Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Promiňte ale ten člověk je namyšlený, arogantní ignorant. Jeho komentář nestojí za starou belu... Vystupuje jak mistr světa s nohou přes nohu, rukama hází jak největší snob. Když už si někoho pozvete , tak ať se chová před kamerou jako člověk. Je mi z něho nablití, toho potkat v hospodě už ji má...
  • Jack1947
    Tak aspoň víme na čem s tebou jsme... "Sporťáku". *15*
  • ucho
    Pochopili. To jen ty jsi zaslepený a děláš to, co říkám. Zde se pokusím Fuku citovat: "Já jakožto nesportuju ani se nekoukám na sport... že bych hrál počítačovou simulaci sportu, to mi připadá jako debilita..."

    Poznáš ten rozdíl ve vyjadřování? On mluví o sobě, jak to vnímá on. On nenazývá každého hráče sportovních her debilem, to sis tak jen vztáhl na sebe, nesmyslně. Prostě řada lidí zde neumí akceptovat, že má někdo na něco jiný názor (včetně tebe) a vnímá to jako útok na svůj názor, popřípadě na sebe. Přitom Fuka se vcelku jasně vyjádřil, že mluví o sobě... Takže pokud to tak jasně dokážeš formulovat i za sebe, prosím. Ale obávám se, že ty budeš právě ten typ, co by se raději navážel do těch ostatních, že něco hrajou...
  • Mart9
    Obávám se, že jsme se tady úplně nepochopili. Mně nevadí, že se mu sportovní hry nelíbí, to je snad jasné, že má každý jiný vkus. Ale dotklo se mě, že hned řekl, že hrát sportovní hry je debilita. Proč? Vždyť stačilo říct, že ho ty hry a sport nezajímají, nelíbí se mu a jsou nereálné, ale nemusel hned každého hráče sportovních her nazývat debilem. Tak jsem tomu, co řekl, rozumněl já.

    Schválně si počkám na nějakou recenzi na hru a napíšu pod ní, že hrát tuhle hru, je debilita. A uvidíme, kolik budu mít mínusů. Samozřejmě hodně, protože takový komentář není na místě. A to se bude týkat jen jedné hry, on to směřoval na celý žánr s desítkami milionů fanoušků.
  • ...evidentne niekto, kto si nestrekne do textilu zo sucasnych recyklatov, lebo ma nieco za sebou a nieco aj dokazal, bude v dnesnej dobe odsudeny na smrtiacu kritiku zo strany anonymnych geniov s bohatou historiou v prehliadaci. Pan Fuka bude urcite zdrteny nepriaznou v hodnotnych diskusiach...
  • Paul_cz
    Výborně napsané hry jsou pro mne např. Fallout 1/2/NV, Deus Ex 1/2/3, Planescape Torment, Baldur's Gate, Vampire Bloodlines, Witcher 2, Mafia 1/2, MGS série, Sleeping Dogs, Dishonored Brigmore Witches, Mass Effect, Dragon Age, Spec Ops Line...těch her se najde dost.
    Knihy mi jaksi neposkytnou interaktivitu. Hlavní výhoda her je možnost ovlivňovat děj. TO je to co je liší od jiných médií. A hry které tuto možnost využívají nejvíce, jako právě New Vegas nebo Vampire nebo Witcher 3, jsou ty nejlepší hry které se dělají. Aspoň pro mne.
  • Dobrý den. Pan Fuka už není fajn. Je to hipisácký Hulán. Ten člověk se už zbláznil. Dělá se mi z něj nevolno.
  • Fuka je fajn.
  • ucho
    proč tomu odporovat? je to prostě jeho názor. tak to vnímá on. to neznamená, že se sportovní hry nemají dělat a že nikoho nebaví. přijde mi, že lidé mají stále problém akceptovat názory ostatních a v momentě, kdy se s někým názorově rozcházejí, berou to jako povel k útoku. já třeba nemám problém s příběhovými AAA hrami a co? neberu mu, že jeho takový věci nebaví... jinak řekl bych, že si moc dobře uvědomuje, že svými názory na hry může být za exota...
  • MickeyMutant
    Těžko se člověku bude líbit simulace něčeho, co ho v reálu absolutně nezajímá. To je jako bys chtěl po pacifistovi, kterému se dělá špatně v letadle, aby ocenil World of Warplanes.
  • ja to pochopil spis tak, ze mu vsechny simulace pripadaj chaby, ale ze nejaky vychytany by se rad dozil, cas mezitim si radsi zkracuje s necim, co si na nic nehraje
  • Mart9
    Prej že hraní simulace sportu je debilita *8* *16* *16* Ten člověk naprosto ztratil můj respekt. Jsem čekal, že alespoň Petr zkusí odporovat...
  • No aspoň že tak. Stádní mentalitou této subkultury sice pohrdám, ale v rámci ní jsi skutečně napsal standard. Béééé bééééé...

    Já si tě z diskusí vůbec nepamatuju, splýváš s těmi šedými masami. Takže nevím, co jsme řešili v minulosti. Ale pokud se ti stává často, že nepochopíš pointu přirovnání, tak ano, tehdy se může stát, že se rozhodnu jen se trochu na tvůj účet pobavit, namísto normální diskuse.

    *3*
  • nekromant33
    Ano, slova jsou anglická, jejich seskupení avšak parafrázuje meme, takže klid.

    edit: a pokaždý když reaguju na tebe, vždycky si z celýho postu vybereš jednu věc, která s vláknem nesouvisí, zvláštní
  • Jej, tak jsem si to poslechl celé... Co má ten Fukův takřka hodinový monolog na téma filmů, hudby, knih a starých her k*rva společného s E3 2014?!
  • Jack1947
    A taky říká že je STEAM omezená a agresivně vsunutá platforma/služba? *2* *15*
  • Určitě by se našly, třeba taková Spec Ops: The Line byla výborná. A řada her sice neexceluje příběhovou linkou, ale dobře a promyšleně pracuje s tématem a motivy (Deus Ex - původní i HR, svým způsobem i Far Cry 3). Že si většina her vystačí s druhořadým fantasy crapem nebo vývarem hollywoodských agitek, to už je věc druhá a do jistý míry si za to můžou i hráči sami.
  • To měla být angličtina? *4*
  • jj je srandovni
  • Jenze ktera linearni tunelova akcni hra ma dobre napsany pribeh? Vzdycky je to beckove klise hrdiny, ktery nekam putuje a vsechno kolem sebe pobije.Trochu se tomu vymyka heavy rain. Vymykaji se tomu i nejake stealth hry, ale jejich pribeh toho nijak nevyuziva a nijak nevynika. U RPG je to to same, jsou zalozeny na masivnim zabijeni. Ne ze by neexistovaly beckove akcni filmy rambem pocinaje, ale nutno filmu priznat, ze umi prinest i daleko hodnotnejsi pribeh a to ani film neni nejlepsi medium na vypraveni pribehu. Tomu proste dnesni hry neumi konkurovat, takze je imho lepsi, kdyz se hra spis nez na pribeh zameri na hratelnost. Zajemcum o pribehy bych radsi doporucil cist knihy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit