Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to jsi spatne pochopil pred par dny microsoft prohlasil ze pokud hri co maji vyjit nevyjdou na xbox driv nez na ostatni konzole tak tu hru na xbox nevydaj vubec tim ale nebylo mysleno jejich hry ale vsechny od 2k,rockstar,atd
    1. tohle neni hrra od microsoftu (je mysleno vsechny )
    2. na xbox to prave vyhazi driv (prave proto ze microsoft je vydira protoze jinak by to nevyslo na xbox vubec cimz by prisli o penize od zakazniku xboxu myslim vyrobce her 2k,rockstar atd proto se nechaj vydirat a vydaj to na xbox treba o mesic driv i kdyz na ps3 je to uz davno taky hotovo ale nesmi to jit do prodeje kvuli vyderacskymu microsoftu)
  • ty se tomu smejes, ale myslis ze tim padej na tom nebude tratit i PC verze hry?
  • Jn, ty DLC si muzou strcit nekam, beztak to je vetsinou hodka - dve a je to dohrany. Na druhou stranu mody poskytuji obrovske mnozstvi obsahu navic, nemluve o uprave herni mechaniky :)
  • Fjů, hned mám prozářenější den, když vím, za co bys chtěl hrát.
    Takové komenty jsou prostě život-obohacující.
  • 1. tohle neni hrra od microsoftu 2. na xbox to prave vyhazi driv
  • Tyhle afery určitě nikoho neotravují alespoň ne mě , je totiž dost velký rozdíl v přístupu na DLC (Downloadable content) jsou buďto špatné a na vyliskání autorů - CoD - 3 mapy ->200kč
    nelogické viz tato s de*ilní licencí pro xbox , poté ty co vychazejí zdarma , což si ani nevšimete že vyšli ale nový obsah poznáte viz: L4D2,TF2,GMOD,CSS,PORTAL2, a poslední kategorie jsou sice drahé dlc ale přinášejí obrovské množství obsahu které hraničí až z datadisky (a většinou se i o datadisky jedná ) viz: GTA IV : Episodes from liberty city , samozřejmě existuje spousty takových dlcček ale tohle bych vyzdvihnul abych tu příště neviděl typické defe* kometáře které nadavají na celek kvuli několika špatným
  • asi tak a zrovna oni maj co kecat spousta her co vysla na xbox nevysla na ps3 jen kvuli microsoftu (left for dead,mass efect1 atd....) a jeste maj tu drzost si stezovat ze musej bejt ve vsem prvni
  • Asi to budou muset hodně osekat. *2* *7*
  • mam koupene 3 dlc balicky pro fnv a jsem spokojen. Teda ten treti jsem jeste nehral je to ten posledni cekam na ten 4tej at to nehraju jak prerusovanou souloz. Ale jinak souhlasim ze dlc je slabotka. Lepsi byly datace o neco pozdejc nebo radsi nic.
  • Lawliet
    xbox to ještě rozjede?
  • IWKYN
    Hele nebylo tady náááááhodou před pár dny, že se Microsoft dušuje, že když něco bude mít vyjít na xŠrotu pozdějš, tak že to nevyjde vůbec??? to je fakt taková fraška a blbost... xBox by se měl jít zahrabat
  • pokus o co debile?
  • Hairy_Ass
    Dobrej pokus... *1* *1*
  • Hairy_Ass
    Před pár lety sice byl datadisk a stál více, ale taky mnohem více rozšiřoval hru.
  • taky si to zahraju, jen nevim za jake povolani budu hrat, laka me stealth a luk ale take bych rad nejakou magii. tak mozna nejakej battlemage dark elf.
    jinak doufam ze hra nebude tak noob firendly jako byl oblivion, doufam v nejake krizove questy ( ze treba kdyz budete plnit ukoly pro jednu frakci, znepratelite si druhou), nejake minimalni naroky pro vstup do cechu (aby treba cisty warrior nemohl vstoupit mezi magy a pod) ale toho se zrejme nedockam
  • Super, hra ještě nevyšla, ale už jsou vyřízené DLC...
  • Leonidasss
    Tyhle aféry každého jenom otravují. Já bych všechny ty DLC zákazal.
  • Psychotic
    Možná by mě to mrzelo, ale já si stejně žádné DLC nikdy nekoupil (kromě pár blbůstek za sedm pětek). V Česku většinou jedno DLC stojí víc, než v Anglii dva roky stará plná hra. Snadný výběr.
  • Pethulla
    Já teda nevím, chápu, že KotN a "Pošahané ostrovy" splňují kolonku stahovatelný obsah, ale když srovnám to, co si pod pojmy DLC dneska vývojáři a vydavatelé představují, s tím co Bethesda tenkrát vydala, tak bych asi zůstal u starého osvědčeného názvu datadisk. Přeci jen když porovnám více než 30 hodin gameplaye SI s tím co dneska DLC nabízí, hernajs, já být DLC tak se jdu stydět někde do rohu. Je to fakt hrozná škoda, že datadisky v podstatě vymřely, takové Throne of Bhaal k BG2 či Lord of Destruction k D2, vždyť to bylo super a navíc trvalo déle než drtivá většina dnešních her. Asi už začínám být fakt starý, když mi tyhle nové móresy fakt nic neříkají.

    A že DLCčka budou vydávat minimálně po 30-ti dnech? Vždyť TES má tak úžasnou modařskou komunitu, která je schopná vydat nějaké to příběhové rozšíření dřív než Bethesda vydá na PC to svoje.
  • No musíš to brát tak že zase téměř vymizeli datadisky, za které se platilo podstatne více a čekalo se déle. Problém je spíše v tom že většina DLCček je naprosto zbytečná, jen pro vytažení peněz, datadisky alespon nabídli posunutí příběhu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit