Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zaslepení fanatici, hloupí hejtři, stupidní "trollové"... já už nechci víc žít na téhle planetě *10*
  • Dej si diktát na i a y ... *13*
  • Generalmagor
    Nelíbí? Nekomentuj, nehraj. Jenom tím nasbíráš mínuska *4*
  • BoB.2
    Jistě a už jsi to dohrál.
  • BoB.2
    To snad doladí ten boj je fakt divnej jen stojí a čekaj až je zabíje *15* asi nemaj nabito.
  • Bude to hrozná kravina... *10*
  • Tak to jsi pravý americký patriot!
  • BoB.2@tiscali.cz - prosím tě nauč se prvně česky, nedá se to po tobě číst. i a y ti opravdu nic neříká že? *10*
  • Ubisoft už neví, co převratného by vytvořil, a tak ukradl UI nepřátel z Gothic trojky *15*
  • BoB.2
    To by mě zklamalo ale naštěstí všechny díly vyšly i tenhle výjde,
    http://www.xzone.cz/assassins-creed-3.php3
    jinak už mám objednanou Assassins Creed 3 - Freedom Edition *14* *5*
  • Nic, ale má recht.
  • BoB.2
    Bude to nějaká rodová linie dědeček z druhého kolena nebo tak něco.
  • Ale co když nevyjde v češtině?

    CO PAK?!
  • To pravděpodobně není chyba games.cz.

    Děje se to spoustu lidem po nové aktualizace Flash Playeru na 11.3.300.257, který už nově funguje jako samostatný proces.

    No mě osobně to v Aurorě padá tak maximálně jednou denně, ale viděl jsem spoustu lidí psát, že mají problémy.

    Nezbývá než čekat na opravu.
  • Mě by jen zajímalo, a jsem na to docela dost zvědavý, jak vysvětlí spojitost Connora, Desmonda a Aveline. Pokud si dobře pamatuji, tak celý příběh je postaven na vzpomínkách Desmonda na předky zakodovaných v jeho DNA. A jak by potom mohl mít vzpomínky na Connora a Aveline součastně? Pokud tohle uspokojivě nevysvětlí, tak budou mít v celém universu docela chaos. Dokonce i kvůli vysvětlení Ezia udělali díl, který to jakž-takž vysvětlil (Assassin Creed: Bloodline). Jak jsem řekl jsem zvědav. Mám tuto sérii rád a hrál jsem všechny díly (včetně PSP a DS dílů) a byl bych nerad, aby to zkazili.
  • ten váš přehrávač je tak dokonalý, že kdykoliv se snažím si zde přehrát nějaké video spadne mi FlashPlayer
  • Tikov
    To město není špatné, ale protivníci jsou katastrofa. Vystřelili vůbec aspoň jednou po hráči?
  • BoB.2
    Je ještě jedna v lepší kvalitě nevím proč sem nedal_ to lepší a delší video.
  • Dodatek - a to město působí dost dobře :P. Osobně koukám na každou ukázku s otevřenou pusou *8* .
  • BoB.2
    Co to má společnýho s Assassin's Creed III demente?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit