Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vím že je to trochu mimo ale proč nemuže být na výběr za jaké zvířátko budete hrát, třeba já mám radši kočičky nebo malé pejsky, nebo taky morče. Vlčáky moc nemusím...
  • Ano, stačí, ale to chceš po "stádu" moc...ti nad tím moc nepřemýšlí a prostě pošlou dalších 50e rok co rok jen aby mohli pařit...nic víc...nějaký nadhled, to jim asi moc neříká...
  • CoD sérii hrají dva typy lidí-malé děti co si myslí,že takhle vypadá skutečná válka a lidi co nemají na hry čas ani náladu a občas se prostě chtějí vybít primitivním střílením :)
  • vetsinou se cod zesmesnuje kvuli singlu, skus si najit na youtube duty calls, je to sice parodie dovedena do extremu ale zhruba vystihuje o co v cod jde
  • Ja nevyhral, me je to ukradeny. Ale jestli to tak ma byt tak ne kvuli +- ale kvuli tomu ze vim ze prodejnost nema s kvalitou zadny spojeni, spis naopak.
  • Interpunkce není taková hrůza jako do očí bijící y/i . Ale v dalším postu tu chybu udělal, takže tu část pochvaly beru zpět :-)
  • Proč ten sarkamus? Nejsem fanboy ničeho. Cod jsem hrál naposledy kdysi MW. Teď už mě hry tak neberou a taky nemám tolik času. Takže převážně příležitostně ftp jako GRO, TF2 atd. Vlastně je celá tahle debata zbytečná, protože budou vždy dva tábory. Podle -/+ jsi vyhrál ty, když to bereš takhle soutěžně, takže můžeš být spokojený;-)
  • Z velký části tu hodí především gumy napříč generacemi - žádný nasazování řůžových brýlí. Snad je to debilita lidská nebo jen česká, ale srovnání inteligentního, vyzrálejšího, dospělejšího, zanícenějšího a odbornějšho kvocientu uživatelů na základě toho, co hrají, je stejná střízlivou promyšlenost postrádající chujovina jako snaha o Cod tvrdit, že je to opus magnum herního průmyslu.
  • nejsem čech; problem projektu reality bude asi už jenom to, že ma jako zaklad engine bc2, tedy bude od zakladu špatne, ale nechci soudit když jsem to ješte ani nevidel.
  • Tvrdím, že si to nekupují hráči jako my, ale lidi, co mají PC kvůli facebooku, twiteru, občas kouknou na e-mail, možná koupí něco po e-bay a nějakou tu hru si pustí 2x za měsíc. Nic jiného ani neznají a nepotřebují. Jsou to občasní (causal?) uživatelé.

    Já, který vyrůstal s 386 se k takové mase nepočítám.

    Možná je to problém generační. Vidím na svém bratrovi, jaký je zapálený do aut. On snad ale vůbec nechápe smysl funkce motoru, složení a funkci olejů....jediné, co ho zajímá jsou spolery, litá kola, Led světla pro denní svícení. Audio je pro něj důležitější, než motor zahřát klidnou jízdou.... a tak to bude i s hrami.
  • Radioaktivni_surikata
    V dnešní době je člověk rád za skoro jakoukoliv práci. To platí i v herním průmyslu. Studia se slučují, zavírají, propouští se a šetří se všude. Byl bys blázen, kdybys odešel ze studia, co chrlí jeden prodejní hit za druhým. Před deseti lety by platilo, co jsi napsal. Já na pracáku dobu byl a nakonec jsem měl docela kliku, že jsem našel rozumenj flek. Ne všichni ji měli jako já...
  • Ou nou, snad nekdo fanbojovi nesahl na hracku. *15* Bez si radsi hrat codsrajdu, bude to win-win pro nas oba. *3*
  • touhle češtinou moc hráčů nepřilákáš, nehledě na to, že Project reality zašlape všechny tyhle hry do země. Jen co budou venku a hratelný všechny mapy
  • "Black Ops 2 ted sice ukazal asi nejlepsi vubec" Tak a dost. Tohle už neni ani trolling...
  • Osviceny
    Je sice hezké že vy a vám podobní umíte nadávat, to vám vskutku jde (nic jiného asi taky neumíte), ale že by jste jako civilizovaný člověk podložil své nadávky argumenty ? to je na vás asi těžké diskutovat na úrovni že ?? Vy prostě vyzvracíte tunu nadávek a myslíte si, že jste king, ale schopnost inteligentně argumentovat postrádáte, vy a vám podobní raději nepřispívejte do diskuzí, uděláte lidstvu službu
  • Já myslím, že se kravaťáci stojící za vydáváním CODů nudí a zkouší co jim lidi všechno sežerou. A až to zase koupí x milionů lidí, tak se od srdce zasmějou. Otázka je co příjde příště. Doufám, že bude možné hrát za kulku, to by mohla být sranda.
  • Posuzovat něco podle popularity je prece naprostej nesmysl. Schvalne se podivej co je v rozlicnejch odvětvích nejpopularnejsi a rekni si jestli je to zaroven i to nejpropracovanejsi. At uz je to hudba, auta, film, technika atd. atd. tak všude je nejpopularnejsi to co je nejlíp stravitelny siroky mase zatímco produkt kterej je kvalitnejsi ale potřebuje inteligentnejsiho nebo muzem rict zanicenejsiho uzivatele si najde jenom tu malou skupinku nadsencu. A prave proto to tu CoD není popularni protože sem chodi z velky casti nadsenci kteří jednoduchy hry uz prerostli a potrebujou hru která jim da vyzvu.
  • Nesedí to spíš tobě. V potravinářství končí většinou touha po kvalitě u prvního regálu se slevama, ale herním průmyslu určitě kvalita s prodeji souvisí. Kdyby ne, prodeje by určitě byly, ale ne tak masivní. Podívej se třeba na Duke Nukem. Trademark s potenciálem jak prase a co z něj zbylo.
  • Takže tvrdíš, že si to miliony hráčů kupují jen tak aby na to pak mohli plivat na diskuzích jak to stojí za prd? Nejde jen o CoD. Jde o hry obecně. Máš možnost si vybrat z množství titulů, tak proč ta nenávist k jedné značce? Koupil jsem si třeba GW2 i když spousta lidí říká jaká je to sra*ka a baví mě to a takových je spousty. Moje žena třeba ráda hraje heroesy -jestli se nějaká hra opakuje víc tak ji neznám - a ač heroesy nemusím, respektuju to. Protože jde na prvním místě o zábavu a hodnotit inteligenci podle toho co hraješ, to si snad ani nezaslouží komentář.
  • Ehm pravopisu? Nejsem zrovna clovek kterej by na pravopis na netu dbal a ani bych se spousty chyb vyvarovat nedokazal ale i ja vidim ze například carky ve vete tam strili jak ho to napadne. :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit