Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No já se na to....... *16* pitomý microsoft *12*
  • Nejvetsi zlo je xbox360
  • smejki
    protože kruhový = konzolový a konzole = zlo.
  • Ataker
    Jak si psal o tom Zaklínačovi 2 to jsi asi trochu mimo ne? Snad je to PC only (zatím) tak proč by to mělo trpět konzolovou hratelností?
  • smejki
    dle mínění vydavatelů (zřejmě podpořeného čísly) DLC především udržují povědomí o hře, čímž podporují prodeje. A zároveň zvyšují hodnotu hry, takže je za ni spousta lidí po delší dobu ochotna zaplatit více peněz.
  • DLC nemám rád. Nechápu moc ani argumentaci, že DLC plní nějakou úlohu v boji proti pirátům, protože nejlepší verze her se všemi DLC pro různé regiony atd. jsou vždycky k dostáíní právě na torrentech. Moje největší výhrada k DLC je, že ve chvíli, kdy vyjde poslední DLC (a hra je tedy konečně kompletně vydaná), už ji dávno nehraju. Například Fallout 3 jsem měl dohraný před vyjitím prvního DLC, takže jsem sice "dohrál" Fallout 3, ale nehrál jsem ani jeden DLC - tak co jsem teda dohrál? Hry by měly vycházet celé rovnou. Na druhou stranu, Skyrim snad bude na dlouho, takže člověk ty DLC pomalu vstřebá. A co víc, podstatnější než DLC zřejmě budou pluginy a fanouškovské overhauly, jako tomu bylo u Oblivionu.
  • Cajk
    to už zacházíš trochu daleko:))
  • smejki
    a, teorie světa v kostce. supr *12*
  • Njn, casy ked malo napriklad take NWN 2-3 datadisky, ktore clovek hral rovnako dlho ak nie viac su uz prec. Je to velka skoda.
  • Keby boli zadarmo tak by si ich tiez zakazal?
  • Plne s tebou suhlasim, no obavam sa ze na taketo daco si budeme musiet este pockat. Podla mna sa to naprogramovat urcite da.
  • ...by ma zaujimal, ktoru hru si si kupil. Situacia je vsade rovnaka, za vsetko a vsade treba platit.
  • A ktory pribeh ti zobral dych?
  • Já si nic nemyslím, já jen vím, že se toto dnes děje všude, ne jenom ve vývoji her, že je to pěkná levota a (mimo jiné) taky jeden z důvodů proč došlo k ekonomické krizi ve světě. Nemůžu ti tady sáhodlouze vysvětlovat proč tomu tak je ale je tomu tak. V podstatě je to trochu podobné jako obchod s akciemi a emisemi cenných papírů. Ten taky často jen předpokládá hodnotu něčeho co ještě není podloženo ničím reálným.
  • kdysi jsem vsechny tyhle pridavky nasel na cd v priloze herniho casopisu. Dnes jsou tak chamtivy az to boli
  • smejki
    jo, dneska se DLC říká kdečemu, co je mimo hlavní hru jako takovou... pomalu už i patchům. momentálně je to spíš marketingová kategorie zahrnující několik koncepčně různorodých věcí. Jen čas ukáže, co z toho se uchytí, ustálí.
  • Pethulla
    na TES sérii je spousta super věcí, ale že by mezi ně patřil nějaký dechberoucí příběh, tak toho jsem si nevšiml. Ale taky doufám, že to bude "bombový".
  • Pethulla
    za mých mladých let se těm objemnějším DLC říkalo datadisky, tak se omlouvám že jsem to špatně pochopil, pro mě je DLC zkrátka taková drobnost, která přidává předměty nebo jen krátce prodlužuje gameplay.
  • *Skyrim* si koupím a je mi úplně u prdele, jestli budet smrdět konzolí nebo nebude. Podstatný je příběh - a když ten bude super, na vše ostatní se dá zvyknout. Série "The Elder Scrolls" je spolu s "Gothic" tou nejlepší RPG řadou na PC - navíc *Skyrim* vyjde s profesionální českou lokalizací (CZ titulky) a podle prewiev vypadá, že bude bombový. U mne není co řešit.
  • smejki
    brnění pro koně byl tak torchu inside joke. sami nevěřili, že si to někdo bude schopen koupit. A hle, koupil. A opravdu ne málo lidí. Na PC... kde jsou tisíce modifikací. Navíc to byla jen doslova kosmetická konina. nechci, nekupuju, ne? *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit