Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hairy_Ass
    U mě je to přesně naopak. Město (Boston) se mi z ukázek líbilo. Sice tam nikde nejsou megapaláce a katedrály jako v evropských metropolích, ale působilo to na mě živým dojmem. Naproti tomu mě nijak nepotěšily "jachtařské závody" s válečnými plachetnicemi.
  • Veskoslav
    Jedno nechápu. Po prvním zabití Brita by Connor visel do týdne s tím svojim nenápadným "ohozem". To autoři vůbec nedomysleli.


    P.S: Snad to nebude je v Brotherhood, kdy jsem směle mohl naběhnout do 10 nepřátel, dvou těžce ozbrojených rytířů a přežil jsem to. To mě pak už ani nebavilo.
  • xixixao
    Souboje vypadají pořád stejně (napadá vždy jen jeden, ostatní čekají), jsou slyšet rozhovory odevšad, takže není vůbec poznat, kdo kde mluví a nejhorší je, jak je pořád neviditelný - tohle možná dávalo smysl v jedničce, ale dokážete si představit, že by si v téhle době stoupl takovej maník mezi dva osadníky a oni jen tak klábosili dál? Nevím, co si autoři nastudovali, ale takhle oblečený poloindián by měl pozornost všech kolemjdoucích na každém kroku...
  • Izmæl
    No, já tam vidím teda jen jednu věc, kterou si nejspíš WD pobralo od AC, a sice, že kolem Connora lítají takové ty sítě, přesně jako kolem Aidena, když vytáhl mobil a začal hackovat. Jaké jsou když tak ty další?
  • DangerousDave
    čo má človek z pekného mesta a dobrého technického spracovania keď sa všetci nepriatelia rozhodnú spáchať samovraždu na vašej sekere.
  • Hairy_Ass
    Nic, ale na to, že neustále prosíš o češtinu do her, tak je to docela trapný. *1*
  • naprosto s tebou souhlasim :D mel by mit treba mestansky oblek anebo prestrojeni za anglickeho vojaka
  • Tikov
    Utíkat měl hned po prvním odhalení. Už to mělo být nad jeho síly- koneckonců to dokazuje, jak mu Brit míří bajonetem asi 5 s na ledviny (i kdyby neměl nabito, mělo být po něm). Při stávající kvalitě nepřátel se klidně mohl vrhnout do toho davu a všechny pobít (a bez ztráty kytičky).
  • S Petrem nemůžu souhlasit co se týče města. Přijde mi to jako vítaná změna. Nemusí být vše hned velkolepé. Města prostě jsou jednotvárná, pokud je chceme mít velká a urbanisticky realistická, jak už psalo Warhorse Studios na svém blogu. Jak už tu ale někdo psal, nesedí mi to, jak je assassin oblečen. Absolutně nezapadá do davu a právě v tom přeci od počátku série měla být jeho hlavní zbraň. Měl by mít nějaký větší klobouk zaražený do čela a třeba kabát nebo košili s vysokým límcem. Kapucín byl ve videu jediný a to byl právě Connor.
  • to se ještě asi bude dolaďovat...a taky doufám že trochu vyladěj to,aby nepřátele alespoň párkrát vystřelili když už maj ty střelný zbraně
  • A určitě taky nesnášíš americkou kulturu, zejména teda americký filmy, seriály, výrobky atd...
  • BoB.2
    Právě že ne souboje byli moc snadný prostě budeš muset někdy utéct.
  • BoB.2
    Přečti si můj profil ,budeš se s tím muset smířit nebo to prostě nečíst.
  • BoB.2
    Popravdě nesnáším amíky ale co naděláš.
  • calwin
    no vidím že vela vecí si pobralo z ac 3 aj watch dogs... vyzerá to fajn len mám dojem že to s počtom nepriateľov trochu prestrelili
  • MidnighT91
    Sám musím uznat že jsem se moc unáhlil... Ta hra vypadá skvěle a i přes to že mě zklamaly prostředím se na to těším, nové animace jsou krásně plynulé a působí neskutečne adrenalinovým akčním dojmem...
  • to jsem rád
  • Generalmagor
    Lol
  • a nějakej argument?
  • Generalmagor
    A ty už sem raději nic nepiš *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit