Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tilwaen
    Já s ním zase naopak nesouhlasím. Mně třeba velmi zajímají názory Františka Fuky na hry jeho pohledem jako by "ze zákulisí", kdy se zabývá spíš technologiemi, které za dílem stojí, než hrou samotnou.

    Konkrétně třeba s těmi procedurálně generovanými algoritmy má pravdu - je to téměř až nepředstavitelné, dokázat vymyslet takový algoritmus, který nejenom že generuje uvěřitelné prostředí (dnes již jakýsi standard), ale generuje i vlastní herní mechanismy. Jak pozná, že to, co vytvořil, je hratelné a zábavné? Obměna algoritmu, samoučení? Nakousl další zajímavé téma.

    Podle mě má pan Fuka názory relevantní ke hrám a je tedy hostem na správném místě; chápu ale, že ne všechny hráče tyto "zákulisní" informace zajímají. A v neposlední řadě také souhlasím s Tebou, že Aleš Smutný odvádí skvělou práci.
  • LOL, ten bordel pod tím stolem...
  • Super, Fuka ma velmi kvalitni nazory. Souhlasim s nim prakticky ve vsem, Dark Souls je vynikajici hra zamerena na hratelnost ke ktere se mohu vracet, Zaklinaci jsou zajimavi, ale nebavi me je hrat dlouhodobe a Mass Efect me taky nebavil.
  • ucho
    njn, na střední škole má člověk tunu času, to jsem taky ještě četl knížky :D
  • nekromant33
    wow, much pseudointellectual, such bullshit, amaze

    nehledě na to, že jejich názor na stíhačky, pokud by byli na živu a stále se o letectví zajímali, sem tam nějakou stíhačku postavili, sem tam se v ní proletěli, byl zcela relevantní
  • Vzkazují, že jsou jimi naprosto fascinováni a snímek Top Gun, sledují alespoň jednou do měsíce.
  • Studium střední školy mi dává relativně velké množství času abych byl herně,literárně a filmově zdatný minimálně do té míry že dokážu mluvit o současných trendech a zároveň mám znalost jejich kořenů a kultovních děl
  • Tak se omlouvám že pocházím z oblasti s bohatým nářečím a chybička se občas vloudí,ale ruku na srdce copak kluci popř. jejich hosté nevypotí nějakou gramatickou perličkou.
  • Vzhledem k tomu, ze oba jsou pomerne rozumni, nebylo by to asi tak zabavne, jak bychom si prali :D
  • Paulcz
    Fighclub.. vzhledem k názoru na Kingdom Come bych docela rád viděl slovní souboj Fuka vs Vávra :)
  • Paulcz
    Já bych chtěl vědět názor bratrů Wrightových na stíhačky..
  • Keyz
    Přišel začal kecat, uspal psa, kecal dál a odešel...

    Ale jak jsem psal. Borec tomu rozumí a je vidět, že se o hry hodně zajímá a má velký přehled. Odpovídal bez keců okolo a jasně.

    - Souhlas s ohledně KC. Klidně to může být nuda v Brně, ale věřím, že to bude věrohodné něco jako Mafie. Nic extra realistického ale stále oproti konkurenci hodně "realistické". Kdyby byl celý tým WH mimo, tak by to takto daleko snad ani nedotáhli.

    ! Borec si donesl velkou zásobu chlastu aby mohl kecal dál a zlí lidé v reakci ho vyhodí předtím než to stihl spotřebovat! *16*
  • Jack1947
    Opravdu nechápu hejt na Františka Fuku vždyt má svůj názor ne a že ho moc nové hry tolik nebaví a má radši starší hry, které ho nevedou za ručičku. No co tak je větší nostalgik, někomu to zřejmně vadí... že asi nemá stejný názor jako ostatní. *7* Proto je přeci svoboda projevu ne, vyjádřit se a nebýt zato kárán nebo hozen do báně. Vávru taky kolik lidí nemá rádo, jenže jim nezbývá nic jiného než se s tím smířit, pokorně dát ocas mezi nohy a skrábat dřeváky podlahu páč to je jediné co umí... a být rádi že jsou rádi. *4*
  • ucho
    ten můj výmysl jsem si vyvodil z tvého požadavku na "výborný přehled" a toho, že ti nestačí, že Fuka hraje hry i v současnosti... *3*
  • "Fuka je hráč a hraje hry, tedy o nich dokáže mluvit" Wow. Kdo by to tušil.

    Nikdy jsem nepsal, že má znát všechny hry. To je tvůj výmysl.
  • to vis ze to ma cas clovek sledovat, je ovsem jenom na nem jak si cas rozvrhne. Vymluvy typu nemam cas jsou naprosty blbosti. Ovsem pokud si ve 23 letech upichnes haranta a zaradis si se do otrockeho kolobehu spolecnosti s tim ze v 19:30 jsi rodinne pripraven sledovat ordinaci v ruzove zahrade, tak to toho moc asi nevysledujes.
  • ucho
    Jenže Fuka má o moderních trendech ve hrách velmi dobrý přehled, jen ho většina her z mainstreamu příliš nebaví, protože zjevně není na filmové AAA hry... Fuka je hráč a hraje hry, tedy o nich dokáže mluvit. Že ty bys to chtěl kádrovat přes znalost všech her za posledních pár let je nesmysl...
  • ta valecna lod v tom golfu je mp mapa z battlefield4
  • novy trendy zna, a jsou to sracky, tak nehraje "trendy" hry, ale ocenuje na nich spoustu jinych veci (scenar, dynamiku, stylizaci, hudbu...)

    pseudovolby od bioware v jejich rpg (dragon age, mass effect) popsal do puntiku presne, jenom naivni konzolisti veri tomu, ze tam o necem rozhodujou
  • Já věřím, že bratři Wrightové by taky nebyli úplně bezradní. Vtip je v tom, jestli se lidem má nabízet "jakýsi přehled" nebo "výborný přehled". A brát přitom v úvahu, že E3 není o tom, jak se za poslední doby ledové bastlily hry na ZX Spectrum (o čemž ví Fuka první poslední), ale o tom, co jsou nejnovější trendy ve hrách. "Jakýsi přehled" není úplně ta správná kvalifikace.

    Na druhou stranu, jsou i mnohem, mnohem horší lidi, než Fuka. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit