Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To by se dalo i čekat. Jednička se povedla, tak ze značky chtěli vymačkat co nejvíc, ve trojce pokazili co mohly a teď to odhodí jako použitej toaleťák. Prostě EA.
  • smejki
    Možná kdyby z toho udělali pěkný survival horor živený mechanikami namísto tuctové pifanice živené filmovými sekvencemi... oh you, EA. A Dan "Dead Space 3 se nebude nikomu líbit" Vávra se někde lehce povýšeně pousmál.

    Jedna věc mi ale vrtá hlavou. Je možné, aby se jakákoliv série ihned vrátila ze scestí baykovinné produkce, nebo je třeba čekat na eventuální restart po letech?
    • EA bude sedět na právech několik let, dokud nebude všude slyšet "chybí nám něco jako Dead Space" Pak vydá něco dalšího, nebo značku prodá.
  • Vetev si pod sebou imho podrezali sami. Puvodni fanousky nastvali odklonem k akcnimu pojeti a jako akcni hra z davu nejak vyrazne nevycniva, takze tech novych hracu asi zas tolik taky neoslovili.
    Takze si za to v EA muzou sami podle me.
  • misho8723
    A takto EA si naďalej "vylepšujú" povesť u ľudí ... ako je dobré, že dali šancu značkám ako DS alebo Mirror's Edge (alebo Dante's Inferno) ale už nemajú viac snahy si získať ľudí - takisto za neúspech DS3 môžu EA - všade hovorili o nej ako o akčnej hre, slovíčko horor už viacmenej nepoznali, na poslednú chvíľu nariadili vývojárom aby zmenili odlišné náboje za univerzálne, aby mohli fungovať "veľmi obľúbené" mikrotransakcie, atď.. pritom hra nie je vôbec zlá.. škoda no.. príliš veľké očakávania od hry v sérii, ktorá nikdy nebola príliš veľký magnet na peniaze
  • dufam ze Ex-visceral zalozia nove studio, a vytvoria duchovneho nastupcu deadspace..a uz sa nedaju kupit nejakym molochom
  • vlastik.plaminek
    "Ostatně už loni Frank Gibeau říkal, že by potřebovali oslovit větší skupinu hráčů a prodat pět milionů kopií, protože jezdit 2 roky po sobě stejným modelem Ferrari je fuj, fuj." Takhle to má být správně.
    • Tohle je osklivy projev zavisti.
      • vlastik.plaminek
        To vůbec, ja jsem se svým životem spokojený a i když by se občas nějaká koruna navíc hodila, tak mi to pořád nedává důvod někomu závidět (a pokud bych měl někomu závidět, tak by to byl vývojář, protože ten něco tvoří). 5 mega prodejů se mi na "pouhé udržení značky" zdá hodně přemrštěných a prostě tím jenom maskujou, že jim dochází prachy na k*rvy, rum a chlebíčky. A vlastně proti tomu ani nic nemám, protože odyvykat nějakému stylu života je peklo. 5M jsem ochotný věřit nové IP nebo hře, kterou dělají vývojáři úplně od nuly (tzn. engine a všechno ostatní).
  • Je to podivné. Není to tak dávno, co se EA kasali, že DS3 má vyšší předobjednávky než druhý díl. Copak se asi tak stalo ? Hodnocení hry bylo dobré, tak nechápu, proč by tedy lidi ty předobjednávky rušili ? Každopádně, mi Dead Space chybět nebude, jelikož od prvního dílu mě další díly nechytly... EA chyťte se za nos...
    • Viktor_H
      Spíš jde o to, že požadavek 5 mil. prodaných kopií byl naprosto perverzní...
    • Pro mě jedinou skutečně zajímavou věcí na Dead Space byli nepřátelé (nekromorfové)
  • Vydavatelé budou mít s novou generací očividně celkem dost problémy s přežitím. Vzhledem ke stoupajícím cenám vývoje chtějí použít mikrotranskakce, aby si přilepšili (což hráči nemají moc rádi), takže budou muset zvýšit ceny nebo vymyslet nějakej novej unikátní způsob vydělávání peněz.
    A nebo možnost 3: devalvovat herní průmysl o 20 let zpátky, dělat 1 nebo 2 AAA hry ročně a zbytek nechat na indie scéně, která má náklady minimální a nějaký generace čehokoli ji nezajímají.

    Ad. Dead Space: určitě bych počkal na oficiální vyjádření EA. Je brzo (snad 3 týdny od vydání) a něco jako Dead Space se v podstatě nevyrábí.
    • Robotron3
      Třeba PS4 by měla naopak ulehčit při vývoji multiplatformních her.
    • Co zatím vydavatelé říkali, tak vývoj na nové konzole je jen nepatrně dražší a já bych se ani nedivil, kdyby byl levnější, pokud si Xbox 720 a PS4 budou svou architekturou podobné (tedy blíže k PC).
      • Podobnost architektur může vývoj usnadnit, ale myslím si, že cena vývoje velkých her bude velká a vínu ponese vyšší výkon konzolí. Tvůrci budou mít možnost vytvářet větší a detailnější světy a někdo bude muset zaplatit lidi, kteří to budou tvořit. Třeba se dočkáme opět vyšší "realističnosti" modelů ve hře, tzn. bude jich více, více variací (např. každý druhý voják nebude stejný apod.). Nevím, jestli jsi někdy zabrouzdal do vod 3D grafiky, ale věř mi, že jen vytvořit detailní model třebas v ZBrushi sežere spoustu času a práce. A to aby z něj ve hře byly použity vesměs jen vygenerované textury...
        Nehledě na programování a další věci, ale do toho teda moc nevidím *7*
  • Robotron3
    No to je přesně případ, jak jsem psal u RE. Dead Space se tváří jako horor, na oko tak vypadá, ale vnitřnostmi to není nic jiného než střílečka, u které se hráč nemá skoro ani šanci bát. Že nebudou další díly, nelituju. Divil jsem se, že bylo vůbec pokračování jedničky.
  • Mikrotransakce,kooperace,méně hororu, krycí systém a nepřátelé se zbraněma? Není se čemu divit *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit