Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cumpi3
    ja to urcite zkusim...kamosovi se to dost libilo, na me to pusobilo zajimave, ale ne nejak, ze by se mi za to chtelo utracet, takze ted mam super prilezitost :) jinak origin taky nemam rad a steam je pro me jednoznacne lepsi, ale nebudu nadavat na to, ze tam preci sem tam daji volne hru ke stazeni *6*
  • Držím se Steamu, toho se už asi nezbavíme a nakonec jsem si na něj zvykl, ale další podobný systém už v PC nechci...
    • Opravdovy hrac si uziva to nejlepsi ze vsech svetu. A co je lepsi, nez hra zdarma =)
      • predsa dobra hra zdarma.
  • Super, konecne se EA meni v uzasnou firmu, jen tak dale, treba se casem dockame toho, ze ten hnusnej Steam odkonpneme jak starou lednici.
    • tak hlavne jestli jsi si dokoupil vsechny DLC ktere tam maji za super cenu :D
      • Pethulla
        Tak zrovna do Dragon Age není potřeba žádné dlc dokupovat - co se příběhu týče, nic navíc ti to nedá. A pokud by je někdo chtěl kupovat, tak do základní hry se nahrajou jenom 3 - Pevnost strážců, Návrat do Ostagaru a Shale, všechny ostatní se musí spouštět zvlášť. Navíc odměnou za tyhle dlcčka jsou "jenom" zbraně a brnění, které rozdrbou balanc hry (s čestnou vyjímkou právě u Shale). No a datadisk se moc doporučovat nedá - nejen že snížil obtížnost téměř na nulu, ale i ten samotný příběh byl fakt divný + když se k tomu přidají nepříliš zajímavé postavy...
        Nevím jestli je to třeba připomínat, ale DA je modovatelné, takže kdyby o to někdo měl zájem tak http://www.nexusmods.com/dragonage/
        • Asharak
          Díky *14* Uplně jsem zapoměl že ma taky mody, a to jsem ho předevčírem nainstaloval z moji před dvěma lety koupene originalky *1* Ale tímhle mě celkem naštvali protože jsem to s té originálky ještě nehrál -_-
        • Prostě jsi fanboy EA a Originu, mi jsme to pochopili. *3*
  • Nebudu se Originu zastavat, taky mam vice her na Steamu, jenze je tady jedno velke a podstatne ALE!!!
    Pro multiplayer bych dnes zvolil prevazne Origin, a to z duvodu banovani "cheateru". Samozrejme nema taky moznost 100% se uchranit pred temito individui, ale STEAM na to vylozene kasle. Neresi reporty - BANy jsou v podstate symbolicke, takze "prznitele her" muzou v podstate fungovat nadale. Origin sice nezabanuje vsechny, ale preci jen ma snahu tyto "uzivatele" aspon proverovat a nasledne trestat. - Tot ma zkusenost a muj nazor se nemusi shodovat s nazory ostatnich *3*
    • hram len CSgo, a osobne som sa stretol len jedneho jedineho osobne. a aj toho sme vdaka spoluprace s ostatnými behom kampane zabanovali. V 'dozore' som uz udal hromadu podvodnikov takze snad aj vdaka tomu som osobne stretol len jedneho.
    • Mno a mas nejake tajne informac, jak funguje banovani na originu a steamu? Navic je rozdil, pokud mas prezkoumat bany nad 100 ucty nebo 100000 ucty.
      Dale banovani u samotnych her by nemelo byt problemem distributora, kterym je prave steam, ale toho, kdo danou hru vyviji nebo jeste jinak, administruje/vydava. Co se tyce banu u Doty 2, tak vim, ze to neni symbolicke, ale zase ti urcite nezabanuji cely ucet, ale pocitam pristup do dane hry.
  • Nech to daju na Steam :D
  • Hezke gesto, ale Origin je rakovina.
    • Inteligentní a věcný příspěvek plný argumentů. Miluji tyto výkřiky. Sám používám Steam, Uplay i Origin. Origin ale narozdíl od Steamu neinstaluje žádný nový systémový proces do Windows a mnohem rychleji startuje.
      • To je pekne. Muj nejoblibenejsi nadbytecny software potrebny ke spousteni samotnych her je - zadny.
        • Není nadbytečný, pokud ty hry máš legálně, ale to ti asi nic neříká. Samozřejmě kdo pouze stahuje warez, tak žádnou z uvedených aplikací nepotřebuje. Také některé hry stahuji, ale mám i legální verze a bez těch klientů je nespustím - vůbec mi to nedělá problém, naopak hry se udržují automaticky aktualizované atd.
          • Presne, nic mi to nerika, protoze neexistuji nesteamove a neoriginove hry, nezavisli vyvojari jsou jen iluzorni duchove a GOG je cely falesny.
            • To samozřejmě vím, ale jsou prostě hry, které si takto nezahraješ, třeba zrovna aktuální Alien: Isolation nebo Shadow Of Mordor. A tvrdit, že si mohu do legálně koupené hry dát crack a je to pořád legální, jak napsal nějaký debílek v předchozím příspěvku, to je největší hloupost. Stejně tak pochybuji, že si všichni hezky poctivě kupují hry na GOGu, když nemají žádnou ochranu a lze je v pohodě stáhnout.
          • Blb jako ty samo nemuze tusit, ze gamesku muz emit zcela legalne i s crackem, aby nemusl podobny srackomety pouzivat. Bonusem bude to, ze hra bude mene padat, rychlejs startovat a dalsi ficury.
            • "legálně s crackem" - dál nemá cenu na tento slint reagovat. A ještě mě nezve blbem, to je smetánka tady v diskuzích...
          • Divny ze z gog nepotrebuju zadnou kravinu.
            • Tak, GOG je jedinej system distribuce, kerej sem ja ochoten bez vyhrad akceptovat.
  • Na to jak EA nemám rád tak tím si u mě šplhli.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit