Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mám na PS3 od vydání, sic bych rád třebas skusil nějaké mody na PC tak Origin kvůli tomu do kompu nechci ... také mi stačí Steam. Nové Dragon Age (Inquisition) prubnu asi až na PS4 až se odhodlám ke koupi :) .... protože PC verze by se zas bez Originu neobešla. A jiné hry od EA mne většinou nezajímají .... sporty, sims, battlefieldy, závody atp.
  • A on si nekdo dobrovolne nainstaluje takove srackomet jako je origin?
    • alladjex
      ja *8*
    • Ano a ten kdo si chce zahrát mirrors edge, mass effecty a battlefield 3 ho už dávno má, respektive někdo kdo si neomlouvá pirátství nutností instalace klienta a je jedno jestli se jmenuje steam, uplay nebo origin, chci hrát, tak mám všechny 3 a zapínám je jenom když hraju, pokud jde o špehování, tak soukromé a pracovní věci mám na jiném disku *5* a co mám za střeva v kompu klidně všechny 3 společnosti vědět můžou. Většina z vás dobrovolně leze na facebook a pak vám vadí origin *7*
      • Koukam dalsi dbil .. takze dbile, mam tu za zadama tak 2 000 orig games, ale podobne srackomet si nikdy instalovat nebudu, to si s radosti stahnu cracklou verzi - a dbil jak ty samo nemuze pochopit, ze zcela legalne. A mimochodem ME je na steamu. Coz je srackomet taky, ale asi tak o 10 radu mensi.

        Jop, a narzodil od mentu jako ty pak nechodim brecet na fora, ze mi zrusili M$ gfw ... a co ted budu delat ... o katastrofa.
        • já mám taky spoustu her i na cd a dvd, chci hrát i nové tak nemektám, vylyj si tu srdíčko, šikanovali tě hodně? gfwl se mě nijak nedotklo. Prostě taková je doba, kdybys měl společnost na tvorbu her taky je budeš distribuovat digitálně, je to prostě levnější pro obě strany, taky bych ocenil, kdybys mi neříkal dbil, at už to znamená cokoliv *3* nechtěl jsi napsat debiI debiIe?
          • dobře uznávám že máte dobrý filtr, jen jsem to chtěl vyzkoušet, no hard feelings, cením si každého kdo kupuje hry, ale já si radši koupím hru za menší cenu digitálně, krabicovky už nemám kam dávat nevím kolik jich mám ale budeme na tom podobně
      • Presne tak taky mam origin, hlavne teda kvuli BF3, i kdyz uz tam mam i jiny hry,ale zadne problem s originem nepozoruju.
  • delO
    Krávovina tahle hra, hlavně combat, tady to chtělo i skill, čili pro mě to není pravé RPG o hodu kostkou a combat jen pomocí statů, tyhle moderní hry jsou odpad a není nad poctivé rpg bez skillu s hodem kostkou...
    • poctive rpg s kockou? pff, to je pre nejakych loserov, tfuj, ti vychrtli podobani panici z maminych pivnic kazia meno skutocnemu rpg

      ozajsti hardcore a oldschool roleplayeri skratka zoberu mece, sekery, stity, brnenia a idu sa vonku rezat a bodat
      a ked je treba magicke efekty a mytologicke bestie, tak sa vezme aj alkohol, riedidlo, lysohlavky, alebo lsd
    • Asharak
      a vlastním processorem a pamětí co :)
  • Cosi
    RPGčeštiny za pár dní vydají upravenou lokalizaci do prvního dílu Prameny včetně Procitnutí a všech DLC

    https://cs-cz.facebook.com/RPGcestiny
    • Asharak
      Ou, díky, snad to bude kompatibilní s tadacem, jak jsem to stahoval pro oba zvlast byly s tim nejake problemy.
      • Cosi
        Mělo by to podporovat všechny dosud vydané verze.
        • Asharak
          Jo jen mi nešla jedna když jsem dal češtinu druhé(datáči) a naopak. Nebo tak něco už si nepamatuji. *4*
          • Cosi
            Co vím, tak krabicové verze neměly se zobrazováním češtin problémy. A datadisk potřebuje hlavní hru, takže nechápu to různé stahování češtiny do datadisku a hlavní hry.
  • Magister_Peditum
    Jednička byla fajn.
  • Z podobných gest lze poznat, že EA projevuje jakousi snahu se zlepšit.
    Nyní mají velmi slušný potenciál, ale stále nevíme, jestli jsou schopni ho proměnit v činy a tím očistit své jméno.
    • TheGGG
      firma má dobré jméno jen když dává věci zadarmo? LoL typický čecháček.
      • Problém číslo jedna: Automaticky předpokládáš, že myslím pouze akci "On The House"
        Problém číslo...

        Kašlat, to bych tu byl do rána.
      • sklapni špinavče
  • Už i první Dragon Age byla takové znoucetnost. Ve stejnou dobu vyšel i Drakensang. To byla pravé RPG.
    • celoush
      a už jsou tu zase šiřitelé "těch pravých rpg", nejlépe vyznavači konverzí systémů "z papíru" (Das Schwarze Auge). Dragon Age byl podle mne dobrý kompromis moderněji laděného RPG postaveného na základech dnes již klasických her jako BG či NWN.
      • zkušenýho vlka vodičkou neopiješ.
      • del0
        Na kompromisy ti se*e pes.
        • A já ti se*u na co ti se*e pes.
      • DA bol nastaveny na system "odzubem hraca"
        vsetko bolo riesene cez imunity a rezistancie, a ked si ziskal cone of cold, tak si dokazal zabit vsetko
        • Hej a úplně nejlepší když si odemkneš arcane warriora a pak nosíš s mágem armor a rubeš mečem....paráda
          • victor
            Ach ty děti ...
            • Asharak
              Vždycky super poslechnout radu starších :) Škoda že nenapíší i něco hodnotného *10*
            • La_Furia_Roja
              pozor starý muž promluvil *1*
        • Yes cone of madafakin cold. Jedno z nejlepších kouzel!
          • A fireball... velký damage, velký area of effect a to nejlepší rychlý cooldown. Ale nadruhou stranu tam bylo zase dost nepoužitelných kouzel.
          • hej, 3. kuzlo ladovej skoly bolo ultimatne, 4. bola sracka, nejaky ladovy oblak odoberajuci 4 zivoty za sekundu *7*
            • Serza: Jo no ty možnosti kombinací kouzel byly skvělé! A skryté úkoly které si hledal pomocí toho codexu. Totální luxus! Asi znova nainstaluju *1*
            • Spell Might + Blizzard + Tempest = Storm of the Century. Minimálně 15 DMG/sec pokud počítáme s nízkou úrovní postavy.
            • To byla totální 3,14čovina *1*
  • Jsem si to koupil i s datadiskem před týdnem hehe, a včera dvojku, příprava je hotová, teď jen dohrát :)
  • Někdo kdo nehrál žádný díl, si to zahraje a pak se možná bude divit jak nové Dragon Age bude zcela jiné a hodně akční.
  • yenda1
    Dvakráte jsem DA rozehrál, vždy nedokončil. Kvalita téhle hry je mimo moji rozlišovací schopnost.
    • DA1 je dobra hra hodne me bavila dojel sem to 3x. Jako ma sve mouchy o tom zadna ale bavilo me to. Dvojk je ehm a torjku uz ani zkouset nebudu. hlavne kdyz ma clovek v rade divinity a ceka na pillars a jeste i zaklinac....
      • Naprosto všechno jsi mi vzal z úst. Kdyby šlo dát 10 palců tak ti dám 20 *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit