Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Happy_Hippo
    Dalsi priklad toho jak aways on-line prinasa skvele moznosti pre hracov

    http://www.eurogamer.net/articles/2013-06-13-poland-and-portugal-not-supported-at-xbox-one-launch-importing-near-ruled-out

    Ja som bol tolerantny vzdy, vzdy som hovoril kazdemu nech si hraje na com chce, ved kazda konzola je tu na hry a nema zmysel riesit ktora je lepsia atd atd... No teraz musim povedat, ze ten kto si kupi nove Xko je uuuuuuuplny NEinformovany kkt krizeny s ovcou..... s prepacenim
  • Happy_Hippo
    Inak haluz a naozaj dobre odstrasujuci priklad toho kam to Microsoft az dotiahol s tou ich super DRM politikou je dobre vidiet na tomto:

    Co ak teraz dostane hrac od MS ban za nejaku blbost?

    Tym mu defakto odpalia konzolu na dialku, kedze si nespusti uz ani len SP hry... To naozaj nemam pocit, ze by som za 500 eur dostal konzolu s ktoru si mozem robit co chcem, ale ze si za 500eur od vsemocneho Microsoftu konzolu POZICIAM a som odkazany na to, co sa mi uraci DOVOLIT ooo sam velky MS... N A-S-R-A T!!!!!! *16* *16* *16*
    • To by se mohlo stát jen na Slovensku...Já hraju na Xboxu už několik let online a v životě žádnej Ban ani nic podobného jsem nedostal, takže takové kecy mě fakt vytáčí do běla.
  • Nic proti, ale zmíněnou funkci rozdělení obrazovky na dvě části (v textu tuším zprávy a výsledek sportu) už mají televize hezkých pár let. Myslím že se jmenují PIP a PUP.
    • a stejne to nikdo nikdy nepouziva *1*
      • Celkem bezne hraju na pulce obrazovky a na druhe koukam na telku, kdyz me ani jedno moc neba. :)
        • A proc se chovas jako ovce a nedelas misto toho neco, co te ba?
  • Robotron3
    No, cloud pro herní výpočty je výbornej. Takovou hru si koupíte, hrajete a jednoho pěkného dne, až vyprší podpora a rozhodnou servery zastavit, si už nezahrajete. Geniální :)
    • Protože si člověk nekupuje hru ale platí si službu a to je právě na pytel
      • Robotron3
        Moje polička je plná her krabiček zleva doprava a odshora dolu. Žádná služba mi tam nesmí... *2*
  • Happy_Hippo
    Tak nejak nechapem, za co si ten Microsoft akoze ziskal to + ? Za PR kecy o Klaudu ale ked sa ho clovek spyta, v com realne vyuzivaju ohlasene hry cloaud tak nedostane odpoved? ...

    Co ak sucastne poziada o ten vzdialeny straaasne narocny NASA vypocet tak milion konzol? Roztavy to servery? Spadne hra? Zhorsi sa hra? ... To ma byt akoze ten benefit? Nehovoriac o tom, ze tuto blbost bude mat aj Sony ktora ale nevyzaduje neustale on-line pripojenie...tak potom o com?

    Alebo si MS ziskal plus tym, ze povedal, ze chceme Kinect a ani o tom nevieme?....

    Jedine co ma zaujalo je vraj to, ze Ryse vyzera graficky lepsie nez vsetko od Sony dohromady... Ale ani to sa mi nejak z videi nezda.

    Najvacsi vtip MS bol ze "Xbox was build by gamers, for gamers" ... na tom som sa fakt dobre zasmial. TV a DRM snad uplne na vsetko chce rozhodne kazdy hrac....
  • "Spousta lidí si navíc pochvaluje, že Xbox One je více next-gen, poněvadž Ryse prý vypadá graficky lépe, než cokoliv na Playstation 4."

    Kdyby řekli že je víc next-gen, protože kinect je jedinečný hardware, který ostatní nemají, a konečně funguje (ať už je to pravda, nebo ne), tak bych to ještě bral. Tato argumentace však znamená, že Microsoftí strategie je na ekonomickém poli správná, protože je jedno jaké svinstvo uděláte, lidi vás budou stejně zbožňovat.

    A aby si někdo nemyslel, je to sice příklad na Microsoftu, ale vlastně to platí u většiny firem, včetně SONY. Jen je z toho člověku tak nějak smutno:\
    • Robotron3
      Z toho co jsem viděl, uplně nejvíc next-gen zatim vypadá Gran Turismo 6 na PS3 *15*
    • Black_Hand
      press Y to Ryse!
  • Paul_cz
    těm kecům o cloudu může věřit jen naivní idiot, sorry
    • A HTML5 to podporuje?

      Soráč, tenhle buzzword už nefčí. Teď je v módě cloud.
  • nevim jak vy, ale ja nechci all-in-one multimedialni zazrak, ale konzoli na hry *4*
  • cumpi3
    Ne díky, masturbujii a kinect by mě u toho špehoval...
    • obavam se ze na xboxlive se banovalo uz i pro min *4*
    • Tohle je asi jediný důvod, proč bych si to koupil *1* Když už, tak už!
    • Od té doby co mám Xbone ,zvládám se ženou po akci pomazlit a ještě stihám upload na net
    • Nevadí možno že za to budeš mať achievement :D :D :D
    • promitac
      To je pre niekoho mozno plus, rozne exibicionisticke sklony atd *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit