snad ani nemůžeš myslet vážně...
  • The_Nameless_One
    To je Thief vážně tak špatný? Najednou nemám co říct, docházejí mi slova... Deadly Shadows byl jeden z nejlepších kousků, co jsem měl tu čest hrát...
    Zbývá už jen doufat, že vývojáře nakopnou negativní ohlasy z E3 (a pokud je pravda co píšete tak jich nejspíš nebude málo) a rozhodnou se nového Garreta od podlahy překopat, protože jestli se QTE do nějaké série vážně nehodí, pak je to Thief...
    • Faolan
      Vůbec bych se nebál toho ze Thief nebude skvělá hra... možná toho jen bylo letos na E3 tolik, že byli recenzenti už moc zmlsaní a na starou thiefovinu už jim nezbylo místo.
      • Tilwaen
        Optimisto.
        • Faolan
          Já jsem realista, Thiefoviny byly vždycky skvělá záležitost a ukázka vypadala poměrně zajímavě (a co s tuíkáním přez most?! ať ukážou co nejvíc aspektů hry). Nikdy mi nedali důvod jim nedůvěřovat a pokud mi dají nějaký teď, tak názor změním, ale s jejich kreditem by to musela být vážně pecka do čumáku.
          • Tilwaen
            Vtip je v tom, že to ve své podstatě nedělají ti samí lidé, co dělali předchozí Thiefy - jeden z důvodů toho, proč má ta hra dosud takové problémy, je její příliš dlouhý vývoj a především několikrát změněné vedení (= další překopání hry a opět prodloužení vývoje).

            "Nikdy mi nedali důvod jim nedůvěřovat a pokud mi dají nějaký teď, tak názor změním, ale s jejich kreditem by to musela být vážně pecka do čumáku."

            To samé, co Ty, jsem si říkala i u AC série. Jednička až Revelations byly pro mě jakous takous zárukou kvality, přesně jak říkáš. A co se nakonec vyklubalo z trojky? Opravdová pecka do čumáku. Tedy alespoň pro mě - vím, že spoustě lidí se AC III líbila, jenže s předchozími díly měla už velice pramálo co společného: naprosto odlišný a příliš zjednodušený herní styl, akční pojetí, snaha o masovost. Asi není lepší příklad toho, jak to vidím - ta hra sama o sobě nebyla špatná, špatné bylo její zařazení do AC universa v jejím pojetí v porovnání s jejími předchozími díly. Přesně tohle doufám, že se nestane s nového Thiefa - nemusí být špatný, ale bude to ještě TEN Thief?

            Nedělám si iluze, že by se z Thiefa mohla stát stejná ždímačka na peníze, jako je AC, ale nedělají-li to z velké části stejní lidé a vedení, tak po tom, co ukázali na E3 za veskrze akční prvky, Tě za onoho optimistu opravdu považuji.
  • Jestli se Thief nepovede, tak asi začnu držet hladovku... asi na žádný titul nečekám tak nedočkavě.
  • Proč tam není starej dobrej lightstone, ale nějakej trapnej cool zákal přes obrazovku. Já vám nevím, je to assasin creed převlečenej za Thiefa *13*
  • orbitka909
    Myslela jsem si, že by mohli takovéto skvělé hře udělat ještě lepší jméno... Budu si asi muset počkat a posoudit to sama, ale z toho, co píšete, jsem si na Thiefa nějak zkazila chuť. Mohlo mě to napadnout, že?
  • Veskoslav
    Cože? No nuda no:(
  • Chceli ste Thief, budete mať Thief. Prečo súdiť hru tak skoro či je nemastná či neslaná oproti konkurencii. Nová doba nové zvyky. Nehral som ani jednoho Thiefa (ak boli viaceré *1* ) ale stále o tom počuť aké to bolo skvelé a z pár názorov si utvoriť celok že môže byť slabá oproti konkurencii je nerozumné. Ak vyjde demo stačí vyskúšať a spraviť si svoj vlastný názor.
    • hra je jako umělecké dílo, nevím proč se vyhýbat starým hrám a nepřijmout je takové, jaké jsou? I staré hry stále baví, nemyslím, že je to nostalgií.

      Proč vůbec autoři mění to, co funguje? Nový engine mají, tak už stačí jen trošku zapracovat na AI (kterou měli ale Thief vždy výbornou) vymyslet nové levely a je to ... hlavně neměnit, co šlape jak hodinky.
    • Veskoslav
      No jo, ale to je to kouzelné, jestli vyjde demo;)
  • Hehe, musím se přiznat, že se mi líbí, co TheGGG dělá. Stejně tak jako kdybych nebyl já, tak bych ji přál, abych byl já, si přeji, aby TheGGG byl ten, kdo si přeji.

    A ono vskutku je všechno větší zábava, když když si to představíte jako hru grandióznější než život sám.

    Jako bonus bych rád řekl, že doufám, že Thief jen potvrdí starou známou stealth delusion.
  • Hrozne neprijemne se to cte. Jak kvuli obsahu, tak kvuli forme.
  • Rhulad
    Je smutné, co je v této době považováno za klenot. To už vám stačí tak málo?
    • to ze thief bude debakl je asi jasny, nechapu ale proc se tady porad opakuje ze dishonored byla nejaka skvela hra ? To si myslite ze cim vic se to bude opakovat tim se to stane jednou pravda? Takle prehypovanou hru sem dlouho nevidel a výsledek? Kazdej vi. Nejvic lituju toho ze sem si to koupil pac sem touzil po zazitku.
    • Ano, je to tak.

      Kdysi jsem vyjádřil podobný názor. Konkrétně, že "Dishonored je dobrá hra pouze podle dnešních měřítek a ve srovnání se svými ideovými předchůdci nesnese". Takže jsem řekl to, co ty, ale jemněji.

      Funny, že stačí, aby jsi to vyjádřil hruběji a už jsi zlý troll. *1*

      BTW sleduji, že v poslední době vskutku tvoříš protiVeskoslavovskou opozici v diskuzích a za to ode mě palec nahoru! *3*
    • Pethulla
      tak někomu stačí Dishonored, jinému zase Dark Souls
      • TheGGG
        Oboje jsou to dobré hry, ale do uncharted série mají daleko.
    • Malleth
      Víme že Dišonorda nesnášíš, ale to nemění nic na tom že to je k*rva klenot a DLC taky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit