Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho
    Tvůj příspěvek by dával smysl, kdyby Fuka nehrál současný hry, jenže on je hraje a ve věcech, co vyjdou, přeci jen jakýsi přehled má... To, že má ohledně her trochu jiný vkus, už na to nemá naprosto žádný vliv.
  • Dává to asi tolik smyslu, jako zvát si do diskuse o nadzvukových stíhačkách bratry Wrightovy.
  • N7N7
    Je to holt sleepless. *4*
  • Paul_cz
    Jak mám Frantu rád a FFFilm čtu už snad dekádu, tak mě nikdy nepřestane fascinovat jak moc se s ním rozcházím ve vkusu na hry. Tam kde Dark Souls je pro něj maximální hranice příběhovosti kterou je ochoten akceptovat, pro mě ta hranice začíná. Čím víc příběhu, tím lépe, samozřejmě pokud je dobře napsán, a ideálně i rozvětven. Proto je můj královský žánr otevřené RPG stylu Fallout New Vegas nebo nadcházející Cyberpunk 2077 a Witcher 3. Dark Souls 1/2 jsem dohrál a bavily mne, ale jsou to pro mne "jen" solid 8 out of 10, přesně kvůli absence výraznější narace a nulové možnosti ovlivnit děj. Jsou to pro mne spíš akční hry než "pravé" RPG.
    A procedurálně generované záležitosti mě nezajímají už vůbec. Potřebuji ve hrách "creator's touch".
  • nekromant33
    Možná by sis měl uvědomit, kolik toho dneska vychází, ať už her nebo knih, pak si odečíst ty, které za zahrání nebo přečtení vůbec stojí, pak si přidat proměnou ve formě volného času běžně vytíženého člověka, v tomto případě v první řadě FILMOVÉHO kritika a také překladatele, který je zván jednak protože má co se herní scény velmi dlouho historii a to jak tvůrčí, tak i jako přispěvatel pro weby či magazíny píšící o hrách a za druhé také dlouholetý známý redakce Games. Uff, krásný souvětí, zcela zbytečný, protože OP je mimo..
  • SalemCZ
    ty taky máš čas všechno sledovat vid?
  • nekromant33
    Fuku chci časteji, ten člověk mě baví.
  • tak poláček byl očividne ospalej hned na začátku a nebyla to chyba hosta
  • Aka fuka...
  • Tak příště můžou pozvat tebe, abys pohovořil o současné produkci. Moc rád se na to podívám ;)
  • Inquisitor
    I ta Julka to zabalila :)
  • Amylee.Anderson
    Prý se dospělý jedinec dokáže soustředit na jednu věc 45 minut. http://s30.postimg.org/dat21ox5d/covesmirdals_FF.jpg
  • "nechápu že ho někdo pozývá"

    já zas třeba nechápu slovo pozývá...
  • Souhlasím s Dirterem. Pan Fuka BYL internetová celebrita, ale to už dávno neplatí. Bohužel jeho neznalost není jen v oblasti dnešních her, ale také třeba zahraniční seriálové tvorbě apod.. Možná si to ani sám neuvědomuje, ale i množství jeho "kdysi obdivovatelů" z něj má spíše legraci. Naopak musím pochválit Aleše Smutného, toho si važte :))
  • Bez jakehokoli hatu či flame startingu pan Fuka pusobí stále více a více jako kulturní barbar(viz. nečtu,nehraju 80 % současné produkce atd.) a nechápu že ho někdo pozývá do současných podcastu a jiních herních události kde má vyjadřovat svuj názor i když o látce kterou rozebírá většinou neví ani prd.
  • bude další Oneman show?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit