Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Samo že jde, ale udělal by si to, kdyby ti tohle provedli ? Já bych byl nas*aný jak ....
  • Nastesti v dnesni dobe uz neni treba chodit k nim a staci rozdat bany :)
  • Píšete, že po perma banu si už žádnou hru na originu nezahrají.
    Založit nový Origin ACC a koupit novou hru nejde?
  • tak aspon vim na jakym forum a diskuzím se vyhnout obloukem ))
  • Banovani je potrebne. Napsal jsi slovo na E a jeste slovo na F takze doufam dostanes ban brzo i tady.
  • Zajímavé. Takže firma a její praktiky se má zohledňovat v rozhodnutí o nákupu hry?
    Ano, jsem pro.

    Ale jak si pak vysvětlíme, že se CoD tak prodává? To ho kupují jen, no, méně přemýšlející lidi, kterým praktiky Activisionu nevadí?
  • ako, banovanie je potrebne, a pri robeni accountu podpisujeme ze nebudeme nadavat a drbat na EA a nikoho z nich ale aj v clanku dobre pisali ze e-penis je zakazany, ale vojak pri zabiti druheho v poho moze povedat Fuck you you Fuck ... :) taktiez tu bol jeden dobry comment ze ako sa clovek sprava v zivote, tak aj na forach a potom napodobne aj v hre, takze mi ich az tak luto nieje :) ak si niekto kupi Lamborghini a ide po dialnici 300 s 1promile alkoholu tak mu vezmu vodicaka a strcia ho do basy na cely zivot a uz na tom svojom aute nikdy jazdit nebude (tak by to malo byt, skoda ze existuje korupcia, a je pekne ze v EA korupcia zjavne ziadna nieje kedze hraci maju ban navzdy :) )
  • Pak se divěj, že si pak mi hráči radši tu hru někde zpirátíme.
  • Takze vsem trollum pujdem domu zabavit krabicky s hrama?
  • Když shoří v pekle, nebude BFko :-(
  • Problém je v tom, že je to jeden a ten samí account, takže pokud ho dají na forum a nemají tam ěnjaké rozlišování, tak smůla :-/
  • Sdílím tvůj názor...a především poslední větu.
  • Bohuzel lidi, co se chovaji jako blbci na oficialnim foru hry se pak jako blbci chovaji i v samotne hre.
  • BAN na foru by se pochopit dal ale kompletni ban i na neco co si clovek koupil?
  • To napiš tam a né sem :-) , ale bacha,a by to nevzali jako podmět k vyšetřování ;-)
  • Řekl někdo EA že je rok 2011 a ne 1950? Sakra...doufam ze nedostanu ban na muj Battlefield... OMLOUVAM SE! *11* *11* *11*
  • BF3 jsem si nekoupil jen z důvodu EA. tečka.

    Jak si tu ku*va představují? Když někdo blbě "ťápe" na fóru, tak mu dám ban na fórum.

    Zablokovat přistup do hry je MOC silná káva!

    Nechť shoří EA v Pekle! *16*
  • Na ejdnu stranu bannování chápu. S některými lidmi se ani snad jinak jednat nedá, ale kvůli takovým kravinám ? Tak to je tedy síla :-/ EA EA, měl sem tě rád, ale čím dál více si zatloukáš hřebíků do rakve.
  • A to na origine mam 3 hry. Na ich fórum radšej nič nenapíšem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit