Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no jasne oni nemaji zadne programatory, kteri by jim to upravili tak, ze by slo zakazat prispivani do fora....
  • na fora netreba chodit, treba sa len hrat, a pokial nebudu banovat za to ze v hre ti ujde nejake to slovko tak s tym nikdy problemi mat nebudem.
  • Battlefield 3 byla poslední hra, kterou jsem od nich koupil. Tohle dál podporovat už fakt nehodlám.
  • Tak ze všech důvodů proč hry nekupovat, ale pirátit je tento každopádně nejpádnější *1*
  • dokážu, ale nehodlám riskovat, že nějakej trouba mě smaže za to že sem řekl něco co se mu nelíbí nebo kritizoval třeba něco na hře a za to dostal banán...
  • přesněji Activision-Blizzard
  • No to možná jo, ale když někdo dostane doživotní ban za to, že uvede link na blog, kterej sami někde uváděli, tak to je co? .... ---následuje komentář, kterej se bez vulgarit nejhrubšího zrna neobejde a tak ho radši nebudu publikovat----
  • kostejnesmrtelny
    Jsem přesvědčen, že za současného stavu věcí si jakoukoliv hru navázanou na Origin může koupit jenom blb, nebo opravdu hodně velký fanoušek. Jak kvůli banům, tak kvůli tomu, co všechno si může Origin z vašeho PC podle EULA zjišťovat.
  • www.youtube.com/watch?v=hf0smmJ9Sf4

    Edit: A, sorry špatný video. Tady je to, co jsem chtěl postnout.
    http://www.youtube.com/watch?v=Im6yRpQrsaY
  • tak tak. ja som to skor pisal z toho hladiska ze ked si kupim auto za 1milion eur tak sa podpisujem ze nebudem jazdit opity a viac ako je povolene, ak to spravim uz nim jazdit nebudem moct. tu si kupim hru od EA a podpisem sa ze nebudem drbat na EA a nadavat na forach ... :) jasne, banovat cely ucet lebo niekto napise PENIS, coz je vlastne len meno ludskeho organu je absurdne ...
  • Ghost47
    Proč by ne ? Producentů je spousta, případně si příští verzi DICE můžou vydat sami, třeba na Steamu *3*
  • presne tak, taketo necudnosti sa nesmu tolerovat.
  • už jsem to psal jednou.. EA = Activision *11* si ten neuvěřitelně jednoduše debilní beta klient Origin můžou strčit kamsi!
    zlatej Gabe a Steam!
  • Úplně souhlasím, akorát si myslím, že u soudu tohle moc neuspěje právě kvůli souhlasu s tou EULA smlouvou. Je to svinstvo, ale bohužel si to pojistili. Doufám, že za tohle dostane EA ban od hráčů, tohle je vážně vrchol opovrhování zákazníkem - jak psali v článku servis Steamu vs tahle korporátní politika... nemám slov...
  • Jůůůů a kdyby Valve koupilo DICE *14*
  • To jo, je to radikální řešení. Vulgarity na foru či ve hře by se měly řešit v řádech dnů až týdnů v případě opakování.
    Přesto by si ten člověk měl uvědomit, že nahlásit chybu, nebo vyjádřit nesouhlas s nějakým krokem vývojářů jde i bez výkřičníků a sprostých slov.
  • proc? ty nedokazes diskutovat bez toho, aby jsi vsem okolo nadaval?
  • no to sice urcite ide ale ak mas kupenych 10 hier na zabanovano macounte tak chcem vidiet toho kto by este daco kupil od EA cez origin. fail EA jak nikdy toto. banovat herne ucty kde si hraci nadavaju 10x viac nez na forach.
  • To tam musia v EA robit na forach moderatorov teda pekni zakomplexovani retardi ktori si zrejme niekde vypustaju paru ked takto doslova bezdovodne banuju a okradaju ludi o hry a teda ich peniaze. *9* *11* Teraz som sa naozaj len utvrdil v tom ze Origin nikdy nenainstalujem ani nekupim ziadnu hru ktora by vyzadovala jeho instalaciu.

    STEAM je priatelska sluzba narozdiel od tohto diktatorskeho a sikanoidneho pristupu EA.
    Navyse ma STEAM rozdelene konta, jedno konto pre uzivatela STEAMu a jeho hry a druhe pre forum, takze sa tam nic podobne nemoze stat.
  • Doufám, že už se do toho konečně někdo opře a půjde cestou hromadných žalob.
    Znemožnění používání legálně zakoupené věci kvůli nekorektnímu chování na fóru je absurdní.
    Můžou ho zabanovat na fóru, ale ne celý účet.
    Každopádně je to další krok k tomu aby lidi přestali legálně kupovat. Blahopřeji EA.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit