Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak jsem to zkusil a vubec mne to nebavilo, takova typicka bioware hratelnost na kterou jsme zvyklí už z mass effectu treba: neskutečne nudne a zdlouhave dialogy stridaji akční pasaže. nutno rict že ty boje jsou jakž-takž zabavne, ale zas ne až tak moc. takže jsem to rovnou odinstaloval.
    • Systém boje v Origins je taktický. Což bude nejspíš také problém.
  • ani zdarma, ale dík
  • mam to v AJ, neda se to nejak prehodit do cj?
    • Pokud si vzpomínám, Origin se na jazyk ptá při instalaci. U DA: Origins je napsána čeština jako jeden z podporovaných jazyků.

      Pokud to tam není, máš peška. České překlady stejně většinou stojí kvalitou za starou belu.
  • Kdyby to byl apson multiplayer, takhle to j ek ničemu
  • Super, díky moc za upozorneni. Uz je v knihovne :)
  • aky je rozdiel medzi legalnou a nelegalnou verziou ? *1*
    • Ta s crackem ti i bude fungovat ...
      • Na Originu jsem zatím měl problémů s hrami poskrovnu, a kdykoliv nějaký byl, našel jsem rychlou a efektivní pomoc v technické podpoře.

        Oproti tomu na Steam si vzpomínám, že když jsem chtěl něco vyřešit, po hodině marné snahy dostat se k technické podpoře, která by znala odpověď (jednalo se o problém se hrou, který byl více méně spojen se samotnou platformou) jsem toho zkrátka zanechal.

        Pokud mne totiž neodkázali někam zcela do háje, pro jistotu neměli ani kategorii pro ten typ problému. Problém dodnes zůstává nevyřešen.
        • Tak pokud mi skleroza dobre slouzi, onehda neco na originu vydali, a vznikl z toho takovy "naval", ze se nekolik tydnu nemoh prakticky nikdo prihlasit, a tim padem ani hrat a to ani jiny hry.

          Jinak vazne nevim proc bych mel nekomu posliat report, ze sem se prave ted posadil na hajzliku, ze howno vazi 1/2kg a ze sem ho splachnul 5tilitrem vody. Ne ze by steam nedelal to samy.
    • dobrý pocit, ale ten je mi někde, takže preferuji warez bez drm, nejsem idiott zasírat si PC originem...
      • jasně,že. ale on někdo ten idiott bejt musí, jinak nebudou mít vývojáři co žrát
        • tak at nezerou, kdyz produkujou brak
  • Jack1947
    Mám ji už v knihovničce, třeba si jí i zahraju. *4* Rozhodně dobrý umysl dát čas od času něco zadara, firmě jako je EA to jen a jen prospěje.
    • ja mam na originu už nekolik triačkovych her zdarma, tohle, battlefield 3 (ješte sem nehrál) a pak nejakej dil NFS (to dali jako omluvu za nepovedeny simcity a meli jsme na vyber)
      i když je pravda že ty hry ani nehraju ale NFS jsem hrál dost ale zas ne až tak moc
    • walltar
      Myslíš, že to je dobrý úmysl? Spíš bych to viděl na promyšlenou reklamní akci ... Lidi dostanou jedničku zadarmo a kdy že to vychází třetí díl? *1*

      O dvojce ale radši moc mluvit nebudou ... ta byla taková ... problematická.
      • Tak nejlepší reklama je ta, která nikoho neopruzuje, ba naopak potěší. :) A EA má co žehlit takže by jim jenom prospělo házet hru zdarma každý měsíc.
        • To by ty lepsi EA rychle dosli :)
      • Jack1947
        Lze to brát i takhle, ale je to zdarma zase podpoříme i vývojáře. (legálně).
        • Jak podporis vyvojare legalne, kdyz dostanes hru zdarma i kdyz je to stara hra?
          Je to proste reklama, aby nalakala lidi na Dragon Age Inquisition
          • Jack1947
            Tak jo, takže je to fuk... *7*
          • Jack1947
            Dostaneš/koupíš rozhodně víc než když jí zpirátíš ale to je snad jasné ne.

            Je to reklama no a někdo tu hru třeba ještě nehrál *7* , to samé BF3 (taky reklama).
            • Neni rozdil mezi upiratenou hrou v dobe, kdy je zdarma. Tu hru meli dat zdarma na neurcito, kdyz uz by chteli ukazat dobrou vuli a ne "jen" 5 dni.
  • ja si to tedy pridal do knihovny protože zadarmo neber to. ale nejsem si jistej jestli ma cenu to stahovat preci jen jsem koukal nejake gameplaye, akce je tam malo, porad nejake vykecavani a celkove to vypada nejak teple. ale možna tomu dam šanci.
    jaky je vas nazor?
    • rozhodně to stojí za zahrání. Je to asi nejlepší RPG roku 2009 a určitě jedno z nejlepších RPG poslední doby. Na metacritic to má od expertů samé desítky. Je fakt blbost si tu hru nezahrát. Staré dobré Bioware
    • Jack1947
      Já se tuším neprokecal z hradu, tak nevím asi to stojí za to rozhodně více než ne moc povedené Da: 2.
      Navíc zdarma tak proč váhat.
    • La_Furia_Roja
      No je to RPG takže nevím proč by tam mělo být nějak hodně akce. Právě ty dialogy jsou nejlepší.
      • jn Bioware dialogy psané učněm z pomocné školy...
  • zdarmo drahy
  • alladjex
    Protože nemám skoro čas hrát, tak bych podobných marketingových akcí bral víc ;] Sice bych hrál dobré hry s trošku větším zpožděním, ale když mi visí v knihovně desítky nedohraných kousků už několik let, tak je dost jedno jestli je koupím teď a nebo dostanu na důchod ;]
    Za mě THUMB UP !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit