Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • komu vzdáváš "hold"?
  • Izmæl
    Protože to vypadá hodně hustě. :)
  • ZvacA
    To je sice pravda, ale "hra" pojímá i výzvu a tady jsou rudokabátníci docela slušní paňácové, kteří tak nějak dělají své reálné předloze ostudu. :D
  • BoB.2
    Filmy a seriály maj nejlepší.
  • Hra je snad jeste horsi nez jsme predpokladali :(
  • "realne by si nas milej indian ani neskrtl" Proto se to jmenuje hra.
  • Souboje jsou fakt ranou pod pas logice, realne by si nas milej indian ani neskrtl. Ledaze by byl mnohem sofistikovaneji bojujicim hrdinou, coz jak se zda nehrozi.
  • calwin
    tak bojový systém... grafika je tiež dosť podobná neviem či to náhodou nebeží na rovnakom engine... celé sa to hýbe dosť podobne... zatial ti však nemôžem povedať čo všetko lebo som jedno ani druhé nehral ale presne na tie siete som narážal :D to je prvé čo ma upútalo na watch dogs aj na ac 3
  • Shaker
    Prvni AC, ktery me opravdu laka takovym zpusobem, ze ho koupim (snad to pujde na klavesnici a mysi hrat v pohode). Ostatni dily sly bohuzel mimo me, ale tohle si ujit nenecham.
  • V kazdy hre, ktera se sestava z nekolika odlisnych mechanik, moznosti a miniher, nekoho neco otravuje, a jinemu se to zase libi. Hlavne aby klady cele hry prevazily nad jednotlivymi zapory, coz kdyz vidim mesta, tak zase mam k AC3 hned optimistejsi ocekavani.
  • docela se obavam, ze ty namorni souboje budou stejne tupa mezihra, jako byl tower defense v predchozim dile, proste budou akorat otravovat
  • Hairy_Ass
    No, napsat si do profilu, že je DYSgrafik, může každý... A člověk by se měl chtít zlepšovat a ne napsat alibisticky: "Jsem debil, ale je mi to jedno, tak se s tím všichni smiřte."
  • SirArag
    Taky jsem dysgrafik, ale tolik chyb se mi snad nikdy do věty nasekat nepodařilo.
    Alespoň jsi nenapsal "vydeo" :)

    Abychom se správně pochopili - nemám potřebu každého upozorňovat na chyby a nemyslím, že je nutné, aby byl každý češtinářský mistr, ale nějaké základy by měl znát snad každý, ne?
  • Kéž by dnešní města vypadala alespoň tak útulně, jako Boston na videu.
  • S autorem článku nemohu úplně souhlasit. Tohle je první video AC III, které vypadá k něčemu. Zatím bylo každé víc odrazující než předtím (běhání po kamenných stromech, povraždění anglické armády v poli, bitka speed-boatů s plachtami...).
    Město jako první vypadá alespoň trochu normálně. Až na assasinův obleček, který je tam jak pěst na oko (jak už se tu psalo).
    Jestli se ale nevytáhnou alespoň s jedním videem, kde by Connor vraždil někoho jiného, než pravidelnou britskou armádu, tak si celou hru mohou vetknout kamsi. Osobně bych doufal ve speciální misi, jejímž cílem by bylo inhumování bandy za indiány maskovaných buranů, kteří znehodnotili dodávku čaje... v Bostonu to tuším bylo... *3*
  • Ale objektivně dodávám, že jsou ty animace z těch lepších v dnešních hrách, to rozhodně. Největší trapas si totiž zase způsobil Crytek s novým Crysis. Pořád se nepoučili a raději upřednostní pokročilejší shadery...
  • Ta hra bude super a ještě lepší bude, až se angláni s příchodem prvního DLC naučí, že muškety nemusí sloužit jenom k bodání…
  • Ono ho*no v trávě je bohužel opravdu dost nenápadné...
  • Já teda krásně plynulé animace v té ukázce moc neviděl. Bez Euforie podle mě tvůrci nedrží krok s tím, co už jsme mohli vidět například v RDR. Osobně nechápu, proč dnes Euphorii nemá každá druhá hra. Příjde mi to jako malá herní revoluce, kterou všichni ignorují.
  • Nejlepší je, jak skočí před zraky desítek lidí do slámy na povozu, aby hned v zápětí vyskočil a lidi se ani neohlídli...nedodává to moc na uvěřitelnosti scény. A se souboji souhlas.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit